Beograd - 011  65 55 035
Jagodina - 035  88 22 222
Kragujevac - 034  35 36 26

pon - pet 8-20h

          sub 8-15h

Leto 2016 Vila Manolas

FIRST MINUTE PONUDA !!!
10% POPUSTA ZA UPLATE U CELOSTI PRILIKOM REZERVACIJE!!!
5% POPUSTA ZA UPLATE U CELOSTI DO 01.05.2017.

Lokacija hotela:

Olimpska regija - Nei Pori / Grčka

Location

United States
39° 58' 39.0972" N, 22° 39' 8.7948" E

Opis

Kategorija: 
6
Sadržaj vile: 
dvorište
foaje
terasa
WI-FI internet
Sadržaj studija: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
klima uredjaj
kupatilo sa toaletom
LCD TV
terasa
Sadržaj duplexa: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
klima uredjaj
LCD TV
terasa
Lokacija: Vila Manolas se nalazi se u strogom centru Nei Porija i od široke peščane plaže je deli samo ulica.
Većina smeštajnih jedinica ima bočni pogled na more, dok neke imaju direktni pogled na more. Sve smeštajne jedinice imaju kompletno opremljenu kuhinju (frižider, mini štednjak, posuđe), kupatilo, LCD TV, terasu i klima uređaj. U prizemlju vile nalazi se foaje sa garniturom za sedenje kao i prostorija za odlaganje stvari poslednjeg dana boravka. U sastavu vile je i poslastičarnica u kojoj možete uživati u raznovrsnim grčkim poslasticama. Pored vile se nalazi parking prostor. U neposrednoj blizini su i poznati riblji restorani kao i mnogobrojne taverne.
 
Tip smeštaja:
1/2 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni ležaj ili dva obična ležaja.
1/3 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni ležaj i jedan običan ležaj.
1/4 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni ležaj i dva obična ležaja ili dva bračna ležaja. 
1/4 duplex - u jednoj prostoriji čajna kuhinja, u drugoj prostoriji bračni ležaj i jedan običan ležaj i u trećoj prostoriji jedan običan ležaj.
1/5 duplex - u jednoj prostoriji čajna kuhinja, u drugoj prostoriji bračni ležaj i jedan običan ležaj i u trećoj prostoriji dva obična ležaja.


U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.

Korišćenje klima uređaja i WI-FI interneta - BESPLATNO.

GPS KOORDINATE: 39.977408, 22.652421

Nei Pori (u prevodu Novo Mesto) je relativno novo letovalište na Egejskom moru. Sagrađeno je krajem sedamdesetih godina prošlog veka, na zemljištu koje je pripadalo planinskom selu Pori u delti reke Pinos, koje je od Nei Porija udaljeno 10 kilometara. Ovo tipično primorsko selo, danas jedno od popularnijih letovališta u Grčkoj, nastalo je isušivanjem močvarnog zemljišta. Smešteno je ispod mitske planine Olimp, u regiji Pieria u Centralnoj Makedoniji, na 160 kilometara od makedensko-grčke granice i na samo 43 kilometara južno od grada Katerinija koji je glavni grad oblasti Pieria. Prvi stanovnici Pijerije bili su Tračani iz plemena Pieri po kojima je ova regija i dobila ime. Mesto je sagrađeno 1976. godine po urbanističkom planu, pa zato ima široke ulice, lepo uređene prostrane trgove i mnoštvo igrališta za decu. U centru mesta nalazi se crkva posvećena Sv.Marini, a u blizini još nekoliko njih: crkva Svete Paraskeve, crkva Svetog Trojstva, crkva Svetih Apostola, Svetog Dimitrija i Svetog Nikole. Takođe u Nei Poriju postoji osnovna škola, kulturni centar, ambulanta, dva fudbalska igrališta, luksuzni hoteli i apartmani za izdavanje. U okolini mesta se nalaze značajna arheološka nalazišta.

Osnovna delatnost stanovnika Nei Porija je turizam. Nekada malo ribarsko mesto danas je moderno letovalište, prostrano i tiho, idealno za porodice sa malom decom, kao i one turiste željne odmora i uživanja u čistom moru i lepoj plaži. Mesto karakteriše 5 kilometara duga i 100 metara široka zlatnožuta peščana plaža, kristalno čisto toplo more, ulice poput bulevara sa dosta parking prostora, parkovi i izuzetno prijatna klima – topli dani i sveže noći. U Nei Poriju postoji luna park, kao i zabavni park za manju decu, poslastičarnice, prodavnice suvenira, supermarketi, pijaca koja se organizuje petkom sa odličnom ponudom voća i povrća, restorani sa grčkim i ribljim specijalitetima i kafići. Kao mirno porodično mesto, Nei Pori nema diskoteka i bučnih kafića, te turisti koji žele i da se provedu mogu to učiniti u 2 kilometara udaljenom poznatom letovalištu Platamon, koji puža mogućnost dobre zabave i provoda u svojim diskotekama, kafićima i klubovima.

Lokalne turističke agencije organizuju veliki broj izleta kao što su izlet na Olimp, do ostrva Skijatos,obilazak Meteora… Egzotična mediteranska vegetacija, fascinantni pogled na planinu Olimp čiji vrh je obavijen gustim oblacima, kristalno čisto more čini Nei Pori izuzetno privlačnom destinacijom za letovanje, gde se turisti rado vraćaju.

Cenovnik broj 2 od 12.01.2017.

Vaše letovanje 2017 može da počne!

Cenovnik za putnike na autobuskom prevozu.
Cene su u Eur, po osobi, paket aranžman (prevoz + smeštaj), na bazi 10 noćenja.
Tip smeštaja Max. broj osoba Min. plativih osoba 21.05.-
31.05.
31.05.-
10.06.
10.06.-
20.06.
20.06.-
30.06.
30.06.-
10.07.
10.07.-
20.07.
20.07.-
30.
07.
30.07.-
09.08
09.08.-
19.08.
19.08.-
29.08.
29.08.-
08.09.
08.09.-
18.09.
18.09.-
28.09.
1/2 studio 2-3 2 85 133 172 213 243 273 288 288 288 258 203 158 85
1/2 studio PM 2-3 2 90 138 178 218 248 278 293 293 293 263 208 168 90
1/3 studio 3-4 3 80 115 138 165 185 205 215 215 215 195 158 135 80
1/3 studio PM 3-4 3 85 122 148 175 195 215 225 225 225 205 168 142 85
1/4 studio 4-5 4 80 109 129 149 164 179 186 186 186 171 144 124 80
1/4 duplex PM 4-5 4 80 124 149 181 199 216 224 224 224 211 181 149 80
1/5 duplex PM 5-6 5 75 113 135 161 175 189 195 195 195 185 161 135 75
Legenda: PM - pogled more.
Napomene Popusti:
-Dete 0-3 godine – besplatno (bez sopstvenog ležaja i bez sedišta u autobusu). Za sopstveno sedište u autobusu je potrebno doplatiti cenu autobuske karte.
-Dvoje dece 3-10 godina u zajedničkom ležaju imaju popust od 40% po detetu na cenu paket aranžmana i imaju sedišta  u autobusu.
-Dete 0-10 godina u sopstvenom ležaju ostvaruje popust od 20€ na cenu paket aranžmana i ima sedište u autobusu.
-Ukoliko se spaja dve i više smena, cena se umanjuje za 30€ po osobi.
-Za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€, za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
*POPUSTI ZA FIRST I LAST MINUTE PONUDE NE VAŽE ZA PAKET ARANŽMANE ZA PRVU I POSLEDNJU SMENU.
Doplate:
-Za polazak iz Subotice, Sombora - 25€; Šabac, Kikinda, Zrenjanin i Vršac - 20€; Novi Sad i Alibunar - 15€; Pančevo - 10€.
*Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj.
*Cene paket aranžmana odnose se na polazak iz Beograda i sva mesta južno, do Jagodine.
*Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

Cenovnik za sopstveni prevoz.
Cene su u Eur, po studiju, najam za 10 noćenja.
Tip smeštaja 21.05.-
31.05.
31.05.-
10.06.
10.06.-
20.06.
20.06.-
30.06.
30.06.-
10.07.
10.07.-
20.07.
20.07.-
30.
07.
30.07.-
09.08
09.08.-
19.08.
19.08.-
29.08.
29.08.-
08.09.
08.09.-
18.09.
18.09.-
28.09.
1/2 studio 115 165 245 325 385 445 475 475 475 415 305 215 115
1/2 studio PM 125 175 255 335 395 455 485 485 485 425 315 235 125
1/3 studio 135 195 265 345 405 465 495 495 495 435 325 255 135
1/3 studio PM 145 215 295 375 435 495 525 525 525 465 355 275 145
1/4 studio 155 235 315 395 455 515 545 545 545 485 375 295 155
1/4 duplex PM 195 295 395 525 595 665 695 695 695 645 525 395 195
1/5 duplex PM 215 315 425 555 625 695 725 725 725 675 555 425 215
Legenda: PM - pogled more.
Napomene
-Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje klima uređaja i WI-FI interneta - BESPLATNO.
-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
POLAZAK ZA
KEFALONIJU
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.3015.0019,0013,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,3013,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,45
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4014,10
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,25
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,45
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0015,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2015,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3015,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1516,00
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0017,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3018,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
 • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 80€ / 70€ •Jagodina...75€ / 65€ •Niš... 70€ / 60€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 10€.
NAPOMENE:
• MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA, ŠABACA, KIKINDE, ZRENJANINA,  VRŠCA, NOVOG SADA, ALIBUNARA i PANČEVA.
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

SA PREVOZOM

1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima (mesto polaska biće naknadno objavljeno). Proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa. Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.
 
Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

 

SOPSTVENI PREVOZ

1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA

a)  UPLATA U CELOSTI

 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga.


b) UPLATA DO POLASKA

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja.


c) ODLOŽENO PLAĆANJE

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.12.2017. Dospeće rata je 15. , 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja,najkasnije 15 dana pre putovanja.


d) KREDITI BANAKA

Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.
 

e) PLATNE KARTICE

Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)
Za korisnike kreditnih kartica - Visa i MasterCard,  Banke Intesa – mogućnost plaćanja do 6 rata bez kamate.
Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.


f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA

40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.12.2017. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

 

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost , na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne  Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.

Započeti način plaćanja se ne može menjati.