App/Hotel Diana

Halkidiki - 1. prst (Kasandra) - Pefkohori / Grčka

 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori
 Letovanje Grcka Pefkohori

Lokacija

Location

Vila-hotel Diana
Greece
39° 59' 23.3196" N, 23° 36' 43.9848" E
Halkidiki - 1. prst (Kasandra) - Pefkohori / Grčka

Opis

Kategorija: 
6
Sadržaj vile: 
bar
parking
recepcija
Sadržaj duplexa: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
frižider
garnitura za sedenje na terasi
klima uredjaj
kupatilo sa toaletom
rešo
terasa
tv
  • O vili
  • O mestu

Lokacija: vila se nalazi u centralnom delu letovališta, ispod glavnog puta, na nepunih 100m od plaže.
Vila se nalazi na jednoj od najlepših lokacija u Pefkohoriju u mirnom delu u jednoj od najstarijih ulica letovališta. Vila je delimično renovirana 2011. godine, moderno opremljena i nudi visok kvalitet smeštaja. Raspolaže dvokrevetnim i trokrevetnim studijima, kao i četvorokrevetnim duplex apartmanima, raspoređenim na visokom prizemlju i prvom spratu. Iz tog razloga je pogodna kako za parove, tako i za porodice. Vila ima kafe bar u kome, uz konzumaciju pića, gosti mogu pratiti srpske TV kanale. Sadržaj upotpunjuje recepcija sa prostorom za odlaganje stvari na dan smene, kao i parking prostor obezbeđen za goste četvorokrevetnih duplexa. Diana je prepoznatljiva po svom zelenilenilu i cveću koji je okružuje. Mirni deo Pefkohorija i blizina plaže predodredili su Dianu za porodično letovanje u Grčkoj.

Tip smeštaja:
1/2 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i bračni ležaj.
1/3 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i jedan običan i jedan bračni ležaj.
1/4 duplex apartman – poseduju po dve spavaće sobe (u svakoj po dva standardna ili po jedan bračni krevet), i trpezarijski deo sa stolom za ručavanje i rolo čajnom kuhinjom, TWC. Svaka od spavaćih soba ima svoju terasu sa garniturom za sedenje a u jednoj od spavaćih soba se nalazi TV i klima uređaj.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.

Doplata za korišćenje klima uređaja je 5€ dnevno. Besplatno korišćenje peškira i WI-FI interneta.

GPS  KOORDINATE: 39°59'23.3"N 23°36'44.0"E

Pefkohori je glavni nosilac turizma na poluostrvu Kasandra, prvom prstu Halkidikija, na svega 107 km od Soluna, smešteno u kristalno čistom zalivu Toroneos. Tragovi naseobina govore o naseljenosti još u doba boravka Rimljana na ovim prostorima, a od 16. veka ovde postoji selo pod nazivom Kapsohora. Danas ima preko 1.500 stanovnika, a najrazvijenija grana je turizam. Okruženo borovom šumom po kojoj i dobija ime (pefko- bor, horio- selo), već od 70-ih godina 20. veka Pefkohori postaje jedna od omiljenih destinacija turista iz cele Evrope, pa i sveta. Za letovalište Pefkohori kažu da je mesto za sve generacije. I to sa razlogom. Duga peščana plaža sa šetalištem, vegetacija, mnoštvo taverni, noćnih barova i prodavnica su samo neki od sadržaja, koji pružaju kompletan odmor i zabavu za svačiji ukus. Pefkohori krase i prelepa crkva u centru mesta posvećena Svetom Nikoli, stari trg, uzane ulice sa rascvetanim limunovim stablima...Osvetljena šetališta pored mora, u večernjim satima menjaju ruho i postaju centar svih zbivanja, zahvaljujući zabavnom parku za decu, mnogobrojnim picerijama, barovima i ribljim restoranima. U blizini Pefkohorija, na samo 2km se nalazi i Galisov kamp-sportski centar sa uređenim terenima čiji je osnivač bivši Grčki košarkaški reprezentativac Nikos Galis. Prelepo grčko letovalište je postalo slavno turističko mesto zahvaljujući svojim prirodnim lepotama i divnim plažama. Plaže su rajske, okružene zelenilom. Osim kupanja, sunčanja, uživanja u ledenim napitcima u beach barovima, ljubitelji vodenih sportova takođe mogu da uživaju na plaži u Pefkohoriju.

Možete da potražite i druge plaže u blizini kao što je Paliouri ili Kanaptis, Hruso i sasvim nova plaža Fyki. Plaža Ksenija je takođe u blizini Pefkohorija, a idealna je za malu decu jer ima veliki pojas plitke vode. Voda je topla i u vansezoni, pa pogoduje onima koji ne vole velike vrućine. Ceo Halkidiki odlikuju velike površine borove šume koje mu daju izuzetno prijatnu klimu. Ukoliko niste raspoloženi da komunicirate na engleskom jeziku, to u Pefkohoriju ne predstavlja nikakav problem. Od menija u restoranima, barovima na plažama, suvenirnicama sve je ispisano srpskim jezikom ili pak su u vašem okruženju oni koji ga manje ili više govore.

Vaše letovanje 2018 može da počne!

  • Cenovnik leto 2018
  • Prevoz leto 2018
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja
Cenovnik za putnike na autobuskom prevozu.
Cene su u Eur, po osobi, paket aranžman (prevoz + smeštaj), na bazi 10 noćenja.
Tip smeštaja Max. broj osoba Min. plativih osoba 25.05.-
04.06.
04.06.-
14.06.
14.06.-
24.06.
24.06.-
04.07.
04.07.-
14.07.
14.07.-
24.07.
24.07.-
03.
08.
03.08.-
13.08.
13.08.-
23.08.
23.08.-
02.09.
02.09.-
12.09.
12.09.-
22.09.
22.09.-
02.10.
1/2 studio 2-3 2                          
1/3 studio 3-4 3                          
1/4 duplex apartman 4-5 4                          
 
Napomene Popusti:
-Dete 0-3 godine – besplatno (bez sopstvenog ležaja i bez sedišta u autobusu). Za sopstveno sedište u autobusu je potrebno doplatiti cenu autobuske karte.
-Dvoje dece 3-10 godina u zajedničkom ležaju imaju popust od 40% po detetu na cenu paket aranžmana i imaju sedišta  u autobusu.
-Dete 0-10 godina u sopstvenom ležaju ostvaruje popust od 20€ na cenu paket aranžmana i ima sedište u autobusu.
-Ukoliko se spaja dve i više smena, cena se umanjuje za 30€ po osobi.
-Za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€, za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
*POPUSTI ZA FIRST I LAST MINUTE PONUDE NE VAŽE ZA PAKET ARANŽMANE ZA PRVU I POSLEDNJU SMENU.
Doplate:
-Za polazak iz Subotice, Sombora - 25€; Šabac, Kikinda, Zrenjanin i Vršac - 20€; Novi Sad i Alibunar - 15€; Pančevo - 10€.
*Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj.
*Cene paket aranžmana odnose se na polazak iz Beograda i sva mesta južno, do Jagodine.
*Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
Cenovnik za sopstveni prevoz.
Cene su u Eur, po studiju/apartmanu, najam za 10 noćenja.
Tip smeštaja Max. broj osoba 25.05.-
04.06.
04.06.-
14.06.
14.06.-
24.06.
24.06.-
04.07.
04.07.-
14.07.
14.07.-
24.07.
24.07.-
03.
08.
03.08.-
13.08.
13.08.-
23.08.
23.08.-
02.09.
02.09.-
12.09.
12.09.-
22.09.
22.09.-
02.10.
1/2 studio 2-3                          
1/3 studio 3-4                          
1/4 duplex apartman 4-5                          
 
Napomene -Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Doplata za korišćenje klime je 5€ po danu.
-Besplatno korišćenje peškira i WI-FI interneta. 
 AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
POLAZAK ZA
KEFALONIJU
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.3015.0019,0013,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,3013,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,45
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4014,10
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,25
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,45
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0015,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2015,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3015,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1516,00
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0017,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3018,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
 • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 75€ / 65€ •Jagodina... 70€ / 60€ •Niš... 65€ / 55€
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 80€ / 70€ •Jagodina...75€ / 65€ •Niš... 70€ / 60€
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 10€.

NAPOMENE:

• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, dva dana pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

• Tokom sezone, moguća je promena mesta i vremena polaska.
• Dete od 0-12 godina starosti mora imati svoje sedište (ne može se prevoziti u krilu).
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Mogućnost transfera iz Subotice, Sombora, Šabca, Kikinde, Zrenjanina,  Vršca, Novog Sada, Allibunara i Pančeva uz doplatu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda:
-za polazak iz Subotice, Sombora - 25€;
-za polazak iz Šabaca, Kikinde, Zrenjanina i Vršaca - 20€;
-za polazak iz Novog Sada i Alibunara - 15€;
-za polazak iz Pančeva - 10€.
• Umanjenje cena prevoza u odnosnu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda :
-za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€,
-za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
• Transferi do i od Beograda mogu biti realizovani mini-busom, kombijem ili putničkim automobilom.  
• Agencija pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir: vreme uplate aranžmana kao i starost putnika (stara lica ili porodice sa decom).
• Organizator putovanja ne garantuje poziciju sedišta u autobusu ukoliko to nije predviđeno i uplaćeno prema cenovniku kao mogućnost dodatne usluge i doplate.
• Organizator putovanja će putnicima odrediti bilo koje sedište i sprat u autobusu, bez obzira na eventualno usmeno date napomene. Naknadne izmene nisu moguce. Putnik će prihvatiti sedište koje mu agencija dodeli.
• Broj putnika po smenama može se značajno razlikovati. Organizator se ne obavezuje da će prevoz u povratku izvršiti istim prevoznim sredstvom i na istim sedištima kao u odlasku. U slučaju nedovoljnog broja prijavljanih putnika agencija zadržava pravo da pojedine polaske organizuje u saradnji sa drugom agencijom ili manjim prevoznim sredstvom od autobusa.
• Prenos prtljaga od autobusa do smeštajnog objekta nije obaveza Organizatora putovanja. Autobus po dolasku u letovalište staje što je moguće bliže smeštajnom objektu. Putnici su dužni svoj prtljag preneti do smeštaja.
• Organizator ima pravo da za prevoz angažuje sve tipove turističkih autobusa koji ispunjavaju uslove predviđene propisima (mini bus, autobus ili double decker), kao i druga prevozna sredstva ako to okolnosti uslovljavaju. Broj sedišta i razmak između njih zavisi od tehničke specifikacije autobusa (marke i tipa autobusa) i registrovan je u dozvoli te Organizator na to ne može da utiče.
• Iskrcaj putnika i broj mesta iskrcaja putnika pre konačnog mesta odredišta (npr. usputna letovališta i hoteli udaljena od glavne maršrute do 20 kilometara) su u isključivoj nadležnosti agencije i ona nema obavezu obaveštavanja putnika o tome (broju iskrcaja).
• U slučaju dodatnog transfera autobusom ili manjim vozilom moguće je čekanje do stodvadeset minuta. I u polasku, kao i dolasku na destinaiju i sa destinacije može doći do kašnjenja zbog različitih razloga (gužva na putu, kvar, velike količine prtljaga koji je potrebno smestiti u boks autobusa...).
• Ovakav vid prevoza nije linijski, sa utvrđenim striktnim redom vožnje, jer zavisi od velikog broja faktora. Procene trajanja putovanja i dolaska na destinaciju, kao i brzina vožnje su vrlo subjektivne procene vozača i vodiča i ne mogu biti predmet prigovora.
• Mesto izlaska iz autobusa na destinaciji je i mesto polaska za Srbiju.
• Minimum na autobuskom prevozu da bi došlo do realizacije puta je 40 putnika, u protivnom organizator zadržava pravo otkaza do 5 dana pred početak aranžmana,
• Postoji mogućnost ulazaka/izlaska i na usputnim stanicama na autoputu (u dogovoru sa vodičem i vozačem autobusa) koje nisu navedene u tabeli, ali isključivo na mestima predviđenim za stajanje (parking, pumpa, motel, restoran). Zabranjeno je zaustavljanje autobusa na petljama, kružnom toku ili u zaustavnoj traci autoputa zbog ukrcaja/iskrcaja putnika.
• Pušenje u autobusu nije dozvoljeno.

 

AUTOBUSKI PREVOZ:
1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima (mesto polaska biće naknadno objavljeno). Proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa. Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u ranim prepodnevnim časovima.

Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele. Proveriti jedan dan pre putovanja tačno mesto sastanka i vreme polaska autobusa.

SOPSTVENI PREVOZ:
1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.
2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.
Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
- smeštaj u odabranoj vili na bazi najma apartmana za odabrani broj noćenja
- autobuski prevoz (samo u smenama sa zvezdicom)
- servis predstavnika agencije
- troškove organizacije

CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
- Boravišnu taksu u Grčkoj: Od 01.01.2018 se vrši naplata boravišne takse u Grčkoj u privatnom smeštaju. Cena boravišne takse iznosi 0,5€ dnevno po smeštajnoj jedinici (studiju/apartmanu). Boravišna taksa se plaća na licu mesta (na dan dolaska u vilu).
- autobuski prevoz (osim u smenama sa zvezdicom)
- međunarodno zdravstveno putno osiguranje. Informacije o iznosu osiguranja dobijaju se u agenciji. Iznos zavisi od dužine boravaka i vrste osiguranja (individualno ili porodično).
- osiguranje od otkaza putovanja
- održavanje higijene u apartmanima za vreme boravka
- fakultativne izlete
- individualne troškove

TIPOVI SMEŠTAJNIH JEDINICA / LEGENDA:
S - studio / jedna prostorija koju čine čajna kuhinja (obično bez rerne) opremljena osnovnim posuđem i naznačen broj osnovnih ležajeva, kupatilo, balkon ili terasa.
G - garsonjera / prostorija koju čini čajna kuhinja (obično bez rerne) opremljena osnovnim posuđem i odvojena prostorija sa naznačenim brojem osnovnih ležajeva, kupatilo, balkon ili terasa.
A - apartman / prostorija koju čini čajna kuhinja (obično bez rerne) opremljena osnovnim posuđem sa naznačenim brojem osnovnih ležajeva i odvojena prostorija sa naznačenim brojem osnovnih ležajeva, kupatilo, balkon ili terasa.
D - duplex / prostorija koju čini čajna kuhinja (obično bez rerne) opremljena osnovnim posuđem i dve odvojene prostorije sa naznačenim brojem osnovnih ležajeva, kupatilo, balkon ili terasa.
M - mezoneta / smeštajna jedinica koju čine dva nivoa i kupatilo, balkon ili terasa. Na jednom nivou dnevni boravak sa čajnom kuhinjom (obično bez rerne) opremljenom osnovnim posuđem i drugi nivo (uglavnom galerija) kao spavaći deo.

POPUSTI ZA DECU U APARTMANIMA:
- Dvoje dece do 10 godina imaju pravo da koriste zajednički ležaj.
Napomena: Kategorizacije smeštajnih objekata u katalogu (hoteli i vile), izvorno su preuzete od vlasnika istih, te kao takve ispunjavaju uslove po kriterijumima nacionalne turističke organizacije Grčke – EOT.

VAŽENE NAPOMENE:
* Početak korišćenja smeštajne jedinice (apartmana – studia) od 14:00 sati na dan dolaska  a napuštanje smeštajne jedinice (apartmana – studia) zadnjeg dana boravka u 09:00  sati. Higijenu u apartmanima i studijima održavaju gosti, a posteljina se menja najmanje jednom u toku smene. Eventualne neispravnosti i nedostatke u smeštaju prijaviti odmah predstavniku agencije. Putnici su obavezni da prilikom ulaska u smeštaj, predaju 1 pasoš, koji će im biti vraćen na dan odlaska. Svaku pričinjenu štetu putnik je u obavezi da nadoknadi vlasniku objekta pre napuštanja smeštaja. Svaka oštećenje, koje je postojalo u smeštaju prilikom ulaska, a nije prijavljeno predstavniku, tretiraće se kao šteta, koju su pričinili putnici koji trenutno borave unutra.
*Putnici su dužni da poštuju kućni red objekta u kom su smešteni, u suprotnom vlasnik objekta ima pravo da ih iz istog udalji, a agencija ne snosi nikakvu odgovornost, niti obavezu, niti je dužna da vrati pare putnicima.
* Dimenzije ležaja u Grčkoj se razlikuju od naših standarda. Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm. Pomoćni ležaj u svim objektima u Grčkoj je na sklapanje, drvene ili metalne konstrukcije ili fotelje na rasklapanje, manjih dimenzija.
* Organizator zadržava pravo da putem FIRST MINUTE ili LAST MINUTE ponude proda svoje slobodne kapacitete po cenama koje su drugačije od onih u cenovniku. Stranke koje su uplatile aranžman po cenama objavljenim u ovom cenovniku nemaju pravo da potražuju nadoknadu na ime razlike u ceni.
* Za sve informacije date usmenim ili elektronskim putem agencija ne snosi odgovornost. Validan je samo pisani program putovanja istaknut u prostorijama agencija.
* Organizator putovanja zadržava pravo promene programa putovanja usled nepredviđenih objektivnih okolnosti (npr. gužva na granicama, gužva u saobraćaju, zatvaranje nekog od lokaliteta predviđenog za obilazak…).
* Potpisnik ugovora o putovanju ili predstavnici grupe putnika obavezni su da sve putnike upoznaju sa ugovorenim programom putovanja, uslovima plaćanja i Opštim uslovima putovanja organizatora putovanja.
* Svi putnici su obavezni da poštuju važeće  zakonske i carinske propise za iznošenje dinara i deviza iz zemlje.
* Putnici koji poseduju inostrani pasoš dužni su sami da se informišu kod nadležnog konzulata o uslovima koji važe za odredišnu ili tranzitnu zemlju (vizni, carinski, zdravstveni i dr.) i da sami blagovremeno i uredno obezbede potrebne uslove i isprave.
* Maloletna lica, ukoliko putuju bez roditelja, moraju imati saglasnost, oba roditelja, na punoletno lice sa kojim putuju
*Agencija ne snosi odgovornost u slučaju da pogranične vlasti onemoguće putniku ulaz na teritoriju Evropske unije..
*Minimum za realizaciju putovanja po polasku: autobus-40 prijavljenih putnika i usled nedovoljnog broja putnika organizator putovanja ima pravo otkaza putovanja, najkasnije 5 dana pre termina polaska. Organizator putovanja zadrzava pravo korekcije ugovorene cene pre početka putovanja usled promene u kursu razmene valute ili promene u tarifama prevoznika i u zakonom predviđenim slučajevima.
Molimo Vas da pažljivo pročitate Opšte uslove putovanja I NAPOMENE (koje su sastavni deo ovog programa). Organizator putovanja je Turistička agencija „Atlantic Travel & Service DOO“, licenca OTP br. 325/2010. Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja Turističke agencije „Atlantic Travel & Service DOO“  uskladjeni sa Yuta standardom i Zakonom o turizmu.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA

a)  UPLATA U CELOSTI

 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga.


b) UPLATA DO POLASKA

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja.


c) ODLOŽENO PLAĆANJE

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.12.2018. Dospeće rata je 15. , 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja,najkasnije 15 dana pre putovanja.


d) KREDITI BANAKA

Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.
 

e) PLATNE KARTICE

Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)
Za korisnike kreditnih kartica - Visa i MasterCard,  Banke Intesa – mogućnost plaćanja do 6 rata bez kamate.
Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.


f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA

40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.12.2018. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

 

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost , na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne  Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.

Započeti način plaćanja se ne može menjati.