Hotel Galini

Evia - Pefki / Grčka

 Letovanje Grcka Pefki
 Letovanje Grcka Pefki
 Letovanje Grcka Pefki
 Letovanje Grcka Pefki
 Letovanje Grcka Pefki
 Letovanje Grcka Pefki
 Letovanje Grcka Pefki
 Letovanje Grcka Pefki
 Letovanje Grcka Pefki
 Letovanje Grcka Pefki
 Letovanje Grcka Pefki
 Letovanje Grcka Pefki

Lokacija hotela:

Evia - Pefki / Grčka

Location

Greece
39° 0' 48.4452" N, 23° 12' 48.1752" E

Opis

Kategorija: 
6
Sadržaj hotela: 
balkon
bar
letnja bašta
lift
recepcija
restoran
sopstvena plaža
suncobrani i ležaljke na plaži
wi-fi internet
Sadržaj sobe: 
balkon
fen za kosu
frižider
klima uređaj
kupatilo sa tuš kabinom i toaletom
LCD TV
telefon
  • O hotelu
  • O mestu
Hotel Galini Hotel je smešten u samom centru Pefkija, samo nekoliko metara od plaže. To je jedan od najvećih hotela u tom području i njegova zgrade dominira šetalištem. Hotel je u potpunosti renoviran 2008. kada je eksterijer postao još impresivniji sa novom fasadom i sobe su uređene, sa svetlim bojama i nameštajem u klasičnom ili modernom stilu. Sobe imaju sve sadržaje za prijatan boravak: klimu, TV, telefon, frižider i balkon, kupatila u sobama imaju tuš i fen za kosu. Na raspolaganju su vam restoran, bar sa besplatnim bežičnim internetom i privatni deo na plaži, opremljen suncobranima i ležaljkama. Bar Fygias služi kafu, osvežavajuća pića i lagane obroke na otvorenom prostoru ili na plaži, dok restoran služi jela grčke kuhinje. Na raspolaganju vam je turistički desk na kome možete potražiti informacije o lokalnim atrakcijama ili rezervisati izlete do Sporadskih ostrva. Selo Artemisio je udaljeno 5 minuta vožnje. Grad Edipsos sa termalnim izvorima udaljen je oko 30 km. 
 
Usluga u hotelu je noćenje sa doručkom (doručak - kontinentalni) ili polupansion (doručak - kontinentalni, ručak - meni).
 

Opis smeštaja:
Dvokrevetna soba: komforna, uređena jednostavno i elegantno, namenjena za dve osobe (bračni ili dva standardna ležaja)
Trokrevetna soba: komforna i moderno uređena, namenjena za tri osobe (bračni ili dva standardna i jedan pomoćni ležaj ili sofa)

GPS koordinate: 39.009847, 23.211558 

Pefki je mirno mesto locirano na krajnjem severu ovog, drugog po veličini ostrva u Grčkoj. Od luke Glifa, koja je na kontinetnalnom delu Grčke, vodi trajekt oko 25 minuta plovidbe do mesta Agiokampos, odakle je na oko 20km istočno, smešteno ovo prelepo primorsko mesto. Njemu od sadržaja ne nedostaje ništa. Ono obiluje tavernama, marketima, prodavnicama, kafićima i drugim pratećim sadržajima neophodnim za bezbrižan i ugodan boravak. Ovde nema puno turista, ali ćete svakako naići na veoma ljubazne domaćine, na kakve ste već navikli u drugim grčkim turističkim mestima. Velika, široka, duga i šljunkovito-peščana plaža nudi sve što je potrebno za uživanje na suncu. Iznenadiće Vas veoma povoljne cene koje se dosta razlikuju od ostatka Grčke. Uz obalu su nanizani barovi sa ležaljkama i suncobranima na plaži, koji mogu da se koriste uz konzumeciju pića (od 1.5 do 3 eura). Uz popločano, dugačko i široko šetalište naićićete na veliki broj restorana i taverni koje nude pregršt specijaliteta grčke kuhinje. Iz Pefkija možete da se uputite na Skijatos ili u Atinu, jer je cena izleta veoma povoljna, pa iskoristite priliku da obogatite svoj odmor.

Vaše letovanje 2017 može da počne!

  • Cenovnik leto 2017
  • Prevoz leto 2017
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja
Tip smeštaja Po osobi Usluga 05 .05.-
31.05.
01.06.-
19.06.
20.06.-
30.06.
01.07.-
20.07.
21.07.-
09.08.
10.08.-
20.08.
21.08.-
31.08.
01.09.-
20.09.
Dvokrevetna soba BB 36 42 42 47 53 64 47 42
Dvokrevetna soba HB / / 58 64 69 80 64 58
Trokrevetna soba BB 45 47 47 53 58 69 53 47
Trokrevetna soba HB / / 64 69 75 86 69 64
Popust:
Jedno dete 0-6 godina
(bez ležaja i ishrane)
    100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
DINARSKI DEO ARANŽMANA JE 1.500 DINARA PO OSOBI, DECA DO 12 GODINA NE PLAĆAJU DINARSKI DEO.
Cene u tabelama su izražene u Eur, dnevno po osobi. Usluga noćenje sa doručkom (BB) / polupansion (HB).
HOTELSKI POPUSTI
   
 
NAPOMENE:
Svi popusti koji su naznačeni u cenovnicima odnose se samo na devizni deo i važe samo za osnovnu cenu (NE važe za doplate).

 

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
NOVI SAD
(parking hotela „Sajam“)
16,0019,3015,0012.3014.0017,00
BEOGRAD
(parking preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu,
ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe)
18,0021,0017,0014.3015.0019,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€  •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€ •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 90€ / 75€  • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 80€ / 65€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
• Novi Sad... 95€ / 85€  • Beograd, Jagodina... 80€ / 70€ •Niš... 75€ / 65€
Cena karte u jednom pravcu:  odrasli / deca 60€ (cena  se odnosi na polazak iz Beograda)
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
Novi Sad  80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš, Leskovac, Vranje... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
NAPOMENE:•MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA I VRŠCA.
•Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
•Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
•Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
•Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
•Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

1.dan Dolazak u hotel. Smeštaj u hotel, posle 14:00 časova, u određeni tip sobe prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje hotelskih soba,studija i app.  do 09:00 časova.

 

a)  UPLATA U CELOSTI
 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga;

b) UPLATA DO POLASKA
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja;

c) ODLOŽENO PLAĆANJE
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.10.2017. Dospeće rata je 15., 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja, najkasnije 15 dana pre putovanja;

d) KREDITI BANAKA
Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.

e) PLATNE KARTICE
Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)
Za korisnike kreditnih kartica - Visa i MasterCard,  Banke Intesa – mogućnost plaćanja do 6 rata bez kamate.
Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.

f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA
40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.10.2017. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost, na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.
Započeti način plaćanja se ne može menjati.