Beograd - 011  65 55 035
Jagodina - 035  88 22 222
Kragujevac - 034  35 36 26

pon - pet 8-19h

          sub 8-15h

Leto 2016 App/Hotel Diana

FIRST MINUTE PONUDA !!!
5% POPUSTA ZA UPLATE U CELOSTI PRILIKOM REZERVACIJE!!!
+5% DODATNI SAJAMSKI POPUST!

Lokacija hotela:

Halkidiki - 1. prst (Kasandra) - Pefkohori / Grčka

Location

Vila-hotel Diana
Greece
39° 59' 23.3196" N, 23° 36' 43.9848" E

Opis

Kategorija: 
6
Sadržaj vile: 
bar
parking
recepcija
Sadržaj studija: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
frižider
garnitura za sedenje na terasi
klima uredjaj
kupatilo sa toaletom
rešo
terasa
tv
Sadržaj duplexa: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
frižider
garnitura za sedenje na terasi
klima uredjaj
kupatilo sa toaletom
rešo
terasa
tv

Lokacija: vila se nalazi u centralnom delu letovališta, ispod glavnog puta, na nepunih 100m od plaže.
Vila se nalazi na jednoj od najlepših lokacija u Pefkohoriju u mirnom delu u jednoj od najstarijih ulica letovališta. Vila je delimično renovirana 2011. godine, moderno opremljena i nudi visok kvalitet smeštaja. Raspolaže dvokrevetnim i trokrevetnim studijima, kao i četvorokrevetnim duplex apartmanima, raspoređenim na visokom prizemlju i prvom spratu. Iz tog razloga je pogodna kako za parove, tako i za porodice. Vila ima kafe bar u kome, uz konzumaciju pića, gosti mogu pratiti srpske TV kanale. Sadržaj upotpunjuje recepcija sa prostorom za odlaganje stvari na dan smene, kao i parking prostor obezbeđen za goste četvorokrevetnih duplexa. Diana je prepoznatljiva po svom zelenilenilu i cveću koji je okružuje. Mirni deo Pefkohorija i blizina plaže predodredili su Dianu za porodično letovanje u Grčkoj.

Tip smeštaja:
1/2 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i bračni ležaj.
1/3 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i jedan običan i jedan bračni ležaj.
1/4 duplex apartman – poseduju po dve spavaće sobe (u svakoj po dva standardna ili po jedan bračni krevet), i trpezarijski deo sa stolom za ručavanje i rolo čajnom kuhinjom, TWC. Svaka od spavaćih soba ima svoju terasu sa garniturom za sedenje a u jednoj od spavaćih soba se nalazi TV i klima uređaj.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.

Doplata za korišćenje klima uređaja je 5€ dnevno. Besplatan WI-FI internet.

GPS  KOORDINATE: 39°59'23.3"N 23°36'44.0"E

Pefkohori je glavni nosilac turizma na poluostrvu Kasandra, prvom prstu Halkidikija, na svega 107 km od Soluna, smešteno u kristalno čistom zalivu Toroneos. Tragovi naseobina govore o naseljenosti još u doba boravka Rimljana na ovim prostorima, a od 16. veka ovde postoji selo pod nazivom Kapsohora. Danas ima preko 1.500 stanovnika, a najrazvijenija grana je turizam. Okruženo borovom šumom po kojoj i dobija ime (pefko- bor, horio- selo), već od 70-ih godina 20. veka Pefkohori postaje jedna od omiljenih destinacija turista iz cele Evrope, pa i sveta. Za letovalište Pefkohori kažu da je mesto za sve generacije. I to sa razlogom. Duga peščana plaža sa šetalištem, vegetacija, mnoštvo taverni, noćnih barova i prodavnica su samo neki od sadržaja, koji pružaju kompletan odmor i zabavu za svačiji ukus. Pefkohori krase i prelepa crkva u centru mesta posvećena Svetom Nikoli, stari trg, uzane ulice sa rascvetanim limunovim stablima...Osvetljena šetališta pored mora, u večernjim satima menjaju ruho i postaju centar svih zbivanja, zahvaljujući zabavnom parku za decu, mnogobrojnim picerijama, barovima i ribljim restoranima. U blizini Pefkohorija, na samo 2km se nalazi i Galisov kamp-sportski centar sa uređenim terenima čiji je osnivač bivši Grčki košarkaški reprezentativac Nikos Galis. Prelepo grčko letovalište je postalo slavno turističko mesto zahvaljujući svojim prirodnim lepotama i divnim plažama. Plaže su rajske, okružene zelenilom. Osim kupanja, sunčanja, uživanja u ledenim napitcima u beach barovima, ljubitelji vodenih sportova takođe mogu da uživaju na plaži u Pefkohoriju.

Možete da potražite i druge plaže u blizini kao što je Paliouri ili Kanaptis, Hruso i sasvim nova plaža Fyki. Plaža Ksenija je takođe u blizini Pefkohorija, a idealna je za malu decu jer ima veliki pojas plitke vode. Voda je topla i u vansezoni, pa pogoduje onima koji ne vole velike vrućine. Ceo Halkidiki odlikuju velike površine borove šume koje mu daju izuzetno prijatnu klimu. Ukoliko niste raspoloženi da komunicirate na engleskom jeziku, to u Pefkohoriju ne predstavlja nikakav problem. Od menija u restoranima, barovima na plažama, suvenirnicama sve je ispisano srpskim jezikom ili pak su u vašem okruženju oni koji ga manje ili više govore.

Cenovnik broj 2 od 16.01.2017.

Vaše letovanje 2017 može da počne!

Cenovnik za putnike na autobuskom prevozu.
Cene su u Eur, po osobi, paket aranžman (prevoz + smeštaj), na bazi 10 noćenja.
Tip smeštaja Max. broj osoba Min. plativih osoba 25.05.-
04.06.
04.06.-
14.06.
14.06.-
24.06.
24.06.-
04.07.
04.07.-
14.07.
14.07.-
24.07.
24.07.-
03.
08.
03.08.-
13.08.
13.08.-
23.08.
23.08.-
02.09.
02.09.-
12.09.
12.09.-
22.09.
22.09.-
02.10.
1/2 studio 2-3 2 95 168 218 248 273 298 313 313 313 248 213 173 95
1/3 studio 3-4 3 90 136 172 195 215 232 242 242 242 195 172 142 90
1/4 duplex apartman 4-5 4 90 138 174 199 221 236 246 246 246 199 166 144 90
 
Napomene Popusti:
-Dete 0-3 godine – besplatno (bez sopstvenog ležaja i bez sedišta u autobusu). Za sopstveno sedište u autobusu je potrebno doplatiti cenu autobuske karte.
-Dvoje dece 3-10 godina u zajedničkom ležaju imaju popust od 40% po detetu na cenu paket aranžmana i imaju sedišta  u autobusu.
-Dete 0-10 godina u sopstvenom ležaju ostvaruje popust od 20€ na cenu paket aranžmana i ima sedište u autobusu.
-Ukoliko se spaja dve i više smena, cena se umanjuje za 30€ po osobi.
-Za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€, za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
*POPUSTI ZA FIRST I LAST MINUTE PONUDE NE VAŽE ZA PAKET ARANŽMANE ZA PRVU I POSLEDNJU SMENU.
Doplate:
-Za polazak iz Subotice, Sombora - 25€; Šabac, Kikinda, Zrenjanin i Vršac - 20€; Novi Sad i Alibunar - 15€; Pančevo - 10€.
*Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj.
*Cene paket aranžmana odnose se na polazak iz Beograda i sva mesta južno, do Jagodine.
*Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
Cenovnik za sopstveni prevoz.
Cene su u Eur, po studiju/apartmanu, najam za 10 noćenja.
Tip smeštaja 25.05.-
04.06.
04.06.-
14.06.
14.06.-
24.06.
24.06.-
04.07.
04.07.-
14.07.
14.07.-
24.07.
24.07.-
03.
08.
03.08.-
13.08.
13.08.-
23.08.
23.08.-
02.09.
02.09.-
12.09.
12.09.-
22.09.
22.09.-
02.10.
1/2 studio 175 235 335 395 445 495 525 525 525 395 325 245 175
1/3 studio 195 265 365 435 495 545 575 575 575 435 365 275 195
1/4 duplex apartman 235 345 495 595 685 745 785 785 785 595 465 375 235
 
Napomene -Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Doplata za korišćenje klime je 5€ po danu.
-Besplatan WI-FI internet: AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
NOVI SAD
(parking hotela „Sajam“)
16,0019,3015,0012.3014.0017,00
BEOGRAD
(parking preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu,
ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe)
18,0021,0017,0014.3015.0019,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€  •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€  •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 90€ / 75€  • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 80€ / 65€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
• Novi Sad... 95€ / 85€   • Beograd, Jagodina... 80€ / 70€ •Niš... 75€ / 65€
Cena karte u jednom pravcu:  odrasli / deca 60€ (cena  se odnosi na polazak iz Beograda)
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
Novi Sad  80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš, Leskovac, Vranje... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
NAPOMENE:
• MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA, ŠABACA, KIKINDE, ZRENJANINA,  VRŠCA, NOVOG SADA, ALIBUNARA i PANČEVA.
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

SA PREVOZOM

1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima sa parkinga preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu, ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe. (proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa). Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.
 
Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

 

SOPSTVENI PREVOZ

1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA

a)  UPLATA U CELOSTI

 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga.


b) UPLATA DO POLASKA

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja.


c) ODLOŽENO PLAĆANJE

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.12.2017. Dospeće rata je 15. , 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja,najkasnije 15 dana pre putovanja.


d) KREDITI BANAKA

Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.


e) PLATNE KARTICE

Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)


f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA

40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.12.2017. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

 

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost , na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne  Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.

Započeti način plaćanja se ne može menjati.