Studios Tripiti

Halkidiki - 3. prst (Atos) - Tripiti / Grčka

 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti
 Letovanje Grcka Tripiti

Lokacija

Location

Studios Tripiti
Greece
40° 21' 45.0144" N, 23° 55' 41.1384" E
Halkidiki - 3. prst (Atos) - Tripiti / Grčka

Opis

Kategorija: 
6
Sadržaj vile: 
dvorište
parking
roštilj na otvorenom
WI-FI internet
Sadržaj studija: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
frižider
garnitura za sedenje na terasi
klima uredjaj
kupatilo sa toaletom
LCD TV
peškiri
rešo
terasa
Sadržaj apartmana: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
frižider
garnitura za sedenje na terasi
klima uredjaj
kupatilo sa toaletom
LCD TV
peškiri
rešo
terasa
  • O vili
  • O mestu

Lokacija: vila Tripiti se nalazi u mirnom delu poluostrva Athos u neposrednoj blizini hotela "Alexandros Palace 5*".
Ako želite da budete izolovani, daleko od gužve i buke bar dok ste na letovanju, onda je destinacija i sama vila Tripiti pravi izbor za Vaš prijatan odmor. Dvorište je prelepo uređeno sa izlazom na peščanu plažu kroz podvožnjak ispod puta. U zadnjem delu dvorišta je veliki roštilj i maslinjak. Poseduje i natkriveni parking prostor za goste vile. Vila sadrži studije i apartmane, od kojih se izdvajaju smeštajne jedinice na prvom i drugom spratu sa prelepim pogledom na more. Preporučujemo strankama koje dolaze autom, obzirom da se vila nalazi u vikend naselju i da je prvi supermarket u Nea Rodi oko 2,5km pre Tripitija. Vila Tripiti je pogodna za letovanje u Grčkoj, kako za porodice sa decom, tako i za veće društvo. 

Tip smeštaja:
1/2 studio - u jednoj prostoriji čajna kuhinja i bračni ili dva obična ležaja.
1/3 studio - u jednoj prostoriji čajna kuhinja i tri obična ležaja ili bračni i jedan običan ležaj.
1/3 apartman - u jednoj prostoriji čajna kuhinja i jedan običan ležaj, u drugoj prostoriji bračni ležaj.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.

Za one goste, koji žele da iznajme celu vilu, napravili smo specijalnu ponudu po pristupačnim cenama. Cela vila ima: dva 1/2 studija, jedan 1/3 studio i jedan 1/3 apartman.

Besplatan bežični internet.
Korišćenje klima uređaja je uključeno u cenu.

Mogućnost doplate za ishranu u hotelu "Alexandros Palace 5*" (okvirne cene):
Polupansion: odrasli-20e, deca do 12god.-10e.
Večera: odrasli-15e, deca do 12god.-8e.
Ishrana je po principu samoposluživanja (švedski sto). Isti tretman kao gosti hotela.
Gosti vile Tripiti, mogu da koriste sadržaje hotela "Alexandros Palace 5*" uz doplatu.

GPS  KOORDINATE: 40°21'44.9"N 23°55'40.8"E

Tripiti je divno mesto na početku poluostrva Atos, sa bujnom vegetacijom, netaknutim plažama i tirkiznom bojom mora. Idealno mesto za one koji ne žele gužvu i vrevu turista, već da uživaju u pogledu na ostrvo Amuljani, grčkoj prirodi i njenim lepotama. Možete doručkovati na obali mora i gledati jutarnji izlazak i „rađanje“ novog dana ili u večernjim časovima piti vino i gledati nezaboravan zalazak sunca. Poznata mesta u okolini Tripitija su ostrvo Amuljani, Nea Roda, Ouranopolis.... Nea Roda je udaljena svega 2 km od Tripitija i tamo možete pronaći sve što vam je potrebno da bi vaš odmor bio upotpunjen: pekare, prodavnice, restorane... Magični Ouranopolis je udaljen oko 7km, sa poznatim plažama: Camping, Xenia, Ouranopoli..... Ostrvo Amuljani je udaljeno 15 min vožnje feribotom, poznato po plaži Alikes, najlepšoj, najpoznatijoj, najviše fotografisanoj plaži na samom ostrvu, pa je uživanje na Alikes plaži svakako jedna od top 10 stvari koje morate da uradite dok ste na odmoru na Atosu.
 

Vaše letovanje 2017 može da počne!

  • Cenovnik leto 2017
  • Prevoz leto 2017
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja
Cenovnik za sopstveni prevoz.
Cene su u Eur, po studiju, najam za 10 noćenja.
Tip smeštaja 02.06.-
12.06.
12.06.-
22.06.
22.06.-
02.07.
02.07.-
12.07.
12.07.-
22.07.
22.07.-
01.08.
01.08.-
11.08.
11.08.-
21.08.
21.08.-
31.08.
31.08.-
10.09.
10.09.-
20.09.
20.09.-
30.09.
1/2 studio prizemlje 165 275 395 465 535 565 565 565 435 335 225 165
1/3 studio P/M 175 295 425 495 565 595 595 595 465 365 245 175
1/3 apartman prizemlje 185 315 455 525 595 625 625 625 495 395 265 185
Legenda: P/M - pogled more.
Napomene -Uslovi za decu u studiju / apartmanu. Beba starosti do 1 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja. Deca starosti od godinu dana i više, moraju da imaju sopstveni ležaj.
-Korišćenje klima uređaja, WI-FI interneta i peškira - BESPLATNO.
-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
POLAZAK ZA
KEFALONIJU
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.3015.0019,0013,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,3013,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,45
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4014,10
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,25
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,45
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0015,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2015,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3015,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1516,00
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0017,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3018,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
 • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 80€ / 70€ •Jagodina...75€ / 65€ •Niš... 70€ / 60€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 10€.
NAPOMENE:
• MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA, ŠABACA, KIKINDE, ZRENJANINA,  VRŠCA, NOVOG SADA, ALIBUNARA i PANČEVA.
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

SA PREVOZOM

1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima (mesto polaska biće naknadno objavljeno). Proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa. Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.
 
Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

 

SOPSTVENI PREVOZ

1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA

a)  UPLATA U CELOSTI

 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga.


b) UPLATA DO POLASKA

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja.


c) ODLOŽENO PLAĆANJE

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.12.2017. Dospeće rata je 15. , 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja,najkasnije 15 dana pre putovanja.


d) KREDITI BANAKA

Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.
 

e) PLATNE KARTICE

Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)
Za korisnike kreditnih kartica - Visa i MasterCard,  Banke Intesa – mogućnost plaćanja do 6 rata bez kamate.
Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.


f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA

40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.12.2017. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

 

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost , na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne  Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.

Započeti način plaćanja se ne može menjati.