Hotel Miramare

Evia - Eretria / Grčka

Lokacija hotela:

Evia - Eretria / Grčka

Location

Greece
38° 24' 19.872" N, 23° 50' 6.2268" E

Opis

Kategorija: 
8
Sadržaj hotela: 
balkon
bar pored bazena
fitnes sala
lobi bar
otvoreni bazen
parking
recepcija
restoran
sef
sopstvena plaža
teniski tereni otvoreni
wi-fi internet (doplata)
Sadržaj sobe: 
balkon
fen za kosu
frižider
klima uređaj
kupatilo
radio
sef
telefon
tv/sat
wi-fi internet (doplata)
  • O hotelu
  • O mestu

Hotel Miramare se nalazi u veličanstvenom zalivu usred predela prepunog voća, cveća i maslina, na samo 50 km od Atine i 4 km od drevnog grada Eretija. Moderne i prostrane sobe sa kupatilom imaju velike balkone sa nezaboravnim pogledom na zaliv Evoikos i veličanstveni vrt sa bazenima. Bežični internet vam je na raspolaganju u svim sobama uz doplatu. Sobe imaju sef i klima uređaj. Rekreaciju u hotelu Miramare garantuju 2 bazena sa slatkom vodom, privatna plaža, tereni za tenis i košarku i fitnes sala sa saunom. Ležaljke na plaži, suncobrani i peškiri za kupanje su vam na raspolaganju besplatno. U hotelskom restoranu se služe specijaliteti lokalne i internacionalne kuhinje, kao i izuzetna vina.

Opis smeštaja:
Dvokrevetna soba (glavna zgrada): oko 23 m2, nalazi se u centralnoj zgradi i ima ili direktan ili delimičan pogled na more, bazene i planinu. Potpuno renovirane i lepo opremljene. Namenjena za 2-3 osobe (bračni ili dva standardna ležaja i sofa).
Dvokrevetna soba (annex):  oko 23 m2, nalazi se u annex zgradi koja se satoji iz tri zgrade, namenjena je za 2-3 osobe, (bračni ili dva standardna ležaja i sofa).
Family soba (glavna zgrada): oko 35 m2, nalazi se u centralnoj zgradi i ima ili direktan ili delimičan pogled na more, bazene i planinu. Potpuno renovirane i lepo opremljene. Namenjena za 2-4 osobe (dvoje odraslih i dvoje dece).
Family soba (annex): sastoji se iz jedne prostorije, sobe se nalaze se u tri annex zgrade. Namenjena za 2-4 osobe (bračni ležaj ili dva obična, sofa i pomoćni ležaj).

Usluga u hotelu je noćenje sa doručkom.

GPS koordinate: 38.405585, 23.835080

Eretria, u prevodu “grad veslača” je gradić smešten na jugozapadnoj obali ostrva Evija, južno do Halkide svega 20 km. Smešten je u istoimenoj oblasti, a izlazi na obalu južnog zaliva Evije.  U prošlosti važan istorijski polis, prvi put se pominje u 6. i 7. veku pne. Iskopavanje arheoloških ostataka je započeto tek krajem devetnaestog veka.  Pronađeni su prvi dokazi ljudske delatnosti na ovim prostorima koji datiru između 3500-3000 godine pne, u vreme kasnog neolita.  Nisu pronađeni tragovi naseobina iz tog perioda  pa se ne zna da li je Eretria bila stalno naseljena u to vreme.  Prvi dokazi o naseljenosti mesta potiču između 3000-2000 pne, tada je pronađena grnčarija i ostaci naseobina. Pošto je zemljište bilo često poplavaljano zbog velike lagune koja se nalazila u blizini, deo stanovništva je bilo prinuđena da se raseli na Akropolj. Vremenom su i preostali stanovnici otpočeli raseljavanje pa je Eretria u Srednjem veku zvanično ostala napuštena. Temelji grada datiraju iz 9. veka pne. Eretria se u istoriji pominje kao luka u kojoj su se sidrili brodovi za vreme Trojanskog rata , a za vreme Persijske opsade je bila razrušena. Eretria je uspela da se oporavi, ali je i Rimljanima stala na put stotinak godina kasnije.

Danas je Eretria jedan moderan turistički grad koji ima sve predispozicije da postane jedan od vodećih turističkih centara južne Evije. Osim prelepog mora, živopisnih pejzaža sa tradicionalnomm grčkom arhitekturom, ovaj gradić ima i istorijske znamenitosti  koje su nezaobilazna tačka svakog turiste. U Eretriji ćete uživati u prelepim grčkim tavernama nanizanim na  širokom šetalištu, živopisnoj luci i dobro poznatoj grčkoj gostoljubivosti. Prelepe plaže nisu ni ovde izostale, te tako, pored svega ćete moći da uživate u tirkiznom Egeju.

Vaše letovanje 2017 može da počne!

  • Cenovnik leto 2017
  • Prevoz leto 2017
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja
Tip smeštaja Po sobi Po osobi 01.05-31.05 01.06-15.07. 16.07-21.08. 22.08-11.09. 12.09-30.09.
Dvokrevetna soba (annex)   43 50 54 50 43
Dvokrevetna soba (glavna/zelena zgrada)   45 54 64 54 45
               
Minimum boravka     3 3 3 3 3
Popust:
Prvo dete 0-7 godina
 

100%

100% 100% 100% 100%
Doplate za smeštaj:
Prvo dete 7-13 godina
Drugo dete 0-13
Treća odrasla osoba-anex zg.
Treća odrasla osoba-glavna zg.
  8
8
17
23
8
8
31
​27
8
8
27
​18
8
8
31
​27
8
8
17
​23
Broj osoba po sobama Min osoba Max osoba Max odrasli Max deca Max beba 0-2 god.
Dvokrevetna soba (annex) 2 3 3 1 0
Dvokrevetna soba (glavna/zelena zgrada) 2 4 3 2 0
DINARSKI DEO ARANŽMANA JE 1.500 DINARA PO OSOBI, DECA DO 12 GODINA NE PLAĆAJU DINARSKI DEO.
Cene u tabelama su izražene u Eur, dnevno po osobi. Usluga polupansion.
HOTELSKI POPUSTI
   
 
NAPOMENE:
Svi popusti koji su naznačeni u cenovnicima odnose se samo na devizni deo i važe samo za osnovnu cenu (NE važe za doplate).

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
NOVI SAD
(parking hotela „Sajam“)
16,0019,3015,0012.3014.0017,00
BEOGRAD
(parking preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu,
ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe)
18,0021,0017,0014.3015.0019,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€  •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€ •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 90€ / 75€  • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 80€ / 65€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
• Novi Sad... 95€ / 85€  • Beograd, Jagodina... 80€ / 70€ •Niš... 75€ / 65€
Cena karte u jednom pravcu:  odrasli / deca 60€ (cena  se odnosi na polazak iz Beograda)
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
Novi Sad  80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš, Leskovac, Vranje... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
NAPOMENE:•MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA I VRŠCA.
•Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
•Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
•Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
•Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
•Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

1.dan Dolazak u hotel. Smeštaj u hotel, posle 14:00 časova, u određeni tip sobe prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje hotelskih soba,studija i app.  do 09:00 časova.

 

a)  UPLATA U CELOSTI
 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga;

b) UPLATA DO POLASKA
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja;

c) ODLOŽENO PLAĆANJE
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.10.2017. Dospeće rata je 15., 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja, najkasnije 15 dana pre putovanja;

d) KREDITI BANAKA
Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.

e) PLATNE KARTICE
Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)
Za korisnike kreditnih kartica - Visa i MasterCard,  Banke Intesa – mogućnost plaćanja do 6 rata bez kamate.
Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.

f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA
40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.10.2017. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost, na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.
Započeti način plaćanja se ne može menjati.