Beograd - 011  65 55 035
Jagodina - 035  88 22 222
Kragujevac - 034  35 36 26

pon - pet 8-19h

          sub 8-15h

Leto 2016 Hotel Agios Nikitas

Lokacija hotela:

Lefkada / Grčka

Location

Greece
38° 47' 21.318" N, 20° 36' 51.8004" E

Opis

Kategorija: 
6
Sadržaj hotela: 
bar
bar pored bazena
konferencijska sala
lobi bar
otvoreni bazen
recepcija
restoran
restoran a la carte
Sadržaj sobe: 
centralna klima
internet priključak
mini bar
sef
telefon
tv/sat

Hotel Agios Nikitas se  nalazi na zapadnoj obali ostrva Lefkade. Od glavnog grada  Lefkasa je udaljen 12 km, a od jedne od najpopularnije plaže na Lefkadi Katizma je  udaljen 2 (DVA) km. Sam Hotel Agios Nikitas se nalazi u srcu turističkog mesta  Agios Nikitas.Tradicionalno sagrađen hotel u Agios Nikitasu nalazi se u kamenom  popločanom dvorištu koje je okruženo prelepom prirodom i divnim cvećem. Hotel  Agios Nikitas je udaljen nepunih 150 metara od najbliže plaže, a na par stotina  metara od prelepe plaže Milos Snek bar ima unutrašnji i spoljašnji deo. U  njemu se služi doručak i nude osvežavajuća pića.Sve klimatizovane jedinice  uređene su u belim i plavim tonovima. Obuhvataju balkon sa pogledom na Jonsko  more ili baštu. Sva kupatila u okviru soba opremljena su fenom za kosu i  besplatnim toaletnim priborom. U ponudi su TV i besplatan bežični internet.U  neposrednoj blizini Hotela Agios Nikitas, gosti mogu naći autobusku stanicu,  supermarket i mnoštvo kafića, restorana kao i prodavnica suvenira. Osoblje u  hotelu Agios Nikitas može da organizuje iznajmljivanje automobila kako biste  posetili čuvenu plažu Porto Kaciki, udaljenu 35 km. U blizini objekta na  raspolaganju vam je besplatan parking.
 
DVOKREVETNE SOBE: Dvokrevetne sobe u Hotelu Agios Nikitas se nalaze na prvom spratu.  Od studija i apartmana se razlikuju u tome što sobe u svom sastavu nemaju  kuhinju. Sobe su konforne i sastoje se od Francuskog ležaja, dva noćna stočića,  komodom sa ogledalom, centralnim klima uređajem, TV/SAT, ormar, i frižider  (mini bar). Kupatilio je sa TUŠ kabinom. Sobe poseduju i terasu sa setom od  stola sa dve stolice.
 
ČETVOROKREVETNI APARTMAN:Četvorokrevetni apartman  u ovom Hotelu apartmanskog tipa se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom,  spavaćom sobom i kupatilom. U spavaćoj sobi se nalazi Francuski ležaj, noćni  stočić pored kreveta, orman, a u dnevnom boravku je sofa na razvlačenje za dve  osobe, kao i kompletno opremljena kuhinja za četiri osobe, frižiderom, i rešoom  sa dve ringle, stolom za ručavanje sa četiri stolice i TV/KAT. Kuparilo je  pored Tuša sa zavesom opremljen i fenom za kosu. Ispred ulaza se nalazi prelep  terasni deo sa stolom i četiri stolice.USLUGA U OVOM HOTEL/APP JE NOĆENJE SA  DORUČKOM
 
PETOKREVETNI DUPLEX
  Petokrevetni duplex je ujedno i najveći duplex u ovom hotelu.  Sastoji se od dve spavaće sobe, dvevnog boravka sa kuhinjom i  kupatilo, U  jednoj spavaćoj sobi su dva singl standardna ležaja i jedan noćni stočić, dok  se u drugoj spavaćoj sobi nalazi Francuski ležaj sa dva noćna stočića, i komoda  sa ogledalom. Obe spavaće sobe su potpuno odvojene (nisu prolazne). U konfornom  dnevnom boravku se nalazi sofa krevet sa noćnim stočićem, kao i kuhinja koja je  opremljena posuđem za pet osoba. Duplex takođe poseduje i ŠPORET sa četiri  ringle i rernom za pečenje, kao i veliki frifider, i sto za ručavanje.TV se  takodje nalazi u dnevnom boravku. Kupatilo je sa TUŠ kabinom. Ispred  duplexa se nalazi prelep terasni deo sa stolom i pet stolica.
 
*ČIŠĆENJE I PROMENA POSTELJINE I PEŠKIRA NA 3  DANA.
*WI-FI – BESPLATNO KORIŠĆENJE
*SEF – DOPLATA ZA KORIŠĆENJE 15 EVRA ZA 10 DANA BORAVKA

SPECIJALNA PONUDA ZA TERMIN 26.06.2016. AVIONOM
AVIO PREVOZ: 1/2 STD-CENA PAKETA 389 EURA + AERODROMSKE TAKSE I TRANSFER 

Agios Nikitas je ribarsko seoce sa malenom plažom ali pogodnom za uživanje, i važi za jedno od lepših destinacija na Lefkadi. Smešteno je na severo-zapadu ostrva, a seoce je udaljeno svega 12 km od glavnog grada Lefkade. Uzvišenje na kome se nalazi karakteriše veliki broj stabala maslinovog drveća, a pešačka zona u centru vodi pravo do plaže, gde svako može naći trenutke opuštanja, ali i dobre zabave. Zaliv je uronio duboko u kopna pa su talasi na ovoj plaži veoma retki. Glavna ulica koja iz mesta vodi ka plaži je ustvari pešačka zona i u njoj je zabranjen saobraćaj. Preko šetališta se stiže od magistrale do centra mesta i plaže. U glavnoj ulici postoji mnoštvo taverni kafea i barova. Najbliži veći market, Lidl, se nalazi na 12km ka Lefkasu.

Vaše letovanje 2017 može da počne!



* CENE ZA TERMINE 01.06 – 06.06. (5 NOĆENJA) I 24.09-30.09. (7 NOĆENJA) SU NA BAZI SMEŠTAJNE JEDINICE SA DORUČKOM, BEZ MOGUĆNOSTI ORGANIZOVANOG PREVOZA – ZA OVE SMENE MOGUĆ JE SAMO SOPSTVENI PREVOZ
Usluga:                
Noćenje sa doručkom
01.06-06.06
(5noći) 
06.06.
10noći
16.06. 
10noći
26.06  
10noći
06.07. 
10noći 
16.07
10noći   
26.07
10noći 
05.08. 
10noći
15.08. 
10noći
25.08.  
10noći
04.09. 
10noći
14.09.
10noći 
24.09-30.09. 
(7noći)
Standard soba  1/2                          
APP 1/2                          
APP 1/3                          
APP 1/4                          
Dupleks 1/5                          
Autobuski prevoz ODRASLI –    75 EURA,    DECA DO 12 GODINA – 65 EURA
Avionski prevoz 135 EURA    PO OSOBI,   DETE DO 2 GODINE GRATIS
Napomene: Autobus prevozi putnike do grada Lefkasa, odakle je potreban transfer do Agios Nikitasa. Okvirna cena transfera iznosi 20eura po pravcu(po kolima,cena je podložna promeni). Plaćanje se vrsi na licu mesta.                
               
*CENE U CENOVNIKU SU IZRAŽENE PO OSOBI NA BAZI 10 NOCI/11 DANA NA BAZI NOĆENJA SA DORUČKOM. AUTOBUSKI PREVOZ JE UKLJUČEN SAMO U SMENAMA KOJE SU OZNAČENE ZVEZDICOM (*)                
Doplata za polaske iz Novog Sada je 10 eura po osobi. U slučaju sopstvenog prevoza, cena se umanjuje 40 eura po osobi.                
NAPOMENA:                
POSTOJI MOGUĆNOST KUPOVINE SAMO POVRATNE AVIONSKE KARTE NA RELACIJI BEOGRAD – PREVEZA – BEOGRAD U TERMINIMA IZ TABELE : cena po odrasloj osobi 135 € + aerodromske takse, cena po detetu od 2-12 godina 135 € + aerodromske takse                
               
Transfer aerodrom – hotel – aerodrom nije uključen u cenu karte

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
MILINA
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
NOVI SAD
(parking hotela „Sajam“)
16,0019,3015,0012.3014.0017,00
BEOGRAD
(parking preko puta »Buvlje pijace« na Novom Beogradu,
ugao ulica Jurija Gagarina i Antifašističke Borbe)
18,0021,0017,0014.3015.0019,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€  •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 70€ / 50€ •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 90€ / 75€  • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 80€ / 65€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
• Novi Sad... 95€ / 85€  • Beograd, Jagodina... 80€ / 70€ •Niš... 75€ / 65€
Cena karte u jednom pravcu:  odrasli / deca 60€ (cena  se odnosi na polazak iz Beograda)
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Novi Sad 80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
Novi Sad  80€ / 60€  •Beograd... 70€ / 50€ •Jagodina... 65€ / 45€ •Niš, Leskovac, Vranje... 60€ / 40€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
NAPOMENE:•MOGUĆNOST TRANSFERA IZ SUBOTICE, SOMBORA I VRŠCA.
•Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
•Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
•Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
•Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
•Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

 

 

PROGRAM PUTOVANJA AUTOBUSOM:
• 1-2 DAN: Polazak sa ugovorenog odredišta dan ranije u odnosu na datume iz tabele, prema dogovorenoj satnici. Dolazak na Lefkadu u prepodnevnim satima. Smeštaj u ugovorene smestajne jedinice od 14.00 sati. NOĆENJE
• 3-11 DAN: Slobodni dani za individualne aktivnosti, odmor, obilaske i izlete. NOĆENJE./USLUGA PO PROGRAMU/
• 12-13 DAN: Napuštanje smeštajnih jedinica do 09:00 h. Slobodno vreme do polaska autobusa. Polazak po dogovorenoj satnici. Dolazak u mesto polaska u ranim jutarnjim satima.

ARANŽMAN OBUHVATA:
• Smeštaj u studijima/apartmanima na bazi 10 noćenja, usluge pretstavnika agencije i organizacije putovanja.

ARANŽMAN NE OBUHVATA:
• Autobuski prevoz (osim za smene označene *), međ. zdravstevno osiguranje i individualne troškove.

PROGRAM PUTOVANJA AVIONOM:
1. dan– Beograd – Lefkada. Početak programa putovanja sastankom učesnika na aerodromu „Nikola Tesla„ u Beogradu, u holu za međunarodne polaske, 2 SATA PRE ZVANIČNO OBJAVLJENOG VREMENA POLETANJA AVIONA. ( proveriti dva dana ranije tačno vreme poletanja aviona i mesto sastanka ). Let JU 5348 ( Air Serbia). Planirano vreme poletanja iz Beograda 05:20. Prevoz avionom (čarter let) na relaciji Beograd – Preveza. ( let traje oko 1h i 15 min ). Planirano sletanje u Prevezu je u 07:35 po lokalnom vremenu. Po sletanju, transfer do izabranog smeštaja. Smeštaj od 14:00 ĉasova ( postoji mogućnost ranijeg smeštaja, u zavisnosti od raspoloživosti slobodnih soba u hotelu )
2 – 11. dan – Boravak na bazi 10 noćenja u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
11. dan– Napuštanje smeštaja. Slobodno vreme do transfera na aerodrom u Prevezi. Let JU 5349 (Air Serbia). Planirano vreme poletanja iz Preveze u 08:25 po lokalnom vremenu. Čarter let do Beograda. Dolazak u Beograd. Planirano vreme sletanja u Beograd je u 08:50. Kraj aranžmana.

CENA ARANŽMANA SADRŽI:
• Prevoz avionom (a kod smena 06.jun I 24. Septembar kombinaciju avionskog I autobuskog prevoza)
• usluga smeštaja na bazi odabrane usluge iz tabele , za odabrani termini iz tabele
• Servis predstavnika naše agencije
• Troškovi organizacije programa i usluga partnera u Grčkoj

CENA ARANŽMANA NE SADRŽI:
• Za smenu 06.jun aerodromske takse 23 EUR ( Preveza 22 EUR, DCV taksa 1 EUR ) – ne plaćaju deca do 2 godine. I YQ taksa 10 EUR (taksa avio kompanije za poskupljenje goriva, plaća se u agenciji ). Podložna je promeni. – ne plaćaju deca do 2 godine
• Za smenu 24.septembar aerodromske takse 17 EUR ( Beograd 16 EUR, DCV taksa 1 EUR ) – ne plaćaju deca do 2 godine. i YQ taksa 10 EUR (taksa avio kompanije za poskupljenje goriva, plaća se u agenciji ). Podložna je promeni. – ne plaćaju deca do 2 godine
• aerodromske takse 39 EUR ( Beograd 16 EUR, Preveza 22 EUR, DCV taksa 1 EUR ) – ne plaćaju deca do 2 godine (takse za smene: 16.06, 26.06, 06.07, 16.07, 26.07, 05.08, 15.08, 25.08, 04.09, 14.09)
• YQ taksa 10 EUR (taksa avio kompanije za poskupljenje goriva, plaća se u agenciji ). Podložna je promeni. – ne plaćaju deca do 2 godine.
• Trošak transfera aerodrom-Lefkas i Nidri-aerodrom u iznosu 15 eura po osobi (deca do 2 god GRATIS)
• međunarodno zdravstveno osiguranje za ceo period boravka (izdaje se u agenciji, osigurana suma je 30.000 €) . Za detalje raspitati se u agenciji. Preporučujemo međunarodno zdravstveno osiguranje
• održavanje higijene smeštajnih jedinica tokom boravka kao i sredstva za higijenu ( važi samo za privatni smeštaj )
• fakultativne izlete i ulaznice, kao i ostale individualne i nepomenute troškove

AUTOBUSKI PREVOZ OBUHVATA :
• Prevoz autobusom turističke klase (klima/video/audio) odlazak do Lefkade za smenu 06. Juna I povratak do Beograda za smenu 24. Septembra
• Usluge pratioca grupe
Organizator zadržava pravo da u slučaju nedovoljnog broja prijavljenih putnika, realizuje prevoz sa drugom agencijom ili prevoznikom koji ima isti datum i mesto putovanja, sto se može odraziti na promenu satnice polazaka.

AVIONSKI PREVOZ OBUHVATA :
• Čarter let avionom na relaciji Beograd –Preveza – Beograd

V A Ž N A N A P O M E N A: Vreme poletanja aviona određuje avio kompanija u zavisnosti od raspoloživosti aviona. Postoji mogućnost večernjih i noćnih letova i da se u tom slučaju ne stigne na predviđeni obrok. To ne može biti predmet žalbe putnika, jer je činjenično stanje nastupilo usled objektivnih okolnosti na koje organizator putovanja nije mogao da utiče. Postoji mogućnost da se po dolasku u hotel dobije hladni obrok ili lanč paket (zavisi da li smeštajni objekat ima tu mogućnost).

Cene su izražene u evrima, a plaćanje se vrši isključivo u dinarima po prodajnom kursu BANCA INTESA -AD BEOGRAD na dan uplate. Rezervacija je konačna uplatom avansa. Prilikom prijave putnik je u obavezi da odabere način plaćanja. Započeti način plaćanja ne može se kasnije menjati.

  • Avans 30% prilikom rezervacije, ostatak 15 dana pre polaska.
  • Avans 40% prilikom rezervacije , ostatak odloženo, deponovanjem čekova gradjana do 15.12.2016. god. uz uvećanje ostatka aranžmana od 2% mesečno, na ime manipulativnih troškova.
  • Kreditnim karticama BANKE INTESA  na 6 rata bez kamate
  • Potrošačkim kreditom, po uslovima koje odredjuje banka na dan sklapanja ugovora o kreditiranju.

U slučaju poremaćaja na tržištu roba i usluga, ili monetarnom tržištu ili nedovoljnog broja prijavljenih putnika, organizator putovanja zadržava pravo na korekciju cena na neplaćeni deo aranžmana. Za uplaćeni deo aranžmana cena ostaje nepromenjena.