App/Hotel Niovi

Evia - Edipsos / Grčka

 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos

FIRST MINUTE PONUDA !!!
10% POPUSTA ZA UPLATE U CELOSTI PRILIKOM REZERVACIJE!!!

Lokacija hotela:

Location

United States
38° 51' 33.0516" N, 23° 2' 40.0056" E
Evia - Edipsos / Grčka

Opis

Kategorija: 
6
Sadržaj vile: 
lift
recepcija
WI-FI internet
Sadržaj studija: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
frižider
garnitura za sedenje na terasi
klima uredjaj
kupatilo sa toaletom
LCD TV
peškiri
terasa
  • O vili
  • O mestu

Lokacija: Vila se nalazi u mirnom delu blizu centra Edipsosa, na laganom uzvišenju, od prve plaže udaljen oko 170 m, a do plaže Egli oko 500 m. Do poznatih termalnih izvora ima oko 850 m.
Vila je novijeg datuma i moderno uređena. Raspolaže prostranim studijima od kojih neki imaju i pogled na more. Studiji su sa opremljenom čajnom kuhinjom u kojoj se nalazi mini štednjak i veliki frižider sa zamrzivačem, TV-om, klima uređajem, modernim kupatilom sa tušem. Svaki poseduje i prostranu terasu sa garniturom za sedenje, od kojih neke imaju i pogled na zaliv Gialtra ili na planinu Teletrion.  

Tip smeštaja:
1/2 studio - u jednoj prostoriji čajna kuhinja i dva obična ležaja.  
1/3 studio - u jednoj prostoriji čajna kuhinja i tri obična ležaja.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda. 
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.
 
Korišćenje klima uređaja, WI-FI interneta i peškira - BESPLATNO.

GPS KOORDINATE: 38°51'33.5"N 23°02'39.9"E

Edipsos je poznata banja i letovalište na Eviji. Nalazi se na krajnjem severu ovog, drugog po veličini ostrva u Grčkoj. Oko 25 minuta traje plovidba trajektom od luke Glifa na kontinetnalnom delu Grčke, do mesta Agiokampos na Eviji, odakle je na oko 10km jugozapadno smešten ovaj biser Evije.

Osim prelepih plaža, Evia se ponosi i termalnim izvorima. Jedna od najpoznatijih grčkih banja je Edipsos, gde voda izvire iz kamena na obali mora, a temparatura vode je od 30 do 70 stepeni. Prirodni bazenčići sa toplom vodom i prelepi vodopadi, sa stena u plićaku, prava su meka za sve goste. Mirne uličice, suvenirnice i hoteli sa spa centrima deluju očaravajuće, i vraćaju vas u jedno zaboravljeno vreme kad se u ovakve banje nije išlo samo po zdravlje već i u provod. Priča o Edipsosu počinje još od antičkih vremena. Bilo je to omiljeno mesto za odmaranje rimskih imperatora i generala, kao što su Hadrian, Marcos Aurelius i Sulla. Legende koje su kružile o lekovitosti edipsoskih izvora su doprinele da ovo mesto stekne širu popularnost s početkom XX veka. Plejada čuvenih i slavnih istorijskih ličnosti, kao što su Čerčil, Onasis, Kalas, Greta Garbo i naš kralj Petar Prvi Karađorđević su posetili ovo mesto u uživali u svim blagodetima koje nudi. 

Danas Edipsos, osim što je moderna banja, poznat je i kao letovalište. Brojni hoteli i vile za smeštaj, prodavnice, taverne, restorani, barovi, peščane plaže i besprekorno čisto more privlače sve više turista svakog leta, dok termalni izvori i banjski sadržaji čine da ovo prelepo mesto živi tokom cele godine.

Vaše letovanje 2017 može da počne!

  • Cenovnik leto 2017
  • Prevoz leto 2017
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja
Cenovnik za putnike na autobuskom prevozu.
Cene su u Eur, po osobi, paket aranžman (prevoz + smeštaj), na bazi 10 noćenja.
Tip smeštaja Max. broj osoba Min. plativih osoba 27.05.-
06.06
.
06.06.-
16.06
.
16.06.-
26.06.
26.06.-
06.07
.
06.07.-
16.07.
16.07.-
26.07.
26.07.-
05.08.
05.08.-
15.08.
15.08.-
25.08
25.08.-
04.09.
04.09.-
14.09.
14.09.-
24.09
.
1/2 studio 2-3 2 95 138 173 203 223 248 263 263 263 238 188 158
1/3 studio 3-4 3 90 122 145 165 178 195 205 205 205 188 155 132
 
Napomene Popusti:
-Dete 0-3 godine – besplatno (bez sopstvenog ležaja i bez sedišta u autobusu). Za sopstveno sedište u autobusu je potrebno doplatiti cenu autobuske karte.
-Dvoje dece 3-10 godina u zajedničkom ležaju imaju popust od 40% po detetu na cenu paket aranžmana i imaju sedišta  u autobusu.
-Dete 0-10 godina u sopstvenom ležaju ostvaruje popust od 20€ na cenu paket aranžmana i ima sedište u autobusu.
-Ukoliko se spaja dve i više smena, cena se umanjuje za 30€ po osobi.
-Za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€, za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
*POPUSTI ZA FIRST I LAST MINUTE PONUDE NE VAŽE ZA PAKET ARANŽMANE ZA PRVU I POSLEDNJU SMENU.
Doplate:
-Za polazak iz Subotice, Sombora - 25€; Šabac, Kikinda, Zrenjanin i Vršac - 20€; Novi Sad i Alibunar - 15€; Pančevo - 10€.
*Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj.
*Cene paket aranžmana odnose se na polazak iz Beograda i sva mesta južno, do Jagodine.
*Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
Cenovnik za sopstveni prevoz.
Cene su u Eur, po studiju, najam za 10 noćenja.
Tip smeštaja 27.05.-
06.06
.
06.06.-
16.06
.
16.06.-
26.06.
26.06.-
06.07
.
06.07.-
16.07.
16.07.-
26.07.
26.07.-
05.08.
05.08.-
15.08.
15.08.-
25.08
25.08.-
04.09.
04.09.-
14.09.
14.09.-
24.09
.
1/2 studio 125 155 225 285 325 375 405 405 405 355 255 195
1/3 studio 145 185 255 315 355 405 435 435 435 385 285 215
 
Napomene   -Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje klima uređaja, WI-FI interneta i peškira - BESPLATNO.
-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
POLAZAK ZA
KEFALONIJU
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.3015.0019,0013,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,3013,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,45
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4014,10
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,25
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,45
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0015,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2015,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3015,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1516,00
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0017,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3018,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
 • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 80€ / 70€ •Jagodina...75€ / 65€ •Niš... 70€ / 60€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 10€.
NAPOMENE:
• MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA, ŠABACA, KIKINDE, ZRENJANINA,  VRŠCA, NOVOG SADA, ALIBUNARA i PANČEVA.
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

SA PREVOZOM

1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima (mesto polaska biće naknadno objavljeno). Proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa. Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.
 
Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

 

SOPSTVENI PREVOZ

1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA

a)  UPLATA U CELOSTI

 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga.


b) UPLATA DO POLASKA

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja.


c) ODLOŽENO PLAĆANJE

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.12.2017. Dospeće rata je 15. , 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja,najkasnije 15 dana pre putovanja.


d) KREDITI BANAKA

Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.
 

e) PLATNE KARTICE

Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)
Za korisnike kreditnih kartica - Visa i MasterCard,  Banke Intesa – mogućnost plaćanja do 6 rata bez kamate.
Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.


f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA

40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.12.2017. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

 

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost , na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne  Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.

Započeti način plaćanja se ne može menjati.