Beograd - 011  65 55 035
Jagodina - 035  88 22 222
Kragujevac - 034  35 36 26

pon - pet 8-19h

          sub 8-15h

Leto 2016 Hotel Akrathos Beach

Lokacija hotela:

Halkidiki - 3. prst (Atos) - Uranopolis / Grčka

Location

Hotel Akrathos Beach
Greece
40° 19' 31.9872" N, 23° 58' 50.988" E

Opis

Kategorija: 
8
Sadržaj hotela: 
bar
bilijar
dečiji zabavni park
diskoteka
frizerski salon
kafe bar
konferencijska sala
mini market
otvoreni bazen
recepcija
restoran
servis za pranje rublja
sportovi na vodi
stoni tenis
teren za odbojku
teretana
video igre
wi-fi internet
Sadržaj sobe: 
frižider
klima uređaj
kupatilo
mini-frižider
telefon
terasa
tv/sat

Izgrađen u stilu arhitekture manastira na Atosu, na odličnoj lokaciji, samo 3 km od Ouranopolisa, Akrathos Beach pruža pravi doživljaj trećeg poluostrva Halkidikija. Kompleks se sastoji od 7 zasebnih zgrada, koje su smeštene u velikoj bašti. Hotel poseduje 301 sobu i sve su kompletno renovirane 2004. godine. Hotel se nalazi odmah iznad male, šljunkovite neuredjene plaže, od centra letovališta je udaljen oko 250 metara, a do najbliže veće uredjene plaže oko 250 metara (ležaljke i suncobrani se na plaži naplaćuju.).  Ima recepciju sa malim lobijem i barom, sefove na recepciji, restoran, TV salu i besplatan pristup Internetu u javnim delovima hotela. Sve sobe imaju TWC, TV, telefon, krevetac (na upit, bez doplate), A/C, mali frižider i terasu.

Opis smeštaja:
Standard soba: oko 18m2, dizajnirana za 2-4 osobe (francuski ležaj ili dva kreveta sa sofom ili krevet na sprat).
Family apartman: sastoji se od dve odvojene sobe (francuski ležaj ili dva kreveta sa sofom), dizajniran za 2-5 osoba.

Ishrana je po principu samoposluživanja (švedski sto).

GPS KOORDINATE:40.325552, 23.980830

Uranopolis, predvorje najsvetijeg mesta moderne Grčke - Svete gore, očaravajućim čine vizantijski spomenici uklopljeni u rajsku prirodu. Jedno je od onih retkih mesta na Halkidikiju koje nije pogođeno masovnim turizmom. Uranopolis s razlogom nazivaju "nebeski" ili "rajski grad". Okružen je Pravoslavnim svetinjama i kristalno čistim plavim morem. Bio je deo planine Atos do 1922. godine dok 50 grčkih porodica nije naseljeno ovde. Do ovog ribarskog gradića, sa kućicama kao iz bajke i uskim ulicama prepunih raznobojnog cveća, se dolazi širokim modernim putem koji spaja susedna turistička mesta. U njima su, uglavnom, luksuzni hoteli sa četiri i pet zvezdica. Svakodnevne ture do obližnjih ostrvaca idealne su za one koji u osami, u nekoj od rajskih uvala, žele još više mira. Iako je od Soluna udaljen svega 120 kilometara, Uranopolis nije mesto masovnog turizma. Biraju ga oni koji žele mir, divne peščane plaže, skrivene uvale i nepregledno more pred sobom. Stanovnici, koji se uglavnom bave ribolovom i turizmom, gostu će dobrodošlicu poželeti pokretom ruke ka dve hiljade metara visokom vrhu planine Atos. Upravo iz ove luke isplovljavaju brodovi za najveće Pravoslavno svetilište, Agion Oros - Svetu Goru. Na blizinu najstarijeg preživelog manastirskog poseda veoma su ponosni. Luka, u čijoj neposrednoj blizini se nalazi Prosforio, polazna je tačka monaha i hodočasnika ka planini Atos. To je, ujedno, i luka za ribare koji se u predvečerje s pučine vraćaju punih mreža. Pored same luke se nalazi vizantijski toranj Prosforio. Toranj je najveći i najbolje očuvan na celom Halkidikiju i potiče iz 14 veka. To je visoka kamena struktura sa uskim prozorskim prorezima. Na gornjim spratovima su drveni balkoni. Toranj je restauiran i sada je muzej hrišćanskih antikviteta.

Postoji nekoliko dobrih plaža u Uranopolisu. Glavna gradska plaža je prijatan dugi potez peska koji se pruža od luke. Iza je mali nasip, a iza kamenja je još jedan mali, ali peskovit, zaliv i bistro more. Šetalište na zapadnoj strani sela, pored luke, ima niz restorana i kafića. Iz Uranopolisa kreću autobusi ka Solunu, kao i za Sitoniju i Kasandru. U mestu takođe postoje apoteke, banke, kafići i taverne, kao i uobičajeni minimarketi i pekare. Postoje dnevne ture brodićima oko Atosa kao i izleti do nenaseljenih ostrvaca - Drenia. Ovaj deo Grčke ne garantuje lud noćni provod - on je idealno mesto za miran i porodični odmor.

Vaše letovanje 2017 može da počne!

Tip smeštaja Po sobi Po osobi 28.04-31.05
01.10-15.10

01.06-03.07

04.07-22.08 23.08-30.09
Standard soba          
Family apartman          
             
Minimum noćenja     1 5 5 5
Popust:
Prvo dete 0-12 godina
Drugo dete 2-12 godina
Treća odrasla osoba
    100%
50%
30%
100%
50%
30%
100%
50%
30%
100%
50%
30%
Doplata:
Peta osoba (odrasla ili dete) u family apartmanu
    20 32 46 32
DINARSKI DEO ARANŽMANA JE 1.500 DINARA PO OSOBI, DECA DO 12 GODINA NE PLAĆAJU DINARSKI DEO.
Cene u tabelama su izražene u Eur, dnevno po SOBI ili osobi. Usluga All Inclusive.
HOTELSKI POPUSTI
Specijalna ponuda 10% popusta za rezervacije do 30.04.2016. i 70% uplate do 10.05.2016. 
Napomena  
 
NAPOMENE:
Svi popusti koji su naznačeni u cenovnicima odnose se samo na devizni deo i važe samo za osnovnu cenu (NE važe za doplate).
KAPACITETI SMEŠTAJA
Broj osoba po jedinici Min osoba Max osoba Max odraslih Max dece Max beba 0-2
Standard soba 2 4 3 2 0
Family apartman 1 5 5 3 0

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
NOVI SAD
(parking hotela „Sajam“)
16,0019,3015,0012.3014.0017,00
BEOGRAD
(parking preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu,
ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe)
18,0021,0017,0014.3015.0019,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€  •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€ •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 90€ / 75€  • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 80€ / 65€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
• Novi Sad... 95€ / 85€  • Beograd, Jagodina... 80€ / 70€ •Niš... 75€ / 65€
Cena karte u jednom pravcu:  odrasli / deca 60€ (cena  se odnosi na polazak iz Beograda)
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
Novi Sad  80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš, Leskovac, Vranje... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
NAPOMENE:•MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA I VRŠCA.
•Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
•Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
•Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
•Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
•Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

1.dan Dolazak u hotel. Smeštaj u hotel, posle 14:00 časova, u određeni tip sobe prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje hotelskih soba,studija i app.  do 09:00 časova.

 

a)  UPLATA U CELOSTI
 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga;

b) UPLATA DO POLASKA
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja;

c) ODLOŽENO PLAĆANJE
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.10.2017. Dospeće rata je 15., 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja, najkasnije 15 dana pre putovanja;

d) KREDITI BANAKA
Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.

e) PLATNE KARTICE
Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, Dina);

f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA
40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.10.2017. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost, na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.
Započeti način plaćanja se ne može menjati.