Beograd - 011  65 55 035
Jagodina - 035  88 22 222
Kragujevac - 034  35 36 26

pon - pet 8-19h

          sub 8-15h

Leto 2016 Vila Augustos

FIRST MINUTE PONUDA !!!
10% POPUSTA ZA UPLATE U CELOSTI PRILIKOM REZERVACIJE !!!
5% POPUSTA ZA UPLATE U CELOSTI DO 01.05.2017.
+5% DODATNI SAJAMSKI POPUST!

Lokacija hotela:

Location

Vila Augustos ex Jota
Greece
40° 37' 31.3896" N, 24° 32' 32.2728" E
Tasos - Tripiti / Grčka

Opis

Kategorija: 
6
Sadržaj vile: 
dvorište
otvoreni bazen
parking
roštilj na otvorenom
suncobrani i ležaljke pored bazena
WI-FI internet
Sadržaj studija: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
klima uredjaj
kupatilo sa toaletom
LCD TV
peškiri
terasa

Lokacija: nalazi se na udaljenosti od oko 2km od letovališta Limenaria i na oko 200 m od plaže Tripiti, koja je jedna od lepših plaža na Tasosu.
Zbog svoje pozicije vila se prvenstveno preporučuje putnicima koji koriste sopstveni prevoz i onima koji žele apsolutni mir. Vila Augustos se sastoji od dve identične zgrade. Ovo je novosagrađena vila koja poseduje moderne i izuzetno lepo opremljene studije. U sastavu vile je uređeno dvorište sa roštiljem, bazenom sa suncobranima i ležaljkama, a okruženo je borovom šumom. Parking prostor je obezbeđen ispred vile. 

Tip smeštaja:
1/2 studio - u jednoj prostoriji čajna kuhinja i jedan bračni ležaj ili dva obična ležaja.
1/2+1 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni i jedan pomoćni ležaj.
1/3 studio - u jednoj prostoriji čajna kuhinja i jedan bračni ležaj i jedan običan ležaj.
1/3+1 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni, jedan običan i jedan pomoćni ležaj (koji se izvlači iz bračnog ležaja).

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200 cm sa 120–155 cm.

Korišćenje WI-FI interneta i peškira - BESPLATNO. Doplata za korišćenje klima uređaja je 5 € po danu. 

GPS  KOORDINATE: 40°37'30.5"N 24°32'31.8"E

 

Tripiti je letovalište  koje se nalazi posle mesta Skala Maries, odmah iza rta Kefalas, na severu ostrva Tasos. Mnogi gosti se vraćaju iz godine u godinu u ovo letovalište, zato što su  impresionirani bujnom vegetacijom i borovima sa gustim rastinjem koji se nalaze i na samoj plaži Tripiti. Ime je zapravo dobilo od velikih rupa u stenama, koje su talasi i konstantan protok vode stvorili kroz vekove. Ima nadaleko poznatu reputaciju, a  duguje je svojim prirodnim, „sirovim“ lepotama. Najjači adut ovog letovališta je plaža Tripiti  (Trypiti beach). To je veoma duga plaža sa lepim peskom i šljunkom i zeleno plavom vodom, dobro organizovana, sa ležaljkama i suncobranima. Ona ima toliko toga da ponudi svakome. Prelep pejzaž prekriven zelenilom i istovremeno divna voda. Na samoj plaži se nalazi veliki broj restorana i kafića, a od pratećih sadržaja tu su tuševi, sto za stoni tenis, i mreža za odbojku. Na plaži retko ima gužve, te je kao stvorena za odmor. Verujemo da posle posete Tripitiju nećete nigde naći bolje mesto za vaš odmor, jer je on skoro skriven dragulj Tasosa. Treba samo uzeti mapu i put pod noge po predivnim šumovitim brdašcima ostrva. Pored čiste prirode na dohvat ruke, postoje i obeležene staze za pešačenje. Najpopularnija staza je na planini Ipsario kod sela Potamije. Poznata mesta u okolini Tripitija su Limenarija, Pefkari, Potos....Limenarija je udaljena svega 2 km i tamo možete pronaći sve što vam je potrebno da bi vaš odmor bio upotpunjen: taverne, restorane, pekare, prodavnice... 
 

Cenovnik broj 2 od 26.12.2016.

Vaše letovanje 2017 može da počne!

Cenovnik za putnike na autobuskom prevozu.
Cene su u Eur, po osobi, paket aranžman (prevoz + smeštaj), na bazi 10 noćenja.
Tip smeštaja Max. broj osoba Min. plativih osoba 23.05.-
02.06.
02.06.-
12.06.
12.06.-
22.06.
22.06.-
02.07.
02.07.-
12.07.
12.07.-
22.07.
22.07.-
01.
08.
01.08.-
11.08.
11.08.-
21.08.
21.08.-
31.08.
31.08.-
10.09.
10.09.-
20.09.
20.09.-
30.09.
1/2 studio 2-3 2 110 158 218 268 293 318 338 338 338 278 218 168 110
1/2+1 studio 2-3 2 115 168 233 283 308 333 353 353 353 298 233 178 115
1/3 studio 3-4 3 100 142 188 222 238 255 268 268 268 232 188 148 100
1/3+1studio 4-5 3 95 152 198 232 248 265 278 278 278 242 198 155 95
 
Napomene Popusti:
-Dete 0-3 godine – besplatno (bez sopstvenog ležaja i bez sedišta u autobusu). Za sopstveno sedište u autobusu je potrebno doplatiti cenu autobuske karte.
-Dvoje dece 3-10 godina u zajedničkom ležaju imaju popust od 40% po detetu na cenu paket aranžmana i imaju sedišta  u autobusu.
-Dete 0-10 godina u sopstvenom ležaju ostvaruje popust od 20€ na cenu paket aranžmana i ima sedište u autobusu.
-Ukoliko se spaja dve i više smena, cena se umanjuje za 30€ po osobi.
-Za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€, za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
*POPUSTI ZA FIRST I LAST MINUTE PONUDE NE VAŽE ZA PAKET ARANŽMANE ZA PRVU I POSLEDNJU SMENU.
Doplate:
-Za polazak iz Subotice, Sombora - 25€; Šabac, Kikinda, Zrenjanin i Vršac - 20€; Novi Sad i Alibunar - 15€; Pančevo - 10€.
*Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj.
*Cene paket aranžmana odnose se na polazak iz Beograda i sva mesta južno, do Jagodine.
*Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
Cenovnik za sopstveni prevoz.
Cene su u Eur, po studiju, najam za 10 noćenja.
Tip smeštaja 23.05.-
02.06.
02.06.-
12.06.
12.06.-
22.06.
22.06.-
02.07.
02.07.-
12.07.
12.07.-
22.07.
22.07.-
01.
08.
01.08.-
11.08.
11.08.-
21.08.
21.08.-
31.08.
31.08.-
10.09.
10.09.-
20.09.
20.09.-
30.09.
1/2 studio 125 175 295 395 445 495 535 535 535 415 295 195 125
1/2+1 studio 135 195 325 425 475 525 565 565 565 455 325 215 135
1/3 studio 145 215 355 455 505 555 595 595 595 485 355 235 145
1/3+1 studio 155 245 385 485 535 585 625 625 625 515 385 255 155
 
Napomene -Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja.
-Korišćenje WI-FI interneta i peškira - BESPLATNO. Korišćenje klima uređaja je 4 € po danu.
-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

 

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
NOVI SAD
(parking hotela „Sajam“)
16,0019,3015,0012.3014.0017,00
BEOGRAD
(parking preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu,
ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe)
18,0021,0017,0014.3015.0019,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€  •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€  •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 90€ / 75€  • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 80€ / 65€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
• Novi Sad... 95€ / 85€   • Beograd, Jagodina... 80€ / 70€ •Niš... 75€ / 65€
Cena karte u jednom pravcu:  odrasli / deca 60€ (cena  se odnosi na polazak iz Beograda)
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
Novi Sad  80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš, Leskovac, Vranje... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
NAPOMENE:
• MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA, ŠABACA, KIKINDE, ZRENJANINA,  VRŠCA, NOVOG SADA, ALIBUNARA i PANČEVA.
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

SA PREVOZOM

1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima sa parkinga preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu, ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe. (proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa). Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.
 
Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.

 

SOPSTVENI PREVOZ

1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA

a)  UPLATA U CELOSTI

 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga.


b) UPLATA DO POLASKA

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja.


c) ODLOŽENO PLAĆANJE

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.12.2017. Dospeće rata je 15. , 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja,najkasnije 15 dana pre putovanja.


d) KREDITI BANAKA

Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.


e) PLATNE KARTICE

Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)


f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA

40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.12.2017. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

 

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost , na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne  Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.

Započeti način plaćanja se ne može menjati.