Hotel Al Mare

Halkidiki 1. prst (Kasandra) - Polihrono / Grčka

 Letovanje Grcka Polihrono
 Letovanje Grcka Polihrono
 Letovanje Grcka Polihrono
 Letovanje Grcka Polihrono
 Letovanje Grcka Polihrono
 Letovanje Grcka Polihrono
 Letovanje Grcka Polihrono
 Letovanje Grcka Polihrono
 Letovanje Grcka Polihrono
 Letovanje Grcka Polihrono
 Letovanje Grcka Polihrono
 Letovanje Grcka Polihrono
 Letovanje Grcka Polihrono
 Letovanje Grcka Polihrono
 Letovanje Grcka Polihrono

Pogledajte lokaciju

Halkidiki 1. prst (Kasandra) - Polihrono / Grčka

Location

Hotel Al Mare
Greece
40° 1' 48.7884" N, 23° 29' 59.3844" E

Opis

Kategorija: 
6
Sadržaj hotela: 
bar
bar pored bazena
dečiji zabavni park
internet priključak
otvoreni bazen
recepcija
restoran a la carte
suncobrani i ležaljke na plaži
Sadržaj sobe: 
frižider
internet priključak
klima uređaj
tv/sat
  • O hotelu
  • O mestu

Hotel "Al Mare" nalazi se na kosmopolitskom poluostrvu Kasandri, nadomak letovališta Polihrono, na samoj plaži. Al Mare renoviran 2010-e godine je mali hotel, smešten na sopstvenoj plaži, samo 2,5 km pre letovališta Polihrono (85 km od Soluna). Ovaj hotel sa 33 moderno opremljene sobe, pravi je izbor za one koji žele biti u srcu zbivanja najpoznatijih grčkih letovališta, a dovoljno daleko od buke i vreve, gde se može uživati u kristalno bistrom moru, besprekornoj plaži, miru, tišini i zelenilu. Pored recepcije i restorana, u hotelu se nalazi bar i mali lobby sa WIFI internetom (besplatno), bazen, bar kod bazena, dečje igralište...

Suncobrani i ležaljke oko bazena su uključeni u cenu, a na plaži se doplaćuju.

Sve sobe imaju kupatilo , klima uređaj, SAT TV, mali frižider i terasu.

Opis smeštaja:
Standard soba pogled more: oko 24m2, elegantno i funkcionalno nameštena, sa pogledom na more, namenjena za 2-3 osobe (dva standardna ili jedan bračni ležaj i pomoćni ležaj).
Standard soba bočni pogled more: oko 24m2, elegantno i funkcionalno nameštena, na prvom ili drugom spratu sa delimičnim pogledom na more, namenjena za 2-3 osobe (dva standardna ili jedan bračni ležaj i pomoćni ležaj).
Standard soba pogled bašta: oko 24m2, elegantno i funkcionalno nameštena, na prvom ili drugom spratu sa pogledom na baštu ili okolinu hotela, namenjena za 2-4 osobe (dvokrevetna ili trokrevetna sa standardnim ležajevima i pomoćnim ležajem).
Standard soba prizemlje: oko 25m2, elegantno i funkcionalno nameštena, smeštena u prizemlju, sa direktnim pristupom bašti i potpuno renovirana, namenjena za 2-4 osobe (dvokrevetna ili trokrevetna sa standardnim ležajevima i pomoćnim ležajem).
 

Ishrana je na bazi polupansiona, po principu samoposluživanja (švedski sto).

GPS KOORDINATE: 40.028061, 23.503414

 

 

Polihrono su 650. godine p.n.e sagradili doseljenici iz Eritreje, jednog od najvećih grčkih polisa, i tada se zvao Nea polis. Nakon toga su Huni u svojim napadima uništili grad, u XI veku lokalni stočari su na istom mestu obnovili grad i nazvali ga Polihrono koji je dobio ime po raznobojnom cveću. Ponovo je razoren od strane Turaka 1821. Godine, ali je uspeo da se povrati. Polihrono poseduje dugu, peščanu plažu sa postepenim ulaskom u more, tako da je veoma povoljno za poprodice sa malom decom. Na plaži postoji mogućnost iznajmljivanja suncobrana i ležaljki kao i velika ponuda za bavljenje sportovima na vodi. Prirodne lepote, izuzetno gostoprimstvo i predusretljivost domaćina, pravovremena opskrbljenost i urednost daju garanciju da ćete ovde provesti izuzetno prijatan odmor. Polihrono poseduje ambulantu, apoteku, poštu, veliki broj marketa u prodavnica, pekara, picerija, taverni, kafića, restorana, barova, rent-a-car agencija…Iako Polihrono poseduje veliki broj mesta za zabavu, uglavnom je stecište onih kojima je neophodan odmor, bez pritiska, gužve i buke. Iz Polihrona možete da se upustite u razne avanture i obilaske. Iz Polihrona možete da se uputite ka Solunu, Svetoj Gori, Meteorima, Waterland-u. Rasadi maslina su ono što krasi celo okruženje Polihrona. Ovaj mali mediteranski raj će vam obogatiti uspomene sa letovanja.

Ovaj program putovanja je isključivo informativnog i PROMOTIVNOG karaktera, a važio je za rezervacije do 15.03.2020.
Izrada i objavljivanje novog programa će uslediti kada se za to steknu uslovi.

 

Vaše letovanje 2020 može da počne!

  • Cenovnik leto 2020
  • Prevoz leto 2020
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja

HOTELSKI SMEŠTAJ - SOPSTVENI PREVOZ - LETOVANJE 2020

 

Cene su izražene u eurima sa uračunatim popustom za uplatu u celosti ili uplatu akontacije prilikom rezervacije u zavisnosti od uslova popusta koji su hoteli propisali.


Boravišna taksa u Grčkoj se naplaćuje dnevno po sobi: privatan smeštaj - 0.5€, hoteli 1*, 2* - 0.5€, hoteli 3* - 1,5€, hoteli 4* - 3€, hoteli 5* - 4€.
Plaćanje boravišne takse se vrši na recepciji hotela ili apartmana.


Cene hotela kroz online-sistem su informativnog karaktera i važe do popune kapaciteta ili do eventualne (neplanirane) promene cene od strane hotela.
Važeća je ponuda dobijena putem E-mail-a ili u prostorijama agencije.

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
POLAZAK ZA
LEFKADU I PARGU
POLAZAK ZA
AMULJANI OSTRVO
Mesto polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
Turistički terminal na “Lastinom” parkingu, koji se nalazi u sklopu Autocentra Lasta, na autoputu Beograd – Niš.
Adresa je Autoput Beograd-Niš broj 4. 
Lokacija Turistički terminal
18,0021,0017,0014.3015.0019,0015,0018,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,3015,3018,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3515,4518,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4016,1018,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4516,2518,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0016,4519,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0017,0020,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1517,1520,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2017,2020,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3017,3020,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4517,4520,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1518,0021,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0019,0022,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3020,3023,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 85€ / 70€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 75€ / 60€
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti 
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 65€ •Jagodina... 70€ / 60€ •Niš... 65€ / 55€
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 80€ / 70€ •Jagodina... 75€ / 65€ •Niš... 70€ / 60€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Novi Sad... 80€ / 60€ / 60€ • Beograd... 75€ / 60€ / 60€ • Niš... 70€ / 60€ / 60€ • Vranje... 70€ / 60€ / 50€ 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 55€ •Jagodina...70€ / 50€ •Niš... 65€ / 45€
U cenu prevoza je uračunat trajekt na relaciji Tripiti-Amuljani-Tripiti, kao i transfer od luke na Amuljaniju do vila.

NAPOMENE:

• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, dva dana pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta i vremena polaska.
• Dete od 0-10 godina starosti mora imati svoje sedište (ne može se prevoziti u krilu).
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Mogućnost transfera iz Subotice, Sombora, Šabca, Kikinde, Zrenjanina,  Vršca, Novog Sada, Allibunara i Pančeva uz doplatu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda (za realizaciju transfera minimalan broj putnika je 4, za manji broj putnika postoji mogućnost realizacije transfera uz korekciju cene) :
-za polazak iz Subotice, Sombora - 25€;
-za polazak iz Šabaca, Kikinde, Zrenjanina i Vršaca - 20€;
-za polazak iz Novog Sada i Alibunara - 15€;
-za polazak iz Pančeva - 10€.
• Transferi do i od Beograda mogu biti realizovani mini-busom, kombijem ili putničkim automobilom.  
• Agencija pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir: vreme uplate aranžmana kao i starost putnika (stara lica ili porodice sa decom).
• Organizator putovanja ne garantuje poziciju sedišta u autobusu ukoliko to nije predviđeno i uplaćeno prema cenovniku kao mogućnost dodatne usluge i doplate.
• Organizator putovanja će putnicima odrediti bilo koje sedište i sprat u autobusu, bez obzira na eventualno usmeno date napomene. Naknadne izmene nisu moguce. Putnik će prihvatiti sedište koje mu agencija dodeli.
• Broj putnika po smenama može se značajno razlikovati. Organizator se ne obavezuje da će prevoz u povratku izvršiti istim prevoznim sredstvom i na istim sedištima kao u odlasku. U slučaju nedovoljnog broja prijavljanih putnika agencija zadržava pravo da pojedine polaske organizuje u saradnji sa drugom agencijom ili manjim prevoznim sredstvom od autobusa.
• Prenos prtljaga od autobusa do smeštajnog objekta nije obaveza Organizatora putovanja. Autobus po dolasku u letovalište staje što je moguće bliže smeštajnom objektu. Putnici su dužni svoj prtljag preneti do smeštaja.
• Organizator ima pravo da za prevoz angažuje sve tipove turističkih autobusa koji ispunjavaju uslove predviđene propisima (mini bus, autobus ili double decker), kao i druga prevozna sredstva ako to okolnosti uslovljavaju. Broj sedišta i razmak između njih zavisi od tehničke specifikacije autobusa (marke i tipa autobusa) i registrovan je u dozvoli te Organizator na to ne može da utiče.
• Iskrcaj putnika i broj mesta iskrcaja putnika pre konačnog mesta odredišta (npr. usputna letovališta i hoteli udaljena od glavne maršrute do 20 kilometara) su u isključivoj nadležnosti agencije i ona nema obavezu obaveštavanja putnika o tome (broju iskrcaja).
• U slučaju dodatnog transfera autobusom ili manjim vozilom moguće je čekanje do stodvadeset minuta. I u polasku, kao i dolasku na destinaiju i sa destinacije može doći do kašnjenja zbog različitih razloga (gužva na putu, kvar, velike količine prtljaga koji je potrebno smestiti u boks autobusa...).
• Ovakav vid prevoza nije linijski, sa utvrđenim striktnim redom vožnje, jer zavisi od velikog broja faktora. Procene trajanja putovanja i dolaska na destinaciju, kao i brzina vožnje su vrlo subjektivne procene vozača i vodiča i ne mogu biti predmet prigovora.
• Mesto izlaska iz autobusa na destinaciji je i mesto polaska za Srbiju.
• Minimum na autobuskom prevozu da bi došlo do realizacije puta je 40 putnika, u protivnom organizator zadržava pravo otkaza do 5 dana pred početak aranžmana,
• Postoji mogućnost ulazaka/izlaska i na usputnim stanicama na autoputu (u dogovoru sa vodičem i vozačem autobusa) koje nisu navedene u tabeli, ali isključivo na mestima predviđenim za stajanje (parking, pumpa, motel, restoran). Zabranjeno je zaustavljanje autobusa na petljama, kružnom toku ili u zaustavnoj traci autoputa zbog ukrcaja/iskrcaja putnika.
• Pušenje u autobusu nije dozvoljeno

 

PROGRAM PUTOVANJA AUTOBUSOM (TERMINI: 22.05, 01.06, 11.06, 21.06, 01.07, 11.07, 21.07, 31.07, 10.08, 20.08, 30.08, 09.09, 19.09 – polazak autobusa je dan ranije u odnosu na navedene datume)
1-2 DAN: Polazak sa ugovorenog odredišta dan ranije u odnosu na datume iz tabele, prema dogovorenoj satnici. Dolazak u Pefkohori/Hanioti/Polihrono u prepodnevnim satima. Smeštaj u ugovorene smeštajne jedinice od 14.00 sati. NOĆENJE
3-11 DAN: Slobodni dani za individualne aktivnosti, odmor, obilaske i izlete. NOĆENJE./USLUGA PO PROGRAMU/
12-13 DAN: Napuštanje smeštajnih jedinica do 09:00 h. Slobodno vreme do polaska autobusa. Polazak po dogovorenoj satnici. Dolazak u mesto polaska u ranim jutarnjim satima.

PROGRAM PUTOVANJA AVIONOM (TERMINI: 21.06, 01.07, 11.07, 21.07, 31.07, 10.08, 20.08, 30.08, 09.09 I 19.09)
1. dan – Beograd – Solun. Početak programa putovanja sastankom učesnika na aerodromu „Nikola Tesla„ u Beogradu, u holu za međunarodne polaske, 2 SATA PRE ZVANIČNO OBJAVLJENOG VREMENA POLETANJA AVIONA. ( proveriti dva dana ranije tačno vreme poletanja aviona i mesto sastanka ). Let JU 5152 ( Air Serbia). Planirano vreme poletanja iz Beograda 05:20. Prevoz avionom (čarter let) na relaciji Beograd – Solun. ( let traje oko 1h i 30 min ). Po sletanju, transfer do izabranog smeštaja. Smeštaj u apartman/hotel.
2 – 11. dan – Boravak na bazi 10 noćenja u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
11. dan – Napuštanje smeštaja. Slobodno vreme do transfera na aerodrom u Solunu. Let JU 5153 (Air Serbia). Planirano vreme poletanja iz Soluna u 08:15 po lokalnom vremenu. Čarter let do Beograda. Dolazak u Beograd. Kraj aranžmana.

Cene su izražene u evrima, a plaćanje se vrši isključivo u dinarima po prodajnom kursu BANCA INTESA -AD BEOGRAD na dan uplate. Rezervacija je konačna uplatom avansa. Prilikom prijave putnik je u obavezi da odabere način plaćanja. Započeti način plaćanja ne može se kasnije menjati.

  • Avans 30% prilikom rezervacije, ostatak 15 dana pre polaska.
  • Avans 40% prilikom rezervacije , ostatak odloženo, deponovanjem čekova gradjana do 15.12.2016. god. uz uvećanje ostatka aranžmana od 2% mesečno, na ime manipulativnih troškova.
  • Kreditnim karticama BANKE INTESA  na 6 rata bez kamate
  • Potrošačkim kreditom, po uslovima koje odredjuje banka na dan sklapanja ugovora o kreditiranju.

U slučaju poremaćaja na tržištu roba i usluga, ili monetarnom tržištu ili nedovoljnog broja prijavljenih putnika, organizator putovanja zadržava pravo na korekciju cena na neplaćeni deo aranžmana. Za uplaćeni deo aranžmana cena ostaje nepromenjena.