Hotel Ikos Oceania

Halkidiki - 1. prst (Kasandra) - Nea Moudania / Grčka

 Letovanje Grcka Nea-Moudania
 Letovanje Grcka Nea-Moudania
 Letovanje Grcka Nea-Moudania
 Letovanje Grcka Nea-Moudania
 Letovanje Grcka Nea-Moudania
 Letovanje Grcka Nea-Moudania
 Letovanje Grcka Nea-Moudania
 Letovanje Grcka Nea-Moudania
 Letovanje Grcka Nea-Moudania
 Letovanje Grcka Nea-Moudania
 Letovanje Grcka Nea-Moudania
 Letovanje Grcka Nea-Moudania

Pogledajte lokaciju

Halkidiki - 1. prst (Kasandra) - Nea Moudania / Grčka

Location

Hotel Oceania Club
Greece
40° 14' 40.8696" N, 23° 16' 6.6108" E

Opis

Kategorija: 
10
Sadržaj hotela: 
bar
bar na plaži
bar pored bazena
bilijar
dečiji bazen
dečiji zabavni park
diskoteka
faks/fotokopiranje
frizerski salon
hamam
hidromasaža
konferencijska sala
lift
masaža
menjačnica
mini market
ostava za prtljag
otvoreni bazen
otvoreni bioskop
parking
parno kupatilo
pikado
recepcija
restoran
restoran a la carte
room service
salon lepote
sauna
servis za pranje rublja
snack bar
sportovi na vodi
stoni tenis
suncobrani i ležaljke na plaži
suncobrani i ležaljke pored bazena
taverna
teren za odbojku
teretana
tv sala
WIFI
zatvoreni bazen
Sadržaj sobe: 
aparat za tople napitke
balkon
fen za kosu
klima uređaj
kupatilo sa tuš kabinom i toaletom
mini bar
telefon
tv/sat
  • O hotelu

Hotel izgrađen 2005. godine u obliku atriuma, nalazi se iznad velike peščane plaže, dva kilometra pre Nea Mudanje. Hotelski sadržaj: recepcija (24 časa), besplatno korišćenje faksa i fotokopiranje, foaje, lift, soba za prtljag, organizovanje ekskurzija, biblioteka, menjačnica, besplatan parking, besplatan prevoz u okviru hotela, "room service" (uz doplatu), besplatan servis za buđenje, servis za pranje veša (uz doplatu), iznajmljivanje automobila i bicikala (uz doplatu), iznajmljivanje DVD (uz doplatu), suvenirnica, mini market, besplatan WIFI u okviru hotela, glavni restoran, a la carte restoran, 4 bara (glavni, sneck, pored bazena i na plaži), taverna, otvoreni bazen, dečiji bazen, zatvoreni bazen, animacija za decu, dnevni boravak (deca od 4-16 godina), mini klub (za decu od 4-12 godina), dečije igralište, TV sala, sala za igre, živa muzika, diskoteka, bioskop na otvorenom, besplatna teretana, teniski teren, odbojka, odbojka na plaži, bilijar, košarka, staze za planinarenje, stoni tenis, pikado, joga, aerobik, sportovi na vodi (uz doplatu), časovi ronjenja (uz doplatu), spa centar, hamam, sauna, masaža (uz doplatu), hidromasaža i đakuzi (bez doplate), parno kupatilo (uz doplatu), salon lepote (uz doplatu), frizerski salon (uz doplatu), sala za konferenciju (max 350 osoba), sala za sastanke (uz doplatu). Suncobrani i ležaljke na plaži i oko bazena su uključeni u cenu a peškiri za plažu su besplatni. Sve sobe u Oceania Club & Spa su sa pogledom na more (direktnim ili bočnim) i imaju TWC sa fenom, veliku lepu terasu, klima uređaj, SAT TV, telefon, krevetac (na upit, bez doplate), WIFI Internet (bez doplate), mini bar, aparat za kafu sa šoljama.

Opis smeštaja:  
Jednokrevetna soba: oko 30m2, bočni pogled more, obično se dvokrevetna soba koristi kao jednokrevetna.
Promo soba: oko 30m2, lošije pozicionirane soba (suteren, potkrovlje...), stilski nameštena dvokrevetna soba sa privatnim balkonom i kupatilom (tuš/kada), prostrana i prozračna. U sobi mogu da borave 2 odrasle osobe i jedna beba.
Superior soba pogled more: oko 30m2, stilski nameštena dvokrevetna soba sa privatnim balkonom sa pogledom na more. U sobi mogu da borave najviše 2 odrasle osobe i jedna beba.
Superior soba bočni pogled more: oko 30m2, stilski nameštena dvokrevetna soba sa privatnim balkonom sa bočnim pogledom na more. U sobi mogu da borave najviše 2 odrasle osobe i jedna beba.
Junior suite pogled more: oko 35m2, prostran i elegantan apartman sastoji se iz kombinacije spavaće sobe i dnevnog boravka sa udobnim prostorom za boravak 2-3 osobe.
Junior suite sa privatnom baštom: oko 35m2, prostran i elegantan apartman, sastoji se iz kombinacije spavaće sobe i dnevnog boravka sa udobnim prostorom za boravak 2 odrasle osobe i 1 deteta.
Deluxe junior suite pogled more: oko 35-40m2, veoma prostran lux apartman sadrži kombinaciju spavaće sobe i dnevnog boravka, u jednom savremenom otvorenom prostoru gde mogu da borave 2 odrasle osobe i dvoje dece.
Family soba pogled more: oko 60m2, sastoji se iz dve sobe spojene vratima, ba uređenom terasom i prekrasnim pogledom na more, idealna za porodice, namenjena za 2 odrasle osobe i 2 deteta ili 3 odrasle osobe.
Jednosoban family suite: oko 48m2, savremen apartman nudi moderan dnevni boravak sa odvojenom spavaćom sobom, udobno za spavanje dve odrasle osobe i dvoje dece, sa velikom terasom sa ležaljkama i prekrasnim pogledom na more ili baštom
Panorama junior suite: oko 35m2, sa predivnim panoramskim pogledom na Egejsko more i planinu Olimp, sastoji se iz kombinacije spavaće sobe i dnevnog boravka sa udobnim prostorom za boravak 2-4 osobe.
Deluxe jednosoban family suite pogled more: oko 55m2, odličan lux apartman poseduje prostran dnevni boravak i odvojenu elegantnu spavaću sobu za 2 odrasle osobe i dvoje dece, kupatilo sa kadom, opremljen balkon ili terasu sa spektakularnim pogledom na more.
Deluxe dvosoban family suite pogled more: oko 88m2, lux apartman za dve odrasle osobe i četvoro dece, elegantan apartman sadrži impresivnu trpezariju i dnevni boravak, zajedno sa prostranom spavaćom sobom (sa delom za oblačenje), mermerno kupatilo, a druga spavaća soba ima kadu, sa širokim balkonom i divnim pogledom na more.
 

Ishrana je na bazi all inclusive usluge, po principu samoposluživanja (švedski sto).

GPS KOORDINATE: 40.244452, 23.267877

Vaše letovanje 2019 može da počne!

  • Cenovnik leto 2019
  • Prevoz leto 2019
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja

 

Tip smeštaja Po sobi Po osobi 22.03.-
24.04.
25.04.-
25.05.
26.05.-
06.06.
07.06.-
29.06.
30.06.-
21.07.
22.07.-
​27.08.
28.08.-
02.09.
03.09.-
16.09.
17.09.-
26.09.
27.09.-
14.10.
Promo soba                      
Superior soba pogled more                      
Superior soba bočni pogled more                      
Junior suite pogled more                      
Junior suite sa privatnom baštom                      
Deluxe junior suite pogled more                      
Family soba pogled more                      
Jednosoban family suite pogled more                      
Jednosoban family suite sa privatnom baštom                      
Panorama junior suite                      
Deluxe jednosoban family suite pogled more                      
Deluxe dvosoban family suite pogled more                      
Minimum noćenja:     5 5 5 5 5 5 5 5 5 5
Popust:
Prvo, treće i četvrto dete 0-12 godina
Drugo dete 2-12 godina
Treća odrasla osoba
 

 
100%
50%
50%
100%
50%
50%

100%
50%
50%

100%
50%
50%

100%
50%
50%

100%
50%
50%
100%
50%
50%
100%
50%
50%
100%
50%
50%

100%
50%
50%

Popust: family soba pogled more
Drugo dete 2-12 godina
Treća i četvrta odrasla osoba
Četvrta odrasla osoba
    100%
75%
100%
100%
75%
​100%
100%
75%
​100%
100%
75%
​100%
100%
75%
​100%
100%
75%
​100%
100%
75%
​100%
100%
75%
​100%
100%
75%
​100%
100%
75%
​100%
Popust: deluxe dvosobni family suite pogled more
Drugo dete 2-12 godina
Treća i četvrta odrasla osoba
   

75%
75%

75%
​75%
75%
​75%
75%
​75%
75%
​75%
75%
​75%
75%
​75%
75%
​75%
75%
​75%
75%
​75%
DINARSKI DEO ARANŽMANA JE 3.000 DINARA PO OSOBI, DECA DO 12 GODINA NE PLAĆAJU DINARSKI DEO.
Cene u tabelama su izražene u Eur, dnevno po osobi. Usluga All Inclusive.
BORAVIŠNA TAKSA GRČKA 2020:
Od 01.01.2018 se vrši obavezna naplata boravišne takse u Grčkoj, koja se naplaćuje dnevno po sobi: privatan smeštaj - 0.5€, hoteli 1*, 2* - 0.5€, hoteli 3* - 1,5€, hoteli 4* - 3€, hoteli 5* - 4€. Plaćanje boravišne takse se vrši na recepciji hotela ili apartmana.
HOTELSKI POPUSTI
Napomena Za sve aktuelene popuste pozovite agenciju.
NAPOMENE:
Svi popusti koji su naznačeni u cenovnicima odnose se samo na devizni deo i važe samo za osnovnu cenu (NE važe za doplate).
KAPACITETI SMEŠTAJA
Broj osoba po jedinici Min osoba Max osoba Max odraslih Max dece Max beba 0-2
Promo soba 2 2 2 0 0
Superior soba pogled more 2 2 2 0 0
Superior soba bočni pogled more 2 2 2 0 0
Junior suite pogled more 2 3 3 1 0
Junior suite sa privatnom baštom 2 3 3 1 0
Deluxe junior suite pogled more 2 4 3 2 0
Family soba pogled more 2 4 4 2 0
Jednosoban family suite pogled more 2 4 3 2 0
Jednosoban family suite sa privatnom baštom 2 4 3 2 0
Panorama junior suite 2 4 3 2 0
Deluxe jednosoban family suite pogled more 2 5 3 3 0
Deluxe dvosoban family suite pogled more 2 6 4 4 0

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
POLAZAK ZA
KEFALONIJU
POLAZAK ZA
AMULJANI OSTRVO
Mesto polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
Turistički terminal na “Lastinom” parkingu, koji se nalazi u sklopu Autocentra Lasta, na autoputu Beograd – Niš.
Adresa je Autoput Beograd-Niš broj 4. 
Lokacija Turistički terminal
18,0021,0017,0014.3015.0019,0013,0018,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,3013,3018,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,4518,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4014,1018,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,2518,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,4519,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0015,0020,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,1520,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2015,2020,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3015,3020,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,4520,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1516,0021,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0017,0022,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3018,3023,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 85€ / 70€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 75€ / 60€
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti 
 • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 65€ •Jagodina... 70€ / 60€ •Niš... 65€ / 55€
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 80€ / 70€ •Jagodina... 75€ / 65€ •Niš... 70€ / 60€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 90€ / 80€ •Jagodina...85€ / 75€ •Niš... 80€ / 70€
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 20€.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 55€ •Jagodina...70€ / 50€ •Niš... 65€ / 45€
U cenu preovoza je uračunat trajekt na relaciji Tripiti-Amuljani-Tripiti, kao i transfer od luke na Amuljaniju do vila.

NAPOMENE:

• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, dva dana pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

• Tokom sezone, moguća je promena mesta i vremena polaska.
• Dete od 0-12 godina starosti mora imati svoje sedište (ne može se prevoziti u krilu).
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Mogućnost transfera iz Subotice, Sombora, Šabca, Kikinde, Zrenjanina,  Vršca, Novog Sada, Allibunara i Pančeva uz doplatu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda (za realizaciju transfera minimalan broj putnika je 4, za manji broj putnika postoji mogućnost realizacije transfera uz korekciju cene) :
-za polazak iz Subotice, Sombora - 25€;
-za polazak iz Šabaca, Kikinde, Zrenjanina i Vršaca - 20€;
-za polazak iz Novog Sada i Alibunara - 15€;
-za polazak iz Pančeva - 10€.
• Umanjenje cena prevoza u odnosnu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda :
-za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€,
-za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
• Transferi do i od Beograda mogu biti realizovani mini-busom, kombijem ili putničkim automobilom.  
• Agencija pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir: vreme uplate aranžmana kao i starost putnika (stara lica ili porodice sa decom).
• Organizator putovanja ne garantuje poziciju sedišta u autobusu ukoliko to nije predviđeno i uplaćeno prema cenovniku kao mogućnost dodatne usluge i doplate.
• Organizator putovanja će putnicima odrediti bilo koje sedište i sprat u autobusu, bez obzira na eventualno usmeno date napomene. Naknadne izmene nisu moguce. Putnik će prihvatiti sedište koje mu agencija dodeli.
• Broj putnika po smenama može se značajno razlikovati. Organizator se ne obavezuje da će prevoz u povratku izvršiti istim prevoznim sredstvom i na istim sedištima kao u odlasku. U slučaju nedovoljnog broja prijavljanih putnika agencija zadržava pravo da pojedine polaske organizuje u saradnji sa drugom agencijom ili manjim prevoznim sredstvom od autobusa.
• Prenos prtljaga od autobusa do smeštajnog objekta nije obaveza Organizatora putovanja. Autobus po dolasku u letovalište staje što je moguće bliže smeštajnom objektu. Putnici su dužni svoj prtljag preneti do smeštaja.
• Organizator ima pravo da za prevoz angažuje sve tipove turističkih autobusa koji ispunjavaju uslove predviđene propisima (mini bus, autobus ili double decker), kao i druga prevozna sredstva ako to okolnosti uslovljavaju. Broj sedišta i razmak između njih zavisi od tehničke specifikacije autobusa (marke i tipa autobusa) i registrovan je u dozvoli te Organizator na to ne može da utiče.
• Iskrcaj putnika i broj mesta iskrcaja putnika pre konačnog mesta odredišta (npr. usputna letovališta i hoteli udaljena od glavne maršrute do 20 kilometara) su u isključivoj nadležnosti agencije i ona nema obavezu obaveštavanja putnika o tome (broju iskrcaja).
• U slučaju dodatnog transfera autobusom ili manjim vozilom moguće je čekanje do stodvadeset minuta. I u polasku, kao i dolasku na destinaiju i sa destinacije može doći do kašnjenja zbog različitih razloga (gužva na putu, kvar, velike količine prtljaga koji je potrebno smestiti u boks autobusa...).
• Ovakav vid prevoza nije linijski, sa utvrđenim striktnim redom vožnje, jer zavisi od velikog broja faktora. Procene trajanja putovanja i dolaska na destinaciju, kao i brzina vožnje su vrlo subjektivne procene vozača i vodiča i ne mogu biti predmet prigovora.
• Mesto izlaska iz autobusa na destinaciji je i mesto polaska za Srbiju.
• Minimum na autobuskom prevozu da bi došlo do realizacije puta je 40 putnika, u protivnom organizator zadržava pravo otkaza do 5 dana pred početak aranžmana,
• Postoji mogućnost ulazaka/izlaska i na usputnim stanicama na autoputu (u dogovoru sa vodičem i vozačem autobusa) koje nisu navedene u tabeli, ali isključivo na mestima predviđenim za stajanje (parking, pumpa, motel, restoran). Zabranjeno je zaustavljanje autobusa na petljama, kružnom toku ili u zaustavnoj traci autoputa zbog ukrcaja/iskrcaja putnika.
• Pušenje u autobusu nije dozvoljeno.

 

 

1. dan: ulazak u hotel posle 14:00h.
2. dan do poslednjeg dana: Slobodni dani za odmor i individualne aktivnosti. Usluga prema programu putovanja
Poslednji dan  boravka: napuštanje hotela do 9:00h. Kraj programa

 

CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
-smeštaj u odabranom hotelu po  odgovarajućoj usluzi navedenoj u vaučeru
 

CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
-putno-zdravstveno osiguranje
-Individualne troškove putnika
-prevoz do odredišta
-boravišnu taksu koja se naplaćuje dnevno po sobi: privatan smeštaj - 0.5€, hoteli 1*, 2* - 0.5€, hoteli 3* - 1,5€, hoteli 4* - 3€, hoteli 5* - 4€. Plaćanje boravišne takse se vrši na recepciji hotela ili apartmana.
 

NAPOMENE:

  • Putnici se sami javljaju na recepciju i smeštaju u hotel uz vaučer dobijen u agenciji. U slučaju nemogućnosti da pronadju ugovoreni hotel, u obavezi su da kontaktiraju predstavnika agencije na telefon koji se nalazi na vaučeru.
  • Organizator ima pravo da otkaže putovanje usled prebukiranosti hotela ili nepredviđenih okolnosti na koje turistička agencija nije mogla da utiče, s tim što je organizator u obavezi da  ponudi alternativni smeštaj u drugom objektu iste  ili više kategorije.
  • O raspodeli soba (spratnost, br.sobe, pogled ) odlučuje hotelijer po dolasku gostiju u hotel i prijavi gosta na recepciji.
  • *“Late arrival,, ( kasni dolazak ): hoteli čuvaju rezervacije za sobe do 18.00h na dan dolaska. Ukoliko dolazite  nakon ovog vremena, trebate nas obavestiti o tom kasnom dolasku najkasnije 48 h pre početka boravka . U protivnom, hoteli imaju pravo izdati sobu(e) drugim gostima te neće uvažiti zahteve za naknadu troškova.
  • Dress code / pravila oblačenja: Obavezan je “dress code” za vreme obroka u restoranima u svim hotelima od 3* do 5*.
  • Organizator nije odgovoran za realizaciju fakultativnih lokalnih izleta predstavnika - ino partnera.
  • Organizator ima pravo da u prvim i poslednjim smenama, kada hotel može biti zatvoren zbog nedovoljne popunjenosti, pomeri datum započinjanja usluge ili ponudi alternativni hotel za isti datum boravka.
  • Smeštaj iz ove ponude registrovan je, pregledan i standardizovan od strane Nacionalne turističke asocijacije zemlje u kojoj se nalazi. Opis destinacija i smeštaja dostupan je u agenciji ili na web-stranici www.atlantic.travel
  • Opisi smeštajnih objekata su informativnog karaktera. Za eventualna odstupanja i kvalitet usluge u okviru smeštajinih objekata, organizator putovanja ne snosi odgovornost, jer to isključivo zavisi od smeštajih objekata.
  • Agencija zadržava pravo da propiše i drugačije uslove plaćanja za pojedine promotivne ponude, kao i za zaposlene u firmama sa kojima zaključi poseban ugovor.
  • Usluga prevoza putnika se vrši samo do mesta/letovališta koja su navedena u tabeli za prevoz ili na glavnom putu do mesta/letovališta navedenog u tabeli za prevoz. Ukoliko traženi hotel nije na glavnom putu, putnik sam organizuje/plaća transfer od mesta izlaska iz autobusa do odredišta. Molimo Vas da prilikom rezervacije prevoza, proverite u agenciji mesto izlaska za traženi hotel.

Vizni režim: Svi putnici, državljani Srbije, koji poseduju nove biometrijske (crvene) pasoše, mogu putovati BEZ VIZA u skladu sa odlukom Saveta Ministara EU.

Svi ostali putnici koji koriste pasoše izdate od strane drugih država u obavezi su da se sami informišu o viznom režimu zemlje u koju putuju .

*Putnici sami snose odgovornost za  lična putna dokumenta i njihovu validnost .

*Maloletna deca bez pratnje roditelja moraju imati overenu saglasnost roditelja  pri prelasku granice.

Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja turističke agencije Atalntic Travel & Service , licenca OTP 325/2010 od 18.02.2010.

 

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA

a)  UPLATA U CELOSTI
 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga;

b) UPLATA DO POLASKA
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja;

c) ODLOŽENO PLAĆANJE
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.10.2019. Dospeće rata je 15., 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja, najkasnije 15 dana pre putovanja;

d) KREDITI BANAKA
Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.

e) PLATNE KARTICE
Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)
Za korisnike kreditnih kartica - Visa i MasterCard,  Banke Intesa – mogućnost plaćanja do 6 rata bez kamate.
Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.

f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA
40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.10.2019. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti , na dan uplate po zvaničnom srednjem kursu NBS-a za sve aranžmane čiji su ugovori zaključeni od 30.07.2019 pa na dalje. Za aranžmane čiji su ugovori zaključeni pre 30.07.2019 plaćanje se vrši po prodajnom kursu za efektivu poslovne  Banke Intesa na dan uplate..Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.
Započeti način plaćanja se ne može menjati.