Beograd - 011  65 55 035
Jagodina - 035  88 22 222
Kragujevac - 034  35 36 26

pon - pet 8-19h

          sub 8-15h

Leto 2016 Vila Niriides (luxury apartments)

FIRST MINUTE PONUDA !!!

10% POPUSTA ZA UPLATE U CELOSTI PRILIKOM REZERVACIJE !!!
5% POPUSTA ZA UPLATE U CELOSTI DO 01.05.2017.
+5% DODATNI SAJAMSKI POPUST!

Lokacija hotela:

Sivota / Grčka

Location

Vila Nirides
Greece
39° 24' 13.7808" N, 20° 14' 12.0516" E

Opis

Kategorija: 
8
Sadržaj vile: 
dvorište
otvoreni bazen
parking
suncobrani i ležaljke pored bazena
Sadržaj apartmana: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
frižider
garnitura za sedenje na terasi
klima uredjaj
kupatilo sa toaletom
LCD TV
peškiri
rešo
terasa

Lokacija: vila se nalazi u Sivoti, na oko 400m udaljenosti od marine i na oko 150m udaljenosti od plaže “Karvuno”.
Zbog svoje lokacije, gostima nudi mir i tišinu za odmor i prelepi pogled na plažu "Karvuno" kao i na ostrva koja se pružaju neposredno preko puta Sivote. Apartmani su kompletno opremljeni: dva klima uređaja, dva televizora, bežični internet, potpuno opremljena kuhinja (frižider, šporet, pribor za jelo, posuđe, aparat za kafu), trpezarijski sto i stolice, garnitura za sedenje na terasi. Površina apartmana 60m². Vila ima uređeno dvorište sa cvećem i okružena je zelenilom i borovinom. U sklopu vile je bazen sa ležaljkama i suncobranima. Moguće je parkirati automobil u dvorištu ili oko vile.

Tip smeštaja:
1/4 apartman – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i dve sofe, u drugoj prostoriji bračni ležaj
1/4+1 apartman – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedna sofa i jedan kanabe, u drugoj prostoriji bračni ležaj

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.

Korišćenje klima uređaja, WI-FI interneta i peškira - BESPLATNO.

GPS KOORDINATE: 39°24'13.9"N 20°14'12.2"E

Sivota pripada regiji Tesprotija koja se proteže na oko 1.500 kvadratnih kilometara i pripada oblasti Epir u severozapadnoj Grčkoj. Sedište ove regije je grad i Iuka Igumenica. Tesprotija kao jedno do malih grčkih blaga je primorska prefektura, koja na zapadu izlazi na Jonsko more. Sa te strane, preko mora, nalazi se ostrvo Krf. Severna granica prefekture je najzapadniji deo granice Grčke prema Albaniji. Sa juga se Tesprotija graniči sa prefekturom Preveza, a sa istoka prefekturom Janjina. Najveći deo prefekture Tesprotija je planinski i uključuje nekoliko nižih primorskih planina iz lanca Pinda. U ovoj oblasti postoje dve legendarne reke koje okruzuju ovu malu pokrajinu - Kalamas i Aheron. Plodni i za život gostoljubivi delovi se nalaze u primorju i dolinama u južnoj polovini prefekture. Tesprotija, tačnije njeno sedište grad Igumenica, predstavlja završetak savremenog puta Ignacija, koji se razlikuje od stare trase ovog puta, koja se nalazi severnije, u Albaniji. Ovaj novi autoput je drugi po važnosti u Grčkoj. Savršeni klimatski uslovi, mediteransko rastinje uz razuđenu obalu, četinari na obodima planinskih masiva, čiste vode Jonskog mora, živopisna sela sa maslinjacima i vinogradima karakteristike su ove regije koje na posetioce deluju opijajuće. Sa terasa hotela ili privatnih apartmana koji su okrenuti ka moru vide se grčka ostrva Paksos, Antipaksos i Krf, do kojih se trajektom ili feribotom stiže za samo četrdesetak minuta.

Igumenica kao glavni grad perfekture je primorski grad sa 15.000 stanovnika, koji pokriva površinu od 80.808 hektara, tranzitni je centar koji je udaljen 480 km od Atine i 470 km od Soluna i luka iz koje isplovljavaju velelepni brodovi put Pireja, kao i Barija i na tako poveyuje Grčku sa Italijom. Trajektom, Igumenica - Paksos, Krf i Patra, može se putovati do italijanskih luka kao što su Bari, Brindizi, Venecija i Ankona.Trgovački je centar sa brojnim prodavnicama rasporedjenim u tri nivoa, restoranima, kafićima, turističkim agencijama... Kombinacija planine i mora, velike plaže Tolo i Makrigialos (7 km dužine), kristalno čiste vode opčinjava posetioca i pravi je raj za turiste.
 
Perdika je jedan od retkih preostalih skrivenih bisera Jonskog mora, Perdika se nalazi između Parge i Igumenice. Do nje se lako stiže novoizgrađenim autoputem Egnatia od grčke granice. Živopisno tradicionalno grčko selo smešteno je na uzvišenju iznad plaža Jonskog mora udaljeno nekoliko kilometara od obale. Dobila je ime na osnovu svog izgleda iz vazduha koji podseća na golubicu u letu. Perdika ima 3000 stanovnika i osim izuzetne prirode koja okružuje mesto, poznato je po prelepim peščanim plažama koje se nalaze nedaleko od sela i besprekorno čistom moru.
 
Ostrvo Paxos 8 km dugo i 3 km široko, jedno je od najmanjih ostrva u Jonskom lancu, na zapadnoj obali kopna Grčke, površine 24 m2. Minijaturno ostrvo koga karakterišu živopisni brdoviti predeli obrasli gustim maslinjacima, šljunkovite i kamenite plaže i kristalno čisto more tirkizne boje. Na Paxosu nema peščanih plaža. Ostrvo je inače omiljena destinacija bogatih grka čije su raskošne vile po celom ostrvu. Jedini način obilaska je brodom. Ovde turisti mogu da uživaju u odličnim specijalitetima Grčke kuhinje, šetnji, kupovini suvenira ili maslinovog ulja najvišeg kvaliteta. Ostrvska atrakcija su i Plave pećine.
 
Aheron je čuvena reka iz grčke mitologije koju je opisao Homer kao kapiju kraljevstva Hada. Kako kaže legenda skeledžija Haron prevozio je duše mrtvih preko Acherona u carstvo Had. Takođe u ovoj reci je majka kupala čuvenog grčkog junaka Ahila. Acheron se smatra jednom od najčistijih reka u Evropi. Kristalno čista voda reke i zeleni pejzaži oduzimaju dah. Danas je ova reka jedna od atrakcija regije koju brojni turisti posećuju zbog raftinga, planinarenja i jahanja.
 
Sagijada je malo ribarsko mesto koje se nalazi na pet kilometara od albanske granice I ima nešto više od 2000 stanovnika. Iako malo ima bogatu turističku ponudu. Osim kupanja i uživanja na suncu u Sagijadi postoji bazen s lekovitim blatom. Korišćenje bazena je besplatno. Blato blagotvorno deluje na osobe koje pate od reume, psorijaze i kožnih bolest. Pozitivno utiče na kardio-sistem, disajne puteve i cirkulaciju, metabolizam, imunološki sistem... U mestu se nalazi i Prirodnjački muzej.

Cenovnik broj 1 od 01.11.2016.

Vaše letovanje 2017 može da počne!

Cenovnik za putnike na autobuskom prevozu.
Cene su u Eur, po osobi, paket aranžman (prevoz + smeštaj), na bazi 10 noćenja.
Tip smeštaja Max. broj osoba Min. plativih osoba  06.06.-
16.06.
16.06.-
26.06.
26.06.-
06.07.
06.07.-
16.07.
16.07.
26.07.
26.07.
05.08.
05.08.-
15.08.
15.08.-
25.08.
25.08.-
04.09.
04.09.-
14.09.
14.09.-
24.09.
24.09.-
04.10.
1/4 apartman 4-5 4 176 219 259 304 344 369 369 369 284 226 186 156
1/4+1 apartman 4-5 4 181 226 269 314 354 379 379 379 294 236 194 161
 
Napomene Popusti:
-Dete 0-3 godine – besplatno (bez sopstvenog ležaja i bez sedišta u autobusu). Za sopstveno sedište u autobusu je potrebno doplatiti cenu autobuske karte.
-Dvoje dece 3-10 godina u zajedničkom ležaju imaju popust od 40% po detetu na cenu paket aranžmana i imaju sedišta  u autobusu.
-Dete 0-10 godina u sopstvenom ležaju ostvaruje popust od 20€ na cenu paket aranžmana i ima sedište u autobusu.
-Ukoliko se spaja dve i više smena, cena se umanjuje za 30€ po osobi.
-Za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€, za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
*POPUSTI ZA FIRST I LAST MINUTE PONUDE NE VAŽE ZA PAKET ARANŽMANE ZA PRVU I POSLEDNJU SMENU.
Doplate:
-Za polazak iz Subotice, Sombora - 25€; Šabac, Kikinda, Zrenjanin i Vršac - 20€; Novi Sad i Alibunar - 15€; Pančevo - 10€.
*Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj.
*Cene paket aranžmana odnose se na polazak iz Beograda i sva mesta južno, do Jagodine.
*Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
Cenovnik za putnike za sopstveni prevoz.
Tip smeštaja  06.06.-
16.06.
16.06.-
26.06.
26.06.-
06.07.
06.07.-
16.07.
16.07.
26.07.
26.07.
05.08.
05.08.-
15.08.
15.08.-
25.08.
25.08.-
04.09.
04.09.-
14.09.
14.09.-
24.09.
24.09.-
04.10.
1/4 apartman 425 595 755 935 1095 1195 1195 1195 855 625 465 345
1/4+1 apartman 445 625 795 975 1135 1235 1235 1235 895 665 495 365
 
Napomene -Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje klima uređaja, WI-FI interneta i peškira - BESPLATNO.
-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

 

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
NOVI SAD
(parking hotela „Sajam“)
16,0019,3015,0012.3014.0017,00
BEOGRAD
(parking preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu,
ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe)
18,0021,0017,0014.3015.0019,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€  •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€  •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 90€ / 75€  • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 80€ / 65€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
• Novi Sad... 95€ / 85€   • Beograd, Jagodina... 80€ / 70€ •Niš... 75€ / 65€
Cena karte u jednom pravcu:  odrasli / deca 60€ (cena  se odnosi na polazak iz Beograda)
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
Novi Sad  80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš, Leskovac, Vranje... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
NAPOMENE:
• MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA, ŠABACA, KIKINDE, ZRENJANINA,  VRŠCA, NOVOG SADA, ALIBUNARA i PANČEVA.
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

SA PREVOZOM

1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima sa parkinga preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu, ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe. (proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa). Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.
 
Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

 

SOPSTVENI PREVOZ

1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA

a)  UPLATA U CELOSTI

 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga.


b) UPLATA DO POLASKA

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja.


c) ODLOŽENO PLAĆANJE

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.12.2017. Dospeće rata je 15. , 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja,najkasnije 15 dana pre putovanja.


d) KREDITI BANAKA

Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.


e) PLATNE KARTICE

Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)


f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA

40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.12.2017. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

 

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost , na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne  Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.

Započeti način plaćanja se ne može menjati.