Vila Anna

Olimpska regija - Nei Pori / Grčka

 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori
 Letovanje Grcka Nei-Pori

FIRST MINUTE PONUDA !!!
10% POPUSTA ZA UPLATE U CELOSTI PRILIKOM REZERVACIJE!!!

Lokacija hotela:

Location

United States
39° 58' 43.77" N, 22° 38' 42.9504" E
Olimpska regija - Nei Pori / Grčka

Opis

Kategorija: 
6
Sadržaj vile: 
WI-FI internet
Sadržaj studija: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
garnitura za sedenje na terasi
klima uredjaj
kupatilo sa tuš kabinom i toaletom
LCD TV
tv/sat
WI-FI internet
  • O vili
  • O mestu
Lokacija: Vila Anna je trospratna vila koja se nalazi u novom delu Nei Porija na 50 m od plaže u mirnom delu letovališta.
Jedna od lepših vila, sagrađena je 2005. godine, moderno uređena i opremljena, koja u svom prizemlju ima prodavnicu. Većina studija ima direktan pogled na more. Sve smeštajne jedinice poseduju kompletno opremljenu kuhinju (rešo, posuđe, mali frižder), kupatilo sa tušem, satelitski TV, Wi-Fi i klima uređaj. Svaka terasa poseduje garnituru za sedenje. U sklopu vile se nalazi prostorija za odlaganje prtljaga na dan povratka. Vilu Anna kao i samo mesto preporučujemo porodicama sa decom.
 

Tip smeštaja:
1/2 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni ležaj ili dva obična ležaja.
1/3 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni ležaj i jedan običan ležaj.
1/4 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni ležaj i dva obična ležaja.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.

Korišćenje interneta - BESPLATNO. Doplata za korišćenje klima uređaja 5 € po danu.

GPS KOORDINATE: 39.978674, 22.645246

Letovalište Nei Pori (u prevodu Novo Mesto) je relativno novo na Egejskom moru. Sagrađeno je krajem sedamdesetih godina prošlog veka, na zemljištu koje je pripadalo planinskom selu Pori u delti reke Pinos, koje je od Nei Porija udaljeno 10 kilometara. Ovo tipično primorsko selo, danas jedno od popularnijih letovališta u Grčkoj, nastalo je isušivanjem močvarnog zemljišta. Smešteno je ispod mitske planine Olimp, u Olimpskoj regiji u Centralnoj Makedoniji, na 160 kilometara od makedonsko-grčke granice i na samo 43 kilometara južno od grada Katerinija koji je glavni grad Olimpske regije. Prvi stanovnici Olimpske regije bili su Tračani iz plemena Pieri po kojima je ova regija i dobila ime. Mesto je sagrađeno 1976. godine po urbanističkom planu, pa zato ima široke ulice, lepo uređene prostrane trgove i mnoštvo igrališta za decu. U centru mesta nalazi se crkva posvećena Sv.Marini, a u blizini još nekoliko njih: crkva Svete Paraskeve, crkva Svetog Trojstva, crkva Svetih Apostola, Svetog Dimitrija i Svetog Nikole. Takođe u Nei Poriju postoji osnovna škola, kulturni centar, ambulanta, dva fudbalska igrališta, luksuzni hoteli i apartmani za izdavanje. U okolini mesta se nalaze značajna arheološka nalazišta.

Osnovna delatnost stanovnika Nei Porija je turizam. Nekada malo ribarsko mesto danas je moderno letovalište, prostrano i tiho, idealno za porodice sa malom decom, kao i one turiste željne odmora i uživanja u čistom moru i lepoj plaži. Nei Pori karakteriše 5 kilometara duga i 100 metara široka zlatnožuta peščana plaža, kristalno čisto toplo more, ulice poput bulevara sa dosta parking prostora, parkovi i izuzetno prijatna klima – topli dani i sveže noći. U Nei Poriju postoji luna park, kao i zabavni park za manju decu, poslastičarnice, prodavnice suvenira, supermarketi, pijaca koja se organizuje petkom sa odličnom ponudom voća i povrća, restorani sa grčkim i ribljim specijalitetima i kafići. Kao mirno porodično mesto, Nei Pori nema diskoteka i bučnih kafića, te turisti koji žele i da se provedu mogu to učiniti u 2 kilometara udaljenom poznatom letovalištu Platamon, koji puža mogućnost dobre zabave i provoda u svojim diskotekama, kafićima i klubovima.

Lokalne turističke agencije organizuju veliki broj izleta kao što su izlet na Olimp, do ostrva Skijatos,obilazak Meteora… Egzotična mediteranska vegetacija, fascinantni pogled na planinu Olimp čiji vrh je obavijen gustim oblacima, kristalno čisto more čini Nei Pori izuzetno privlačnom destinacijom za letovanje, gde se turisti rado vraćaju.

Vaše letovanje 2017 može da počne!

  • Cenovnik leto 2017
  • Prevoz leto 2017
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja
Cenovnik za putnike na autobuskom prevozu.
Cene su u Eur, po osobi, paket aranžman (prevoz + smeštaj), na bazi 10 noćenja.
Tip smeštaja Max. broj osoba Min. plativih osoba 21.05.-
31.05.
31.05.-
10.06.
10.06.-
20.06.
20.06.-
30.06.
30.06.-
10.07.
10.07.-
20.07.
20.07.-
30.
07.
30.07.-
09.08
09.08.-
19.08.
19.08.-
29.08.
29.08.-
08.09.
08.09.-
18.09.
18.09.-
28.09.
1/2 studio 2-3 2 85 133 173 213 238 258 273 273 273 238 213 168 85
1/2 studio PM 2-3 2 90 143 183 223 248 268 283 283 283 248 223 178 90
1/3 studio 3-4 3 80 115 142 168 185 198 208 208 208 185 168 138 80
1/3 studio PM 3-4 3 85 122 148 175 192 205 215 215 215 192 175 145 85
1/4 studio 4-5 4 80 109 129 149 164 174 181 181 181 164 149 126 80
Legenda: PM - pogled more.
Napomene Popusti:
-Dete 0-3 godine – besplatno (bez sopstvenog ležaja i bez sedišta u autobusu). Za sopstveno sedište u autobusu je potrebno doplatiti cenu autobuske karte.
-Dvoje dece 3-10 godina u zajedničkom ležaju imaju popust od 40% po detetu na cenu paket aranžmana i imaju sedišta  u autobusu.
-Dete 0-10 godina u sopstvenom ležaju ostvaruje popust od 20€ na cenu paket aranžmana i ima sedište u autobusu.
-Ukoliko se spaja dve i više smena, cena se umanjuje za 30€ po osobi.
-Za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€, za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
*POPUSTI ZA FIRST I LAST MINUTE PONUDE NE VAŽE ZA PAKET ARANŽMANE ZA PRVU I POSLEDNJU SMENU.
Doplate:
-Za polazak iz Subotice, Sombora - 25€; Šabac, Kikinda, Zrenjanin i Vršac - 20€; Novi Sad i Alibunar - 15€; Pančevo - 10€.
*Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj.
*Cene paket aranžmana odnose se na polazak iz Beograda i sva mesta južno, do Jagodine.
*Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

Cenovnik za sopstveni prevoz.
Cene su u Eur, po studiju, najam za 10 noćenja.
Tip smeštaja 21.05.-
31.05.
31.05.-
10.06.
10.06.-
20.06.
20.06.-
30.06.
30.06.-
10.07.
10.07.-
20.07.
20.07.-
30.
07.
30.07.-
09.08
09.08.-
19.08.
19.08.-
29.08.
29.08.-
08.09.
08.09.-
18.09.
18.09.-
28.09.
1/2 studio 125 165 245 325 375 415 445 445 445 375 325 235 125
1/2 studio PM 135 185 265 345 395 435 465 465 465 395 345 255 135
1/3 studio 145 195 275 355 405 445 475 475 475 405 355 265 145
1/3 studio PM 155 215 295 375 425 465 495 495 495 425 375 285 155
1/4 studio 165 235 315 395 455 495 525 525 525 455 395 305 165
Legenda: PM - pogled more.
Napomene
-Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje WI-FI interneta - BESPLATNO. Doplata za korišćenje klima uređaja je 5 € po danu.
-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
POLAZAK ZA
KEFALONIJU
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.3015.0019,0013,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,3013,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,45
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4014,10
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,25
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,45
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0015,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2015,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3015,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1516,00
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0017,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3018,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
 • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 80€ / 70€ •Jagodina...75€ / 65€ •Niš... 70€ / 60€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 10€.
NAPOMENE:
• MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA, ŠABACA, KIKINDE, ZRENJANINA,  VRŠCA, NOVOG SADA, ALIBUNARA i PANČEVA.
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

SA PREVOZOM

1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima (mesto polaska biće naknadno objavljeno). Proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa. Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.
 
Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

 

SOPSTVENI PREVOZ

1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA

a)  UPLATA U CELOSTI

 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga.


b) UPLATA DO POLASKA

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja.


c) ODLOŽENO PLAĆANJE

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.12.2017. Dospeće rata je 15. , 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja,najkasnije 15 dana pre putovanja.


d) KREDITI BANAKA

Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.
 

e) PLATNE KARTICE

Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)
Za korisnike kreditnih kartica - Visa i MasterCard,  Banke Intesa – mogućnost plaćanja do 6 rata bez kamate.
Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.


f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA

40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.12.2017. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

 

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost , na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne  Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.

Započeti način plaćanja se ne može menjati.