Hotel Thalatta Seaside

Evia - Agia Anna / Grčka

 Letovanje Grcka Agia-Anna
 Letovanje Grcka Agia-Anna
 Letovanje Grcka Agia-Anna
 Letovanje Grcka Agia-Anna
 Letovanje Grcka Agia-Anna
 Letovanje Grcka Agia-Anna
 Letovanje Grcka Agia-Anna
 Letovanje Grcka Agia-Anna
 Letovanje Grcka Agia-Anna
 Letovanje Grcka Agia-Anna
 Letovanje Grcka Agia-Anna
 Letovanje Grcka Agia-Anna

Lokacija

Evia - Agia Anna / Grčka

Location

United States
38° 51' 25.0884" N, 23° 26' 52.2744" E

Opis

Kategorija: 
8
Sadržaj hotela: 
animatori
balkon
bar
bar pored bazena
dečiji bazen
frizerski salon
otvoreni bazen
parking
recepcija
restoran
room service
sopstvena plaža
spa i wellness centar
suncobrani i ležaljke pored bazena
wi-fi internet
Sadržaj sobe: 
balkon
fen za kosu
klima uređaj
kupatilo
LCD TV
mini bar
sef
tv/sat
WIFI internet
  • O hotelu
  • O mestu

Hotel Thalatta Seaside ima 4 zvezdice i smešten je na 50 metara od plaže Aja Ana na Eviji. U ponudi ima spa centar, doručak pored bazena i sobe sa nameštenim balkonima koji gledaju na Egejsko more. Besplatan bežični internet dostupan je u celom objektu. Prostrane i elegantne sobe u ovom dizajn hotelu uređene su u svetlim bojama i imaju minimalistički nameštaj. Sve klimatizovane sobe sadrže LCD TV i frižider. Na raspolaganju vam je i prostor za sedenje sa sofom. Doručak na bazi švedskog stola služi se svakog dana pored bazena. U restoranu Asado pripremaju se mediteranska jela, dok bar kraj bazena nudi osvežavajuće koktele. Ponuda potpuno opremljenog spa centra obuhvata tretmane poput aromaterapije. Hotel Thalatta Seaside takođe raspolaže frizerskim salonom i dobro opremljenom teretanom, koja radi tokom celog dana. Za najmlađe goste obezbeđen je dečji bazen. Pored plaže Aja Ana nalaze se prodavnice i tradicionalne taverne lokalne kuhinje. Živopisna Istija je udaljena 37 km. Parking u okviru objekta može se besplatno koristiti.

Opis smeštaja:
Dvokrevetna soba pogled bašta: oko 45m2, nalazi se u nižem prizemlju, visina prozora je o,5 m od vrha, celom dužinom zida (bez balkona), prostran dnevni boravak sa francuskim ležajem i 2 fotelje na razvlačenje za dvoje dece. 
Superior soba pogled more: oko 41m2, nalazi se u prizemlju sa prozorima koji imaju pogled na veliku terasu, dnevni boravak sa francuskim ležajem ili dva kreveta, i prostrani deo za sedenje sa sofom, koji je pogodan za dvoje dece.
Junior suite pogled more: oko 41-46m2, nalazi se na gornjim spratovima, sa pogledom na more, ima francuski ležaj i prostran dnevni boravak sa pomoćnim ležajem, dizajniran za 2-4 osobe.
Family suite pogled bašta: oko 100m2, u nižem prizemlju, sa 2 terase i sofom, stolom i ležaljkom, dve spavaće sobe (jedna sa francuskim ležajem, jedna sa dva kreveta), prostran dnevni boravak sa pomoćnim ležajem, i dve fotelje na razvlačenje, dizajniran za 2-6 osoba.

Usluga u hotelu na bazi noćenje sa doručkom.

GPS koordinate:  38.856685, 23.448069

Agia Anna je mesto sa veoma popularno istoimenom plažom koje je locirano je na severo-istočnom delu ostrva, od Halkide, glavnog grada Evije udaljena 72km, a od Pefkija južno, 54km. Plažu prekriva je zlatan pesak, a kristalno more je neizostavno i u ovom slučaju. Ovo je jedna od najkosmopolitskijih plaža na ostrvu. Posetioci mogu da biraju između organizovanog dela plaže sa barom, ležaljkama i suncobranima za rentiranje, i onog neorganizovanog koji je u gustoj borovini, te tako nudi hladovinu i potpuno uživanje u ambijentu. Mesto nudi sve prateće objekte, barove, restorane, prodavnice, pa čak i organizovan kamp prostor. 

Vaše letovanje 2017 može da počne!

  • Cenovnik leto 2017
  • Prevoz leto 2017
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja
Tip smeštaja Po sobi Po osobi
02.05-01.06.
06.06-15.06.
17.09-30.09.
16.06-29.06.
10.09-16.09.
30.06-20.07.
27.08-09.09.
02.06-05.06.
21.07-26.08.
Dvokrevetna soba pogled bašta   56 79 90 101
Superior soba pogled more   79 90 107 152
Family suite pogled bašta   84 124 135 180
Junior suite pogled more   101 135 146 191
Minimum boravka     1 3 3 3
Doplate za smeštaj: dvokrevetna, superior soba i junior suite
Prvo i drugo dete 2-12 godina
Treća odrasla osoba
 

21


37

21


37

21


37

21


37

Doplate za smeštaj: family suite
Prvo, drugo, treće i četvrto dete 2-12 godina
Treća i četvrta odrasla osoba
   

21


37

21


37

21


37

21


37

Doplate za polupansion:
Odrasli
Deca 2-12 godina
 
 
25
15
 
25
15
 
25
15
 
25
15
Broj osoba po jedinici Min osoba Max osoba Max odraslih Max deca Max beba 0-2
Dvokrevetna soba pogled bašta 2 4 2 2 0
Superior soba pogled more 2 4 3 2 0
Family suite pogled bašta 2 6 4 4 0
Junior suite pogled more 2 4 3 2 0
DINARSKI DEO ARANŽMANA JE 1.500 DINARA PO OSOBI, DECA DO 12 GODINA NE PLAĆAJU DINARSKI DEO.
Cene u tabelama su izražene u Eur, dnevno po osobi. Usluga noćenje sa doručkom.
HOTELSKI POPUSTI
Specijalne ponude 15% popusta za rezervacije do 31.03.2017. i 50% uplate do 05.04.2017.
Specijalne ponude Plati 6, boravi 7 noćenja - za rezervacije do 29.06.2017. Poduda važi za boravak 02.05.-01.06. i 06.06.-26.06.2017.
Napomena: Kreditna kartica je potrebna prilikom čekiranja radi garancije.
 
NAPOMENE:
Svi popusti koji su naznačeni u cenovnicima odnose se samo na devizni deo i važe samo za osnovnu cenu (NE važe za doplate).

 

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
NOVI SAD
(parking hotela „Sajam“)
16,0019,3015,0012.3014.0017,00
BEOGRAD
(parking preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu,
ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe)
18,0021,0017,0014.3015.0019,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€  •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€ •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 90€ / 75€  • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 80€ / 65€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
• Novi Sad... 95€ / 85€  • Beograd, Jagodina... 80€ / 70€ •Niš... 75€ / 65€
Cena karte u jednom pravcu:  odrasli / deca 60€ (cena  se odnosi na polazak iz Beograda)
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
Novi Sad  80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš, Leskovac, Vranje... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
NAPOMENE:•MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA I VRŠCA.
•Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
•Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
•Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
•Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
•Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

1.dan Dolazak u hotel. Smeštaj u hotel, posle 14:00 časova, u određeni tip sobe prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje hotelskih soba,studija i app.  do 09:00 časova.

 

a)  UPLATA U CELOSTI
 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga;

b) UPLATA DO POLASKA
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja;

c) ODLOŽENO PLAĆANJE
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.10.2017. Dospeće rata je 15., 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja, najkasnije 15 dana pre putovanja;

d) KREDITI BANAKA
Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.

e) PLATNE KARTICE
Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)
Za korisnike kreditnih kartica - Visa i MasterCard,  Banke Intesa – mogućnost plaćanja do 6 rata bez kamate.
Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.

f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA
40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.10.2017. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost, na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.
Započeti način plaćanja se ne može menjati.