Vila Alkyon Luxury Resort

Sivota / Grčka

 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota
 Letovanje Grcka Sivota

LAST MINUTE PONUDA !!!

SPECIJALNA PONUDA: 06.07.-21.07. (15 NOĆENJA) / 1/5 DUPLEX - 1299
*popust važi za uplate u celosti prilikom rezervacije

Lokacija hotela:

Location

Vila Armoniades
Greece
39° 24' 48.2832" N, 20° 14' 22.7112" E
Sivota / Grčka

Opis

Kategorija: 
8
Sadržaj vile: 
dvorište
otvoreni bazen
parking
suncobrani i ležaljke pored bazena
WI-FI internet
Sadržaj apartmana: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
električni šporet
frižider
klima uredjaj
kupatilo
LCD TV
  • O vili
  • O mestu

Lokacija: Alkyon Luxury Resort se nalazi u mirnom delu Sivote, na oko 400 m od plaže Galikos Molos, na oko 450 m od marine. 
Ova vila je sama po sebi dovoljno inspirativna, te iz tog razloga nije lako naći pravu meru u opisu. Najlakše je napisati nešto što je već viđeno, upotrebiti neku od fraza poput “fotografije govore više od reči...”, ali ovaj jedinstveni kompleks zaista zaslužuje da se o njemu piše drugačije. Ako hoćemo da budemo umereni i da nekog slučajno ne naljutimo, onda nećemo reći da je najbolja vila u Sivoti, već da je jedna od najboljih. Ova naša tvrdnja je potkrepljena najvišim ocenama gostiju, koji su predhodnih godina boravili u njoj. Šta je to što nam ona pruža više od ostalih vila? Verovatno mnogo toga, ali izdvojićemo ono što smatramo da je i najvažnije. Vlasnici vile su se maksimalno potrudili da sa bezbroj detalja učine boravak gostiju prijatnijim, a da se samim tim osećaju kao da su kod kuće. Za one koji bi da pobegnu od vreline velegradskog asfalta, a ujedno bi želeli da pronađu mir, privatnost, svežinu, osete miris borovine i raznovrsnog cveća, Alkyon Luxury Resort je nesumnjivo pravi izbor. Sadržaj ove vile upotpunjuje prelepo uređeno dvorište, okruženo zelenilom (travnjakom, borovinom, maslinama). Zatim bazen, pristojnih dimenzija, sa elegantnim, udobnim ležaljkama i suncobranima, gde ćete sigurni smo provesti deo dana. Neposredno pored bazena se nalazi brižno skockan letnjikovac, sa potpuno opremljenom kuhinjom, gde čak možete pripremiti obrok ili ga servirati, ako je već pripremljen u kuhinji vašeg apartmana. U dvorištu vile se nalaze obezbeđen parking. Vila poseduje smeštajne jedinice različitog tipa I veličine, apartmane, duplexe, mezonete. Sve su prostrane, uređene sa bezbroj detalja u kombinaciji modernog i etno stila. Svaka je opremljena kuhinjom, LCD TV-om sa satelitskim kanalima, klima uređajem, sefom, internetom. Poseban ugođaj će vam pružiti pogled sa terase na očaravajući zaliv Sivote, sve jedno da li uz prvu jutarnju kafu ili u smiraj dana uz čašicu neizbežnog uza i grčkih meza.

Tip smeštaja:
1/3+1 apartman - u jednoj prostoriji kuhinja, jedan običan ležaj i jedan pomoćni ležaj (dušek standardnih dimenzija 190x80cm), a u drugoj prostoriji jedan bračni ležaj.
1/4 duplex apartman - u jednoj prostoriji kuhinja, u drugoj prostoriji dva obična ležaja i u trećoj prostoriji jedan bračni ležaj.
1/5 duplex apartman - u jednoj prostoriji kuhinja i jedan običan ležaj, u drugoj prostoriji dva obična ležaja i u trećoj prostoriji jedan bračni ležaj.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.
 
Korišćenje klima uređaja, WI-FI interneta i peškira - BESPLATNO.

GPS KOORDINATE: 39.413535, 20.239679

Sivota pripada regiji Tesprotija koja se proteže na oko 1.500 kvadratnih kilometara i pripada oblasti Epir u severozapadnoj Grčkoj. Sedište ove regije je grad i Iuka Igumenica. Tesprotija kao jedno do malih grčkih blaga je primorska prefektura, koja na zapadu izlazi na Jonsko more. Sa te strane, preko mora, nalazi se ostrvo Krf. Severna granica prefekture je najzapadniji deo granice Grčke prema Albaniji. Sa juga se Tesprotija graniči sa prefekturom Preveza, a sa istoka prefekturom Janjina. Najveći deo prefekture Tesprotija je planinski i uključuje nekoliko nižih primorskih planina iz lanca Pinda. U ovoj oblasti postoje dve legendarne reke koje okruzuju ovu malu pokrajinu - Kalamas i Aheron. Plodni i za život gostoljubivi delovi se nalaze u primorju i dolinama u južnoj polovini prefekture. Tesprotija, tačnije njeno sedište grad Igumenica, predstavlja završetak savremenog puta Ignacija, koji se razlikuje od stare trase ovog puta, koja se nalazi severnije, u Albaniji. Ovaj novi autoput je drugi po važnosti u Grčkoj. Savršeni klimatski uslovi, mediteransko rastinje uz razuđenu obalu, četinari na obodima planinskih masiva, čiste vode Jonskog mora, živopisna sela sa maslinjacima i vinogradima karakteristike su ove regije koje na posetioce deluju opijajuće. Sa terasa hotela ili privatnih apartmana koji su okrenuti ka moru vide se grčka ostrva Paksos, Antipaksos i Krf, do kojih se trajektom ili feribotom stiže za samo četrdesetak minuta.

Igumenica kao glavni grad perfekture je primorski grad sa 15.000 stanovnika, koji pokriva površinu od 80.808 hektara, tranzitni je centar koji je udaljen 480 km od Atine i 470 km od Soluna i luka iz koje isplovljavaju velelepni brodovi put Pireja, kao i Barija i na tako poveyuje Grčku sa Italijom. Trajektom, Igumenica - Paksos, Krf i Patra, može se putovati do italijanskih luka kao što su Bari, Brindizi, Venecija i Ankona.Trgovački je centar sa brojnim prodavnicama rasporedjenim u tri nivoa, restoranima, kafićima, turističkim agencijama... Kombinacija planine i mora, velike plaže Tolo i Makrigialos (7 km dužine), kristalno čiste vode opčinjava posetioca i pravi je raj za turiste.
 
Perdika je jedan od retkih preostalih skrivenih bisera Jonskog mora, Perdika se nalazi između Parge i Igumenice. Do nje se lako stiže novoizgrađenim autoputem Egnatia od grčke granice. Živopisno tradicionalno grčko selo smešteno je na uzvišenju iznad plaža Jonskog mora udaljeno nekoliko kilometara od obale. Dobila je ime na osnovu svog izgleda iz vazduha koji podseća na golubicu u letu. Perdika ima 3000 stanovnika i osim izuzetne prirode koja okružuje mesto, poznato je po prelepim peščanim plažama koje se nalaze nedaleko od sela i besprekorno čistom moru.
 
Ostrvo Paxos 8 km dugo i 3 km široko, jedno je od najmanjih ostrva u Jonskom lancu, na zapadnoj obali kopna Grčke, površine 24 m2. Minijaturno ostrvo koga karakterišu živopisni brdoviti predeli obrasli gustim maslinjacima, šljunkovite i kamenite plaže i kristalno čisto more tirkizne boje. Na Paxosu nema peščanih plaža. Ostrvo je inače omiljena destinacija bogatih grka čije su raskošne vile po celom ostrvu. Jedini način obilaska je brodom. Ovde turisti mogu da uživaju u odličnim specijalitetima Grčke kuhinje, šetnji, kupovini suvenira ili maslinovog ulja najvišeg kvaliteta. Ostrvska atrakcija su i Plave pećine.
 
Aheron je čuvena reka iz grčke mitologije koju je opisao Homer kao kapiju kraljevstva Hada. Kako kaže legenda skeledžija Haron prevozio je duše mrtvih preko Acherona u carstvo Had. Takođe u ovoj reci je majka kupala čuvenog grčkog junaka Ahila. Acheron se smatra jednom od najčistijih reka u Evropi. Kristalno čista voda reke i zeleni pejzaži oduzimaju dah. Danas je ova reka jedna od atrakcija regije koju brojni turisti posećuju zbog raftinga, planinarenja i jahanja.
 
Sagijada je malo ribarsko mesto koje se nalazi na pet kilometara od albanske granice I ima nešto više od 2000 stanovnika. Iako malo ima bogatu turističku ponudu. Osim kupanja i uživanja na suncu u Sagijadi postoji bazen s lekovitim blatom. Korišćenje bazena je besplatno. Blato blagotvorno deluje na osobe koje pate od reume, psorijaze i kožnih bolest. Pozitivno utiče na kardio-sistem, disajne puteve i cirkulaciju, metabolizam, imunološki sistem... U mestu se nalazi i Prirodnjački muzej.

Vaše letovanje 2017 može da počne!

  • Cenovnik leto 2017
  • Prevoz leto 2017
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja
Cenovnik za putnike na autobuskom prevozu.
Cene su u Eur, po osobi, paket aranžman (prevoz + smeštaj), na bazi 10 noćenja.
Tip smeštaja Max. broj osoba Min. plativih osoba 06.06.-
16.06.
16.06.-
26.06.
26.06.-
06.07.
06.07.-
16.07.
16.07.
26.07.
26.07.
05.08.
05.08.-
15.08.
15.08.-
25.08.
25.08.-
04.09.
04.09.-
14.09.
14.09.-
24.09.
1/3+1* apartman 3-4 3 225 265 318 368 402 402 402 402 335 285 235
1/4 duplex apartman (2 kupatila) 4-5 4 211 244 281 318 381 381 381 381 294 256 211
1/5 duplex apartman (2 kupatila) 5-6 5 189 219 249 279 329 329 329 329 259 229 189
1/3+1* apartman -  dimenzije četvrtog kreveta su 190x80cm sa standardnim dušekom.
Napomene Popusti:
-Dete 0-3 godine – besplatno (bez sopstvenog ležaja i bez sedišta u autobusu). Za sopstveno sedište u autobusu je potrebno doplatiti cenu autobuske karte.
-Dvoje dece 3-10 godina u zajedničkom ležaju imaju popust od 40% po detetu na cenu paket aranžmana i imaju sedišta  u autobusu.
-Dete 0-10 godina u sopstvenom ležaju ostvaruje popust od 20€ na cenu paket aranžmana i ima sedište u autobusu.
-Ukoliko se spaja dve i više smena, cena se umanjuje za 30€ po osobi.
-Za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€, za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
*POPUSTI ZA FIRST I LAST MINUTE PONUDE NE VAŽE ZA PAKET ARANŽMANE ZA PRVU I POSLEDNJU SMENU.
Doplate:
-Za polazak iz Subotice, Sombora - 25€; Šabac, Kikinda, Zrenjanin i Vršac - 20€; Novi Sad i Alibunar - 15€; Pančevo - 10€.
*Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj.
*Cene paket aranžmana odnose se na polazak iz Beograda i sva mesta južno, do Jagodine.
*Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
Cenovnik za sopstveni prevoz.
Cene su u Eur, po studiju / apartmanu, najam za 10 noćenja.
Tip smeštaja 06.06.-
16.06.
16.06.-
26.06.
26.06.-
06.07.
06.07.-
16.07.
16.07.
26.07.
26.07.
05.08.
05.08.-
15.08.
15.08.-
25.08.
25.08.-
04.09.
04.09.-
14.09.
14.09.-
24.09.
1/3+1* apartman 465 595 745 895 995 995 995 995 795 645 495
1/4 duplex apartman (2 kupatila) 565 695 845 995 1245 1245 1245 1245 895 745 565
1/5 duplex apartman (2 kupatila) 595 745 895 1045 1295 1295 1295 1295 945 795 595
1/3+1* apartman - dimenzije četvrtog kreveta su 190x80 cm sa standardnim dušekom.
Napomene -Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje klima uređaja, WI-FI interneta i peškira - BESPLATNO.
-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

 

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
POLAZAK ZA
KEFALONIJU
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.3015.0019,0013,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,3013,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,45
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4014,10
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,25
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,45
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0015,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2015,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3015,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1516,00
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0017,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3018,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
 • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 80€ / 70€ •Jagodina...75€ / 65€ •Niš... 70€ / 60€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 10€.
NAPOMENE:
• MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA, ŠABACA, KIKINDE, ZRENJANINA,  VRŠCA, NOVOG SADA, ALIBUNARA i PANČEVA.
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

SA PREVOZOM

1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima (mesto polaska biće naknadno objavljeno). Proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa. Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.
 
Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

 

SOPSTVENI PREVOZ

1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA

a)  UPLATA U CELOSTI

 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga.


b) UPLATA DO POLASKA

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja.


c) ODLOŽENO PLAĆANJE

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.12.2017. Dospeće rata je 15. , 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja,najkasnije 15 dana pre putovanja.


d) KREDITI BANAKA

Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.
 

e) PLATNE KARTICE

Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)
Za korisnike kreditnih kartica - Visa i MasterCard,  Banke Intesa – mogućnost plaćanja do 6 rata bez kamate.
Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.


f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA

40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.12.2017. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

 

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost , na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne  Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.

Započeti način plaćanja se ne može menjati.