Vila Pittas

Kefalonija - Skala / Grčka

 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala
 Letovanje Grcka Skala

Lokacija

Location

United States
38° 4' 30.6588" N, 20° 47' 29.148" E
Kefalonija - Skala / Grčka

Opis

Kategorija: 
6
Sadržaj vile: 
dvorište
roštilj na otvorenom
terasa
WI-FI internet
Sadržaj studija: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
frižider
klima uredjaj
kupatilo sa toaletom
LCD TV
terasa
  • O vili
  • O mestu
Lokacija: udaljena je oko 700 m (nepunih 10 min. hoda) od prelepe peščane plaže Scala Beach i oko 100 metara do najbližih taverni, kafea i snabdevenih prodavnica…
Ova atraktivna vila, ali zaista u pravom smislu reči “vila”, moderne je arhitekture. Nalazi se u mirnom delu letovališta Skala, na laganom uzvišenju, u produžetku glavne ulice kojom je povezana sa centrom i plažom. Smeštena je u prirodnom ambijentu, okružena borovima, sa besprekorno uređeniom sopstvenim vrtom, u kome dominiraju višegodišnje palme, kao i brižno negovani travnjak, zasađen engleskom travom. Sadržaj ove vile upotpunjuje velika, zajednička terasa, koja sa garniturom za sedenje čini idealan prostor za druženje. U delu dvorišta se nalazi i veliki roštilj, okružen garniturama za sedenje, koji je takodje na raspolaganju gostima. Verujemo da su već navedene činjenice o ovoj vili, dovoljan razlog da kod vas stvore ubeđenje da je ona vas pravi zbor, kako za parove, tako i za veća društva.
 
Tip smeštaja:
1/2 studio–u jednoj prostoriji čajna kuhinja i dva obična ležaja.
1/3 studio–u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni i jedan običan ležaj.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda. 
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.
 
Korišćenje WI-FI interneta i peškira - BESPLATNO. Doplata za korišćenje klima uređaja 5€ po danu.
 
GPS KOORDINATE: 38°04'30.7"N 20°47'29.1"E
 
 

Skala je atraktivno malo mesto koje se nalazi na jugoistočnoj strani ostva. Naziv “Skala” potiče od grčke reči za stepenice i povezano je sa činjenicom da su kuće u starom selu ličile na skup stepenika. Gore u brdima postoje brojni ostaci izvornog sela Skala, starih crkava, kuća i presa za masline. Gradić je sagrađen posle zemljotresa 1953. godine. Nekada selo Skala, nalazilo se na padinama obližnjeg brda, a danas se ovo poznato letovalište nalazi na obali mora. Ovaj gradić brojne turiste privlači svojim peskovitim plažama i brojnim pećinama koje se nalaze uz more... Skala ima veliku (jednu od najdužih na ostrvu) peščano-šljunkovitu plažu koja je dobila Plavu zastavu za 2012. godinu. Uglavnom ga predlažemo za porodičan odmor, idealan za one porodice sa malom decom. Pored aktivnosti na plaži, preko dana, uveče možete uživati u ukusima sveže pripremljene ribe u nekoj od taverna na samoj obali mora. 

Vaše letovanje 2017 može da počne!

  • Cenovnik leto 2017
  • Prevoz leto 2017
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja
Cenovnik za putnike na autobuskom prevozu.
Cene su u Eur, po osobi, paket aranžman (prevoz + smeštaj), na bazi 10 noćenja.
Tip smeštaja Max. broj osoba Min. plativih osoba 03.06.
13.06.
13.06.
23.06.
23.06.
03.07.
03.07.
13.07.
13.07.
23.07.
23.07.
02.08.
02.08.
12.08.
12.08.
22.08.
22.08.
01.09.
01.09.
11.09.
11.09.
21.09.
21.09.
01.10.
1/2 studio 2-3 2 168 213 258 298 338 358 358 358 303 268 213 168
1/3 studio 3-4 3 142 172 202 228 255 268 268 268 232 208 172 142
Napomene Popusti:
-Dete 0-3 godine – besplatno (bez sopstvenog ležaja i bez sedišta u autobusu). Za sopstveno sedište u autobusu je potrebno doplatiti cenu autobuske karte.
-Dvoje dece 3-10 godina u zajedničkom ležaju imaju popust od 40% po detetu na cenu paket aranžmana i imaju sedišta u autobusu.
-Dete 0-10 godina u sopstvenom ležaju ostvaruje popust od 20€ na cenu paket aranžmana i ima sedište u autobusu.
-Ukoliko se spaja dve i više smena, cena se umanjuje za 30€ po osobi.
-Za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€, za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
*POPUSTI ZA FIRST I LAST MINUTE PONUDE NE VAŽE ZA PAKET ARANŽMANE ZA PRVU I POSLEDNJU SMENU.
Doplate:
-Za polazak iz Subotice, Sombora - 25€; Šabac, Kikinda, Zrenjanin i Vršac - 20€; Novi Sad i Alibunar - 15€; Pančevo - 10€.
-Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 10€.
*Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj.
*Cene paket aranžmana odnose se na polazak iz Beograda i sva mesta južno, do Jagodine.
*Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

Cenovnik za sopstveni prevoz.
Cene su u Eur, po studiju, najam za 10 noćenja.
Tip smeštaja 03.06.
13.06.
13.06.
23.06.
23.06.
03.07.
03.07.
13.07.
13.07.
23.07.

23.07.
02.08.

02.08.
12.08.
12.08.
22.08.
22.08.
01.09.
01.09.
11.09.
11.09.
21.09.
21.09.
01.10.
1/2 studio 195 285 375 455 535 575 575 575 465 395 285 195
1/3 studio 215 305 395 475 555 595 595 595 485 415 305 215
 
Napomene
-Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje WI-FI interneta i peškira - BESPLATNO. Doplata za korišćenje klima uređaja 5€ po danu.
-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
POLAZAK ZA
KEFALONIJU
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.3015.0019,0013,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,3013,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,45
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4014,10
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,25
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,45
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0015,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2015,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3015,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1516,00
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0017,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3018,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
 • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 80€ / 70€ •Jagodina...75€ / 65€ •Niš... 70€ / 60€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 10€.
NAPOMENE:
• MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA, ŠABACA, KIKINDE, ZRENJANINA,  VRŠCA, NOVOG SADA, ALIBUNARA i PANČEVA.
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

SA PREVOZOM

1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima (mesto polaska biće naknadno objavljeno). Proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa. Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.

2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).

3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.

12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije). Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.

13. Dan – Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.

Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.


SOPSTVENI PREVOZ

1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje apartmana/studija do 09:00 časova.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA

a)  UPLATA U CELOSTI

 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga.


b) UPLATA DO POLASKA

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja.


c) ODLOŽENO PLAĆANJE

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.12.2017. Dospeće rata je 15. , 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja,najkasnije 15 dana pre putovanja.


d) KREDITI BANAKA

Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.
 

e) PLATNE KARTICE

Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)
Za korisnike kreditnih kartica - Visa i MasterCard,  Banke Intesa – mogućnost plaćanja do 6 rata bez kamate.
Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.


f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA

40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.12.2017. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

 

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost , na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne  Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.

Započeti način plaćanja se ne može menjati.