Ilion Spa hotel

Evia - Edipsos / Grčka

 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos
 Letovanje Grcka Edipsos

LAST MINUTE PONUDA !!!
15% POPUSTA 
ZA UPLATE U CELOSTI PRILIKOM REZERVACIJE !!!

Lokacija

Evia - Edipsos / Grčka

Location

Greece
38° 51' 23.4684" N, 23° 2' 41.568" E

Opis

Kategorija: 
5
Sadržaj hotela: 
recepcija
spa i wellness centar
wi-fi internet
zatvoreni bazen
Sadržaj sobe: 
balkon
frižider
klima uređaj
kupatilo
LCD TV
  • O hotelu
  • O mestu
Ilion Spa hotel 2+* je nedavno renovirani gradski hotel, koji po našem mišljenju zaslužuje i veću kategorizaciju od zvanične. Udaljen je oko 300m od mora.
Gosti hotela Ilion mogu besplatno koristiti bežični internet u zajedničkim prostorijama. Ponuda hotelskog spa centra obuhvata raznovrsne hidroterapijske tretmane, pojedinačni hidromasažni bazeni i zatvoreni bazen sa toplom vodom (korišćenje uz doplatu). U svim sadržajima koristi se voda iz lokalne oblasti koja je čuvena po lekovitim svojstvima.Hotel sa spa centrom Ilion ima jedinstveno uređene sobe sa elegantnim enterijerom i mermernim kupatilom. Sve smeštajne jedinice su zvučno izolovane, klimatizovane i imaju sopstveni balkon, frižider i LCD TV. Neke sobe su sa klasičnim terasama, a neke sa "francuskim" balkonom.
 
Kontinentalni doručak na bazi švedskog stola služi se svakog dana u hotelskoj elegantnoj sali za ručavanje. Gosti mogu ručati, večerati ili popiti piće u raznovrsnim i mnogobrojnim ugostiteljskim objektima u centru Edipsosa. 
 
Usluga u hotelu: noćenje sa doručkom, doručak - švedski sto.

Edipsos je poznata banja i letovalište na Eviji. Nalazi se na krajnjem severu ovog, drugog po veličini ostrva u Grčkoj. Oko 25 minuta traje plovidba trajektom od luke Glifa na kontinetnalnom delu Grčke, do mesta Agiokampos na Eviji, odakle je na oko 10km jugozapadno smešten ovaj biser Evije.

Osim prelepih plaža, Evia se ponosi i termalnim izvorima. Jedna od najpoznatijih grčkih banja je Edipsos, gde voda izvire iz kamena na obali mora, a temparatura vode je od 30 do 70 stepeni. Prirodni bazenčići sa toplom vodom i prelepi vodopadi, sa stena u plićaku, prava su meka za sve goste. Mirne uličice, suvenirnice i hoteli sa spa centrima deluju očaravajuće, i vraćaju vas u jedno zaboravljeno vreme kad se u ovakve banje nije išlo samo po zdravlje već i u provod. Priča o Edipsosu počinje još od antičkih vremena. Bilo je to omiljeno mesto za odmaranje rimskih imperatora i generala, kao što su Hadrian, Marcos Aurelius i Sulla. Legende koje su kružile o lekovitosti edipsoskih izvora su doprinele da ovo mesto stekne širu popularnost s početkom XX veka. Plejada čuvenih i slavnih istorijskih ličnosti, kao što su Čerčil, Onasis, Kalas, Greta Garbo i naš kralj Petar Prvi Karađorđević su posetili ovo mesto u uživali u svim blagodetima koje nudi. 

Danas Edipsos, osim što je moderna banja, poznat je i kao letovalište. Brojni hoteli i vile za smeštaj, prodavnice, taverne, restorani, barovi, peščane plaže i besprekorno čisto more privlače sve više turista svakog leta, dok termalni izvori i banjski sadržaji čine da ovo prelepo mesto živi tokom cele godine.

Vaše letovanje 2017 može da počne!

  • Cenovnik leto 2017
  • Prevoz leto 2017
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja
Cenovnik za putnike na autobuskom prevozu.
Cene su u Eur, po osobi, paket aranžman (prevoz + smeštaj na bazi 10 noćenja sa doručkom).
Tip smeštaja Max. broj osoba Min. plativih osoba 27.05.-
06.06
.
06.06.-
16.06
.
16.06.-
26.06.
26.06.-
06.07
.
06.07.-
16.07.
16.07.-
26.07.
26.07.-
05.08.
05.08.-
15.08.
15.08.-
25.08
25.08.-
04.09.
04.09.-
14.09.
14.09.-
24.09
.
1/2 soba francuski balkon 2 2 215 225 235 275 295 325 345 345 345 305 255 235
1/2 soba normalan balkon 2 2 229 239 249 289 309 339 359 359 359 319 269 249
 
Napomene Popusti:
-Ukoliko se spaja dve i više smena, cena se umanjuje za 30€ po osobi.
-Za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€, za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
Doplate:
-Za polazak iz Subotice, Sombora - 25€; Kikinda, Zrenjanin i Vršac - 20€; Novi Sad i Alibunar - 15€; Pančevo - 10€.
*Cene paket aranžmana odnose se na polazak iz Beograda i sva mesta južno, do Jagodine.
*Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
Cenovnik za sopstveni prevoz.
Cene su u Eur, po osobi, za 10 noćenja sa doručkom.
Tip smeštaja Max. broj osoba Min. plativih osoba 27.05.-
06.06
.
06.06.-
16.06
.
16.06.-
26.06.
26.06.-
06.07
.
06.07.-
16.07.
16.07.-
26.07.
26.07.-
05.08.
05.08.-
15.08.
15.08.-
25.08.
25.08.-
04.09.
04.09.-
14.09.
14.09.-
24.09
.
1/2 soba francuski balkon 2 2 155 165 175 215 235 265 285 285 285 245 195 175
1/2 soba normalan balkon 2 2 169 179 189 229 249 279 299 299 299 259 209 189
 
Napomene       -AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
NOVI SAD
(parking hotela „Sajam“)
16,0019,3015,0012.3014.0017,00
BEOGRAD
(parking preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu,
ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe)
18,0021,0017,0014.3015.0019,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€  •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€ •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 90€ / 75€  • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 80€ / 65€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
• Novi Sad... 95€ / 85€  • Beograd, Jagodina... 80€ / 70€ •Niš... 75€ / 65€
Cena karte u jednom pravcu:  odrasli / deca 60€ (cena  se odnosi na polazak iz Beograda)
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
Novi Sad  80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš, Leskovac, Vranje... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
NAPOMENE:•MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA I VRŠCA.
•Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
•Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
•Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
•Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
•Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

1.dan Dolazak u hotel. Smeštaj u hotel, posle 14:00 časova, u određeni tip sobe prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje hotelskih soba,studija i app.  do 09:00 časova.

 

a)  UPLATA U CELOSTI
 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga;

b) UPLATA DO POLASKA
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja;

c) ODLOŽENO PLAĆANJE
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.10.2017. Dospeće rata je 15., 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja, najkasnije 15 dana pre putovanja;

d) KREDITI BANAKA
Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.

e) PLATNE KARTICE
Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)
Za korisnike kreditnih kartica - Visa i MasterCard,  Banke Intesa – mogućnost plaćanja do 6 rata bez kamate.
Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.

f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA
40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.10.2017. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost, na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.
Započeti način plaćanja se ne može menjati.