Hotel Sousouras

Halkidiki - 1. prst (Kasandra) - Hanioti / Grčka

 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti
 Letovanje Grcka Hanioti

Pogledajte lokaciju

Halkidiki - 1. prst (Kasandra) - Hanioti / Grčka

Location

Sousouras Bungalows
Greece
40° 0' 10.0656" N, 23° 34' 23.1924" E

Opis

Kategorija: 
6
Sadržaj hotela: 
bar
bar na plaži
bar pored bazena
dečiji bazen
dvorište
igralište
kafe bar
otvoreni bazen
parking
recepcija
restoran
suncobrani i ležaljke na plaži
suncobrani i ležaljke pored bazena
tv sala
video igre
wi-fi internet
Sadržaj sobe: 
balkon
fen za kosu
klima uređaj
telefon
tv/sat
  • O hotelu
  • O mestu

Smešten na jedinstvenom mestu, na samoj plaži i samo nekoliko metara od centra kozmopolitskog letovališta Hanioti, ovaj mali hotel bungalovskog tipa nudi sve pogodnosti za aktivan odmora. Sastoji se od glavne zgrade sa recepcijom i 9 velikih bungalova s ​​smeštajnim jedinicama. 80 udobnih i prostranih soba i bungalova, čekaju da vam pruže istinski udoban boravak. Možete uživati ​​u bogatom doručku sa švedskog stola, kupanju u otvorenom bazenu, opuštanju na ležaljkama pod vrelim suncem ... i kad dođete do peščane plaže i bara na plaži za osvežavajući koktel, a da ne morate prelaziti nijednu ulicu, videćete zašto je hotel Sousouras postao tokom godina omiljeno odredište tolikog broja gostiju. Hotel Sousouras idealan je za porodice, ima dečji bazen koji je povezan sa bazenom za odrasle, dečje igralište, sigurno dvorište udaljeno od ulice i restoran koji poslužuje poslastice tokom celog dana. 

Sve hotelske soba imaju klima uređaj, satelitsku televiziju, telefonsku liniju, fen za kosu, balkon ili terasu, a nalaze se ili u bungalovima ili u glavnoj zgradi hotela.
 
Hotelski sadržaji i usluge uključuju: bazen, bar na bazenu i plaži, kafić, dečiji bazen, vrt, parking, recepciju, restoran, TV salu, košarkaški teren, dečije igralište, video igre.. Suncobrani i ležaljke oko bazena su uključeni u cenu, a na plaži se doplaćuju

 

Opis smeštaja:

Standard soba: oko 19-22m2, namenjena je za 2-4 osobe, sa pogledom na baštu ili na more (dva standardna i pomoćni ležaj).
Standard  soba za 4 osobe: nešto prostranija, sastoji se iz dve prostorije – dnevne sa sofama i spavaće sobe sa dva standardna ležaja, idealna za porodice sa decom.
Family soba: sastoji se od dve sobe - dnevni boravak sa sofom na razvlačenje i spavaćom sobom sa dva ležaja, namenjen za 2-4 osobe
Family bungalov: oko 30m2, sastoji se iz dve prostorije sa po dva standardna ležaja, namenjen za 2-5 osoba , idealan za porodice sa većom decom.
 

Ishrana je na bazi polupanisona (doručak, večera), po principu samoposluživanja (švedski sto).

 

GPS KOORDINATE: 40.002750, 23.573020

Hanioti, mesto prelepe vegetacije, svoje ime je dobilo po prvim doseljenicima iz grada Hanije sa Krita. Ovim malim živopisnim rajem biće očaran svako ko ga poseti. Mesto je ušuškano između magistrale sa jedne i obale Toroneos zaliva sa druge strane. Ovakav idealan položaj učinio ga je vodećim letovalištem na poluostrvu Kasandra. Sam centar po svojoj strukturi podseća na Jelisejska polja – u centru je kružni trg sa fontanom, u koji se uliva šest ulica. Sve one uveče se pretvaraju u pešačku zonu sa velikim brojem prodavnica, taverni, restorana, kafića... Idući prema plaži nailazi se na veliki uređeni park, idealan za odmor od gradske vreve i vreline letnjeg sunca, kao i na živopisnu crkvu.

Plaža je duga, kombinacija finog peska i šljunka, oivičena zelenilom. Plaža se redovno održava i stalno dežuraju spasioci, pa je veoma bezbedna i preporučljiva i za porodice sa decom. Nagrađena je *plavom zastavicom* zbog izuzetno čistog mora i besprekornog okruženja. Uz plažu se nalazi i šetalište sa kafićima i restoranima i radnjama u kojima možete naći rekvizite za plažu i vodene sportove. Ponuda smeštaja je bogata i raznovrsna, od modernih porodičnih vila do luksuznih hotelskih kompleksa, pa će ovde svako moći da nađe ono što mu odgovara. Ima i veliki broj kafića, kubova i koktel barova, koji nude zabavu za sve generacije do kasno u noć. A preko dana, ukoliko vam dosadi izležavanje na plaži, na raspolaganju vam je dosta aktivnost: šetnja, istraživanje okoline motorom ili autom koje možete i da iznajmite, kupovina suvenira u brojnim prodavnicama, uživanje u gastronomskim specijalitetima u nekom od brojnih restorana, taverni, picerija, uživanje i nekom od vodenih sportova ili jednostavno odmor u parku kraj plaže. Pored svih ovih turističkih sadržaja, ovde su, ukoliko Vam zatrebaju, i pošta, ambulanta, apoteka, rent-a-car agencije, taksi služba, javni prevoz, supermarketi, ekskluzivne radnje kože, krzna, zlata, pekare, poslastičarnice...

Do Haniotija se relativno lako i brzo stiže, za jedan sat od Soluna od koga je udaljen 95 km. Ovo moderno letovalište svojim sadržajima i prepoznatljivim šarmom, u katalozima je svih svetskih agencija. Od početka maja pa do kraja oktobra, sa svojim plažama, azurno plavim morem, prelepim parkom, sportovima na vodi, kao i raznovrsnim restoranima, kafićima, prodavnicama i gostoljubivim domaćinima, Hanioti pruža jedinstvene momente i nezaboravan odmor. Zato mu se mnogi i vraćaju iz godine u godinu.

Svi programi koji se trenutno nalaze na našoj web stranici su isključivo informativnog i PROMOTIVNOG karaktera, a važili su za rezervacije do 15.03.2020.
Izrada i objavljivanje novih programa će uslediti kada se za to steknu uslovi.

 

Vaše letovanje 2020 može da počne!

  • Cenovnik leto 2020
  • Prevoz leto 2020
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja

HOTELSKI SMEŠTAJ - SOPSTVENI PREVOZ - LETOVANJE 2020

 

Cene su izražene u eurima sa uračunatim popustom za uplatu u celosti ili uplatu akontacije prilikom rezervacije u zavisnosti od uslova popusta koji su hoteli propisali.


Boravišna taksa u Grčkoj se naplaćuje dnevno po sobi: privatan smeštaj - 0.5€, hoteli 1*, 2* - 0.5€, hoteli 3* - 1,5€, hoteli 4* - 3€, hoteli 5* - 4€.
Plaćanje boravišne takse se vrši na recepciji hotela ili apartmana.


Cene hotela kroz online-sistem su informativnog karaktera i važe do popune kapaciteta ili do eventualne (neplanirane) promene cene od strane hotela.
Važeća je ponuda dobijena putem E-mail-a ili u prostorijama agencije.

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
POLAZAK ZA
LEFKADU I PARGU
POLAZAK ZA
AMULJANI OSTRVO
Mesto polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
Turistički terminal na “Lastinom” parkingu, koji se nalazi u sklopu Autocentra Lasta, na autoputu Beograd – Niš.
Adresa je Autoput Beograd-Niš broj 4. 
Lokacija Turistički terminal
18,0021,0017,0014.3015.0019,0015,0018,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,3015,3018,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3515,4518,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4016,1018,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4516,2518,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0016,4519,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0017,0020,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1517,1520,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2017,2020,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3017,3020,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4517,4520,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1518,0021,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0019,0022,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3020,3023,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 85€ / 70€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 75€ / 60€
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti 
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 65€ •Jagodina... 70€ / 60€ •Niš... 65€ / 55€
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 80€ / 70€ •Jagodina... 75€ / 65€ •Niš... 70€ / 60€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Novi Sad... 80€ / 60€ / 60€ • Beograd... 75€ / 60€ / 60€ • Niš... 70€ / 60€ / 60€ • Vranje... 70€ / 60€ / 50€ 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 55€ •Jagodina...70€ / 50€ •Niš... 65€ / 45€
U cenu prevoza je uračunat trajekt na relaciji Tripiti-Amuljani-Tripiti, kao i transfer od luke na Amuljaniju do vila.

NAPOMENE:

• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, dva dana pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta i vremena polaska.
• Dete od 0-10 godina starosti mora imati svoje sedište (ne može se prevoziti u krilu).
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Mogućnost transfera iz Subotice, Sombora, Šabca, Kikinde, Zrenjanina,  Vršca, Novog Sada, Allibunara i Pančeva uz doplatu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda (za realizaciju transfera minimalan broj putnika je 4, za manji broj putnika postoji mogućnost realizacije transfera uz korekciju cene) :
-za polazak iz Subotice, Sombora - 25€;
-za polazak iz Šabaca, Kikinde, Zrenjanina i Vršaca - 20€;
-za polazak iz Novog Sada i Alibunara - 15€;
-za polazak iz Pančeva - 10€.
• Transferi do i od Beograda mogu biti realizovani mini-busom, kombijem ili putničkim automobilom.  
• Agencija pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir: vreme uplate aranžmana kao i starost putnika (stara lica ili porodice sa decom).
• Organizator putovanja ne garantuje poziciju sedišta u autobusu ukoliko to nije predviđeno i uplaćeno prema cenovniku kao mogućnost dodatne usluge i doplate.
• Organizator putovanja će putnicima odrediti bilo koje sedište i sprat u autobusu, bez obzira na eventualno usmeno date napomene. Naknadne izmene nisu moguce. Putnik će prihvatiti sedište koje mu agencija dodeli.
• Broj putnika po smenama može se značajno razlikovati. Organizator se ne obavezuje da će prevoz u povratku izvršiti istim prevoznim sredstvom i na istim sedištima kao u odlasku. U slučaju nedovoljnog broja prijavljanih putnika agencija zadržava pravo da pojedine polaske organizuje u saradnji sa drugom agencijom ili manjim prevoznim sredstvom od autobusa.
• Prenos prtljaga od autobusa do smeštajnog objekta nije obaveza Organizatora putovanja. Autobus po dolasku u letovalište staje što je moguće bliže smeštajnom objektu. Putnici su dužni svoj prtljag preneti do smeštaja.
• Organizator ima pravo da za prevoz angažuje sve tipove turističkih autobusa koji ispunjavaju uslove predviđene propisima (mini bus, autobus ili double decker), kao i druga prevozna sredstva ako to okolnosti uslovljavaju. Broj sedišta i razmak između njih zavisi od tehničke specifikacije autobusa (marke i tipa autobusa) i registrovan je u dozvoli te Organizator na to ne može da utiče.
• Iskrcaj putnika i broj mesta iskrcaja putnika pre konačnog mesta odredišta (npr. usputna letovališta i hoteli udaljena od glavne maršrute do 20 kilometara) su u isključivoj nadležnosti agencije i ona nema obavezu obaveštavanja putnika o tome (broju iskrcaja).
• U slučaju dodatnog transfera autobusom ili manjim vozilom moguće je čekanje do stodvadeset minuta. I u polasku, kao i dolasku na destinaiju i sa destinacije može doći do kašnjenja zbog različitih razloga (gužva na putu, kvar, velike količine prtljaga koji je potrebno smestiti u boks autobusa...).
• Ovakav vid prevoza nije linijski, sa utvrđenim striktnim redom vožnje, jer zavisi od velikog broja faktora. Procene trajanja putovanja i dolaska na destinaciju, kao i brzina vožnje su vrlo subjektivne procene vozača i vodiča i ne mogu biti predmet prigovora.
• Mesto izlaska iz autobusa na destinaciji je i mesto polaska za Srbiju.
• Minimum na autobuskom prevozu da bi došlo do realizacije puta je 40 putnika, u protivnom organizator zadržava pravo otkaza do 5 dana pred početak aranžmana,
• Postoji mogućnost ulazaka/izlaska i na usputnim stanicama na autoputu (u dogovoru sa vodičem i vozačem autobusa) koje nisu navedene u tabeli, ali isključivo na mestima predviđenim za stajanje (parking, pumpa, motel, restoran). Zabranjeno je zaustavljanje autobusa na petljama, kružnom toku ili u zaustavnoj traci autoputa zbog ukrcaja/iskrcaja putnika.
• Pušenje u autobusu nije dozvoljeno

 

Program putovanja

1.Dan – Dolazak I smeštaj u izabrani objekat. Ulazak u smeštajne jedinice je posle 14:00 časova na dan dolaska.
2.Dan do poslednjeg dana boravka – Boravak u izabranom objektu na bazi odabrane usluge
Poslednji dan boravka – Napuštanje smeštajne jedinice do 09:00 časova. Kraj usluga.

Cena aranžmana obuhvata:
-Smeštaj u hotelu na bazi odabrane usluge za odabrani broj noćenja (navedenoj u vaučeru)
-Usluge predstavnika ili ino partnera za vreme boravka na destinacij.

Cena aranžmana ne obuhvata:
-
Međunarodno putno osiguranje (po važećoj tarifi osiguravajuće kuće) – detaljnije informacije su dostupne u agencija.  Preporuka agencije je da putnik poseduje ovu vrstu osiguranja
-Boravišna taksa koja se naplaćuje po danu, po smeštajnoj jedinici u zavisnosti od kategorizacije smeštajnog objekta boravka i plaća se na licu mesta (hoteli 1*, 2* - 0.5€, hoteli 3* - 1,5€, hoteli 4* - 3€, hoteli 5* - 4€).
-Prevoz do odredišta
-Individualne troškove putnika.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA:
Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti , na dan uplate po zvaničnom srednjem kursu NBS-a. Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate. Započeti način plaćanja se ne može menjati.
a)  UPLATA U CELOSTI (100% prilikom rezervacije)
- gotovinski, na račun agencije, platnim karticama: Visa, Master, Maestro, American Express i Dina.
b) UPLATA DO POLASKA
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak aranžmana se iplaćuje u celosti najkasnije 15 dana pre putovanja.
c) ODLOŽENO PLAĆANJE
c.1) Čekovima građana
- 40% akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana u jednakim mesečnim ratama, po obračunu na dan uplate, najkasnije do 25.10.2020. Dospeće rata je 15., 20. i 25. u mesecu. Čekovi građana se deponuju odmah prilikom potpisivanja ugovora o putovanju.
c.2) Platnim karticama
- 40% akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana kreditnim karticama - Visa i MasterCard,  Banke Intesa do 6 rata bez kamate. (prilikom potpisivanja ugovora). Dospeće zadnje rate najkasnije do 25.10.2020.
-Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.
c.3 ) Administrativna zabrana 
-40 % akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), najkasnije do 25.10.2020. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

d) KREDITI BANAKA
Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka i Halkbank banka. Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.

NAPOMENE:
Putnici se sami javljaju na recepciju i smeštaju u hotel uz vaučer dobijen u agenciji. U slučaju nemogućnosti da pronadju ugovoreni hotel, u obavezi su da kontaktiraju predstavnika agencije na telefon koji se nalazi na vaučeru.
Organizator ima pravo da otkaže putovanje usled prebukiranosti hotela ili nepredviđenih okolnosti na koje turistička agencija nije mogla da utiče, s tim što je organizator u obavezi da  ponudi alternativni smeštaj u drugom objektu iste  ili više kategorije.
O raspodeli soba (spratnost, br.sobe, pogled ) odlučuje hotelijer po dolasku gostiju u hotel i prijavi gosta na recepciji.
*“Late arrival,, ( kasni dolazak ): hoteli čuvaju rezervacije za sobe do 18.00h na dan dolaska. Ukoliko dolazite  nakon ovog vremena, trebate nas obavestiti o tom kasnom dolasku najkasnije 48 h pre početka boravka . U protivnom, hoteli imaju pravo izdati sobu(e) drugim gostima te neće uvažiti zahteve za naknadu troškova.
Dress code / pravila oblačenja: Obavezan je “dress code” za vreme obroka u restoranima u svim hotelima od 3* do 5*.
Organizator nije odgovoran za realizaciju fakultativnih lokalnih izleta predstavnika - ino partnera.
Organizator ima pravo da u prvim i poslednjim smenama, kada hotel može biti zatvoren zbog nedovoljne popunjenosti, pomeri datum započinjanja usluge ili ponudi alternativni hotel za isti datum boravka.
Smeštaj iz ove ponude registrovan je, pregledan i standardizovan od strane Nacionalne turističke asocijacije zemlje u kojoj se nalazi. Opis destinacija i smeštaja dostupan je u agenciji ili na web-stranici www.atlantic.travel
Opisi smeštajnih objekata su informativnog karaktera. Za eventualna odstupanja i kvalitet usluge u okviru smeštajinih objekata, organizator putovanja ne snosi odgovornost, jer to isključivo zavisi od smeštajih objekata.
Usluga prevoza putnika se vrši samo do mesta/letovališta koja su navedena u tabeli za prevoz ili na glavnom putu do mesta/letovališta navedenog u tabeli za prevoz. Ukoliko traženi hotel nije na glavnom putu, putnik sam organizuje/plaća transfer od mesta izlaska iz autobusa do odredišta. Molimo Vas da prilikom rezervacije prevoza, proverite u agenciji mesto izlaska za traženi hotel.
Vizni režim: Svi putnici, državljani Srbije, koji poseduju nove biometrijske (crvene) pasoše, mogu putovati BEZ VIZA u skladu sa odlukom Saveta Ministara EU.
Svi ostali putnici koji koriste pasoše izdate od strane drugih država u obavezi su da se sami informišu o viznom režimu zemlje u koju putuju .
*Putnici sami snose odgovornost za  lična putna dokumenta i njihovu validnost .
*Maloletna deca bez pratnje roditelja moraju imati overenu saglasnost roditelja  pri prelasku granice.

Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja turističke agencije Atalntic Travel & Service , licenca br. OTP 195/2020, kategorija A40.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA:
Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti , na dan uplate po zvaničnom srednjem kursu NBS-a. Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate. Započeti način plaćanja se ne može menjati.

a)  UPLATA U CELOSTI (100% prilikom rezervacije)
- gotovinski, na račun agencije, platnim karticama: Visa, Master, Maestro, American Express i Dina.

b) UPLATA DO POLASKA
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak aranžmana se iplaćuje u celosti najkasnije 15 dana pre putovanja.

c) ODLOŽENO PLAĆANJE
c.1) Čekovima građana
- 40% akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana u jednakim mesečnim ratama, po obračunu na dan uplate, najkasnije do 25.10.2020. Dospeće rata je 15., 20. i 25. u mesecu. Čekovi građana se deponuju odmah prilikom potpisivanja ugovora o putovanju.
c.2) Platnim karticama
- 40% akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana kreditnim karticama - Visa i MasterCard,  Banke Intesa do 6 rata bez kamate. (prilikom potpisivanja ugovora). Dospeće zadnje rate najkasnije do 25.10.2020.
-Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.
c.3 ) Administrativna zabrana 
-40 % akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), najkasnije do 25.10.2020. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

d) KREDITI BANAKA
Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka i Halkbank banka. Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.