Beograd - 011  65 55 035
Jagodina - 035  88 22 222
Kragujevac - 034  35 36 26

pon - pet 8-19h

          sub 8-15h

Leto 2016 Vila Maria

FIRST MINUTE PONUDA !!!
10% POPUSTA ZA UPLATE U CELOSTI PRILIKOM REZERVACIJE !!!
5% POPUSTA ZA UPLATE U CELOSTI DO 01.05.2017.

Lokacija hotela:

Location

Vila Augustos ex Jota
Greece
40° 36' 42.4044" N, 24° 36' 25.3764" E
Tasos - Potos / Grčka

Opis

Kategorija: 
6
Sadržaj vile: 
dvorište
WI-FI internet
Sadržaj studija: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
klima uredjaj
kupatilo sa toaletom
terasa
tv

Lokacija: nalazi u centralnom delu Potosa, na oko 120m od plaže.
Raspolaže dvokrevetnim, trokrevetnim i četvorokrevetnim ( bračni ležaj  i krevet na sprat) studijima. Studiji su kompletno opremljeni: kuhinja, kupatilo sa tuš kadom, tv, klima uređaj, WI-FI i terasa.

Korišćenje interneta, klima uređaja i peškira - BESPLATNO.

GPS KOORDINATE:  40.611779, 24.607049

Potos je mesto na južnoj obali ostrva Tasosa, udaljeno 3 km od grada Limenarija, 43 km od grada Tasosa i 28 km od luke Skala Prinos. More južno od Tasosa je dublje nego na severnoj strani ostrva i bogato je ribom. Razvio se u naselje sa stalnim stanovništvom u poslednjih nekoliko decenija, ali nije uvek bilo tako. Pre je prvenstveno korišćen kao luka od strane ljudi sa Teologosa, tako da nije bio mnogo više od ribarskog sela. Tokom leta ovo mesto je vrlo popularna destinacija za odmor među turistima, posebno onim mlađim. Mlade porodice takođe dolaze da uživaju ovde. Uske ulice su pune prodavnica i snack barova, dok je vožnja automobila i motocikala ograničena na samo nekoliko puteva u gradu. Nakon dugog dana na plaži, turisti popune ulice i šetališta da kupuju i da traže mesto gde će se opustiti i uživati.

Grad se nalazi pored veoma duge i peščane plaže. Voda je kristalno čista i namenjena za pravo uživanje u kupanju i sportove na vodi. Uz deo plaže pored luke ćete naći lanac kafića, barova, restorana, poslastičarnica i noćnih klubova. Tu je veoma živo i u toku dana, a posebno tokom noći. Dok šetate ovuda lako možete odlučiti koje mesto Vam najviše odgovara da sednete i popijete piće ili da uživate u predivnom pogledu na Svetu Goru kada je vedar dan. Noću je ovo područje veoma glasno i puno boja, i uglavnom su velike gužve. Mladi posećuju Potos svake godine iznova, da uživaju u najboljem noćnom provodu koje ostrvo Tasos nudi.

Cenovnik broj 2 od 26.12.2016.

Vaše letovanje 2017 može da počne!

Cenovnik za putnike na autobuskom prevozu.
Cene su u Eur, po osobi, paket aranžman (prevoz + smeštaj), na bazi 10 noćenja.
Tip smeštaja Max. broj osoba Min. plativih osoba 23.05.-
02.06.
02.06.-
12.06.
12.06.-
22.06.
22.06.-
02.07.
02.07.-
12.07.
12.07.-
22.07.
22.07.-
01.
08.
01.08.-
11.08.
11.08.-
21.08.
21.08.-
31.08.
31.08.-
10.09.
10.09.-
20.09.
20.09.-
30.09.
1/2 studio 2-3 2 / 153 208 278 308 333 358 358 385 303 253 173 105
1/3 studio  3-5 3 / 132 168 215 235 252 268 268 268 232 198 145 100
1/4* studio  4-5 4 / 121 151 186 201 214 226 226 226 199 174 131 95
1/4* studio - francuski ležaj + krevet na sprat.
Napomene Popusti:
-Dete 0-3 godine – besplatno (bez sopstvenog ležaja i bez sedišta u autobusu). Za sopstveno sedište u autobusu je potrebno doplatiti cenu autobuske karte.
-Dvoje dece 3-10 godina u zajedničkom ležaju imaju popust od 40% po detetu na cenu paket aranžmana i imaju sedišta  u autobusu.
-Dete 0-10 godina u sopstvenom ležaju ostvaruje popust od 20€ na cenu paket aranžmana i ima sedište u autobusu.
-Ukoliko se spaja dve i više smena, cena se umanjuje za 30€ po osobi.
-Za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€, za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
Doplate:
-Za polazak iz Subotice, Sombora - 25€; Šabac, Kikinda, Zrenjanin i Vršac - 20€; Novi Sad i Alibunar - 15€; Pančevo - 10€.
*Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj.
*Cene paket aranžmana odnose se na polazak iz Beograda i sva mesta južno, do Jagodine.
*Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
Cenovnik za sopstveni prevoz.
Cene su u Eur, po studiju, najam za 10 noćenja.
Tip smeštaja 23.05.-
02.06.
02.06.-
12.06.
12.06.-
22.06.
22.06.-
02.07.
02.07.-
12.07.
12.07.-
22.07.
22.07.-
01.
08.
01.08.-
11.08.
11.08.-
21.08.
21.08.-
31.08.
31.08.-
10.09.
10.09.-
20.09.
20.09.-
30.09.
1/2 studio 125 165 275 415 475 525 575 575 575 465 365 205 125
1/3 studio  135 185 295 435 495 545 595 595 595 485 385 225 135
1/4* studio  145 205 325 465 525 575 625 625 625 515 415 245 145
1/4* studio - francuski ležaj + krevet na sprat.
Napomene -Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje interneta, klima uređaja i peškira - BESPLATNO.
-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

 

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
NOVI SAD
(parking hotela „Sajam“)
16,0019,3015,0012.3014.0017,00
BEOGRAD
(parking preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu,
ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe)
18,0021,0017,0014.3015.0019,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€  •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€  •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 90€ / 75€  • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 80€ / 65€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
• Novi Sad... 95€ / 85€   • Beograd, Jagodina... 80€ / 70€ •Niš... 75€ / 65€
Cena karte u jednom pravcu:  odrasli / deca 60€ (cena  se odnosi na polazak iz Beograda)
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
Novi Sad  80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš, Leskovac, Vranje... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
NAPOMENE:• MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA I VRŠCA.
•Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
•Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
•Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
•Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
•Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

SA PREVOZOM

1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima sa parkinga preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu, ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe. (proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa). Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.
 
Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

 

SOPSTVENI PREVOZ

1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA

a)  UPLATA U CELOSTI

 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga.


b) UPLATA DO POLASKA

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja.


c) ODLOŽENO PLAĆANJE

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.12.2017. Dospeće rata je 15. , 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja,najkasnije 15 dana pre putovanja.


d) KREDITI BANAKA

Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.


e) PLATNE KARTICE

Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)


f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA

40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.12.2017. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

 

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost , na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne  Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.

Započeti način plaćanja se ne može menjati.