Hotel Ariti Grand

Krf - Kanoni / Grčka

 Letovanje Grcka Kanoni
 Letovanje Grcka Kanoni
 Letovanje Grcka Kanoni
 Letovanje Grcka Kanoni
 Letovanje Grcka Kanoni
 Letovanje Grcka Kanoni
 Letovanje Grcka Kanoni
 Letovanje Grcka Kanoni
 Letovanje Grcka Kanoni
 Letovanje Grcka Kanoni

Pogledajte lokaciju

Krf - Kanoni / Grčka

Location

Hotel Ariti Grand
Greece
39° 35' 35.3436" N, 19° 55' 7.6188" E

Opis

Kategorija: 
8
Sadržaj hotela: 
bar pored bazena
bašta
kafe bar
otvoreni bazen
recepcija
restoran
room service
sef
snack bar
suncobrani i ležaljke pored bazena
tv sala
WIFI
Sadržaj sobe: 
balkon
klima uređaj
kupatilo
telefon
tv/sat
  • O hotelu
  • O mestu
Na blistavom grčkom ostrvu Krf nalazi se Ariti Grand Hotel, na litici, u mestu Kanoni, udaljen 4km od grada Krfa. Smešten u uređenim vrtovima, sa zadivljujućim pogledom na zalazak sunca, Ariti Grand Hotel je sjajno odredište kako za poslovne goste tako i za one koji žele odmor, jer će udovoljiti svim potrebama današnjeg putnika. 
Kanoni se nalazi 3,5 km južno od grada Krfa, jedno od mesta koje bi svaki posetilac trebalo da vidi, smešteno na lepom i povlašćenom mestu, prekriven zelenilom. Doživite naše toplo gostoprimstvo, uživajte u našoj tradicionalnoj grčkoj kuhinji zasnovanoj na lokalnim proizvodima sa Krfa i opustite se na našoj terasi uživajući u zadivljujućem pogledu, ispijajući tradicionalni lokalni koktel. 
 
Opis smeštaja:
Dvokrevetna soba: oko 20m², udobna soba sa dva obična ležaja i dodatnom sofom ili običnim ležajem za treću osobu
Family soba: 32 m², sa dva obična ležaja i dodatnom sofom ili običnim ležajem u dnevnom boravku (nije odvojen vratima), namenjena za 3-4 osobe
Suite: 48 m² sadrži dve odvojene sprostorije, dnevni boravak sa dva obična ležaja i kuhinjom i spavaću sobu s bračnim ležajem, namenjen za 4 osobe
Dvosobna family soba: 48 m², sadrži dve spavaće sobe povezane unutrašnjim vratima. Prva spavaća soba ima tri obična ležaja, dok druga sadrži dva obična ležaja ili jedan bračni i jedan običan ležaj.
 
GPS koordinate: 39.593151, 19.918783
 
 
Da li ste nekada videli fotografiju ostrva Krf? Verovatno je to bila slika Kanonija sa crkvom Panagia Vlacherna u podnožju i Mišijim ostrvom (Pontikonissi), koja je i najpoznatija slika, jer je ovo najčešće fotografisano mesto Krfa.
Kanoni se nalazi na istoimenom poluostrvu, 5 kilometara južno od grada Krfa i zapravo je jedna od četvrti ovog grada. Nalazi se na uzvišenju sa bujnim zelenilom i ima mnoštvo luksuznih hotela i lokalnih rezidencija. Ime je dobilo po rtu na kome su se nalazili topovi i starom topu koji stoji na vrhu brda. 
 
Kanoni je prometno turističko naselje, ima dosta hotela, apartmana, restorana, suvenirnica i barova.  Na obali, na istočnoj strani se nalazi i nekoliko manjih šljunkovitih plaža, dok se na zapadnoj nalazi aerodrom. Ljubitelj istorije na mnogim mestima mogu videti ruševine starih tvrđava i kula - deo bogate prošlosti Kanonija.
 
Kanoni je smešten na atraktivnom području, pored aerodroma na Krfu, pa se sa terasa nekoliko kafića u Kanoniju pruža prekrasan pogled na pistu. Odavde se može gledati poletanje i sletanje aviona i ova atrakcija privlači veliku pažnju. 
Iz Kanonija se pruža i predivan pogled na zaliv u kojem se nalaze ostrvo Pondikonissi i manastir Vlacherna. Spuštajući se nizbrdo od Kanonija, stižete do male crkve Panagia Vlacherna. Uzak prolaz od 300 metara povezuje ostrvo sa crkvom. Izgrađena u 17. veku, ova lepa kapela ima impresivan ikonostas rezbaren u drvetu i prekrasne freske. Krov je prekriven crvenim crepom, a iznad ulazne kapije nalazi se visok zvonik.
 
Ribarski brodovi često polaze od crkve i idu na čuveni Pondikonissi - Mišije ostrvo, do koga se stiže nakon samo 5 minuta vožnje brodom. Ovo bujno zeleno ostrvce dobilo je ime zbog svoje malene veličine. Prema mitologiji, ovo kamenito ostrvo je bilo Uliksov brod, koga je kamenovao bog Posejdon. U središtu Mišijeg ostrva nalazi se crkva Pantokrator iz 13. veka. 
 

Ovaj program putovanja je isključivo informativnog i PROMOTIVNOG karaktera, a važio je za rezervacije do 15.03.2020.
Izrada i objavljivanje novog programa će uslediti kada se za to steknu uslovi.

 

Vaše letovanje 2020 može da počne!

  • Cenovnik leto 2020
  • Prevoz leto 2020
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja

HOTELSKI SMEŠTAJ - SOPSTVENI PREVOZ - LETOVANJE 2020

 

Cene su izražene u eurima sa uračunatim popustom za uplatu u celosti ili uplatu akontacije prilikom rezervacije u zavisnosti od uslova popusta koji su hoteli propisali.


Boravišna taksa u Grčkoj se naplaćuje dnevno po sobi: privatan smeštaj - 0.5€, hoteli 1*, 2* - 0.5€, hoteli 3* - 1,5€, hoteli 4* - 3€, hoteli 5* - 4€.
Plaćanje boravišne takse se vrši na recepciji hotela ili apartmana.


Cene hotela kroz online-sistem su informativnog karaktera i važe do popune kapaciteta ili do eventualne (neplanirane) promene cene od strane hotela.
Važeća je ponuda dobijena putem E-mail-a ili u prostorijama agencije.

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
POLAZAK ZA
LEFKADU I PARGU
POLAZAK ZA
AMULJANI OSTRVO
Mesto polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
Turistički terminal na “Lastinom” parkingu, koji se nalazi u sklopu Autocentra Lasta, na autoputu Beograd – Niš.
Adresa je Autoput Beograd-Niš broj 4. 
Lokacija Turistički terminal
18,0021,0017,0014.3015.0019,0015,0018,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,3015,3018,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3515,4518,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4016,1018,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4516,2518,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0016,4519,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0017,0020,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1517,1520,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2017,2020,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3017,3020,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4517,4520,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1518,0021,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0019,0022,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3020,3023,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 85€ / 70€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 75€ / 60€
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti 
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 65€ •Jagodina... 70€ / 60€ •Niš... 65€ / 55€
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 80€ / 70€ •Jagodina... 75€ / 65€ •Niš... 70€ / 60€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Novi Sad... 80€ / 60€ / 60€ • Beograd... 75€ / 60€ / 60€ • Niš... 70€ / 60€ / 60€ • Vranje... 70€ / 60€ / 50€ 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 55€ •Jagodina...70€ / 50€ •Niš... 65€ / 45€
U cenu prevoza je uračunat trajekt na relaciji Tripiti-Amuljani-Tripiti, kao i transfer od luke na Amuljaniju do vila.

NAPOMENE:

• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, dva dana pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta i vremena polaska.
• Dete od 0-10 godina starosti mora imati svoje sedište (ne može se prevoziti u krilu).
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Mogućnost transfera iz Subotice, Sombora, Šabca, Kikinde, Zrenjanina,  Vršca, Novog Sada, Allibunara i Pančeva uz doplatu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda (za realizaciju transfera minimalan broj putnika je 4, za manji broj putnika postoji mogućnost realizacije transfera uz korekciju cene) :
-za polazak iz Subotice, Sombora - 25€;
-za polazak iz Šabaca, Kikinde, Zrenjanina i Vršaca - 20€;
-za polazak iz Novog Sada i Alibunara - 15€;
-za polazak iz Pančeva - 10€.
• Transferi do i od Beograda mogu biti realizovani mini-busom, kombijem ili putničkim automobilom.  
• Agencija pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir: vreme uplate aranžmana kao i starost putnika (stara lica ili porodice sa decom).
• Organizator putovanja ne garantuje poziciju sedišta u autobusu ukoliko to nije predviđeno i uplaćeno prema cenovniku kao mogućnost dodatne usluge i doplate.
• Organizator putovanja će putnicima odrediti bilo koje sedište i sprat u autobusu, bez obzira na eventualno usmeno date napomene. Naknadne izmene nisu moguce. Putnik će prihvatiti sedište koje mu agencija dodeli.
• Broj putnika po smenama može se značajno razlikovati. Organizator se ne obavezuje da će prevoz u povratku izvršiti istim prevoznim sredstvom i na istim sedištima kao u odlasku. U slučaju nedovoljnog broja prijavljanih putnika agencija zadržava pravo da pojedine polaske organizuje u saradnji sa drugom agencijom ili manjim prevoznim sredstvom od autobusa.
• Prenos prtljaga od autobusa do smeštajnog objekta nije obaveza Organizatora putovanja. Autobus po dolasku u letovalište staje što je moguće bliže smeštajnom objektu. Putnici su dužni svoj prtljag preneti do smeštaja.
• Organizator ima pravo da za prevoz angažuje sve tipove turističkih autobusa koji ispunjavaju uslove predviđene propisima (mini bus, autobus ili double decker), kao i druga prevozna sredstva ako to okolnosti uslovljavaju. Broj sedišta i razmak između njih zavisi od tehničke specifikacije autobusa (marke i tipa autobusa) i registrovan je u dozvoli te Organizator na to ne može da utiče.
• Iskrcaj putnika i broj mesta iskrcaja putnika pre konačnog mesta odredišta (npr. usputna letovališta i hoteli udaljena od glavne maršrute do 20 kilometara) su u isključivoj nadležnosti agencije i ona nema obavezu obaveštavanja putnika o tome (broju iskrcaja).
• U slučaju dodatnog transfera autobusom ili manjim vozilom moguće je čekanje do stodvadeset minuta. I u polasku, kao i dolasku na destinaiju i sa destinacije može doći do kašnjenja zbog različitih razloga (gužva na putu, kvar, velike količine prtljaga koji je potrebno smestiti u boks autobusa...).
• Ovakav vid prevoza nije linijski, sa utvrđenim striktnim redom vožnje, jer zavisi od velikog broja faktora. Procene trajanja putovanja i dolaska na destinaciju, kao i brzina vožnje su vrlo subjektivne procene vozača i vodiča i ne mogu biti predmet prigovora.
• Mesto izlaska iz autobusa na destinaciji je i mesto polaska za Srbiju.
• Minimum na autobuskom prevozu da bi došlo do realizacije puta je 40 putnika, u protivnom organizator zadržava pravo otkaza do 5 dana pred početak aranžmana,
• Postoji mogućnost ulazaka/izlaska i na usputnim stanicama na autoputu (u dogovoru sa vodičem i vozačem autobusa) koje nisu navedene u tabeli, ali isključivo na mestima predviđenim za stajanje (parking, pumpa, motel, restoran). Zabranjeno je zaustavljanje autobusa na petljama, kružnom toku ili u zaustavnoj traci autoputa zbog ukrcaja/iskrcaja putnika.
• Pušenje u autobusu nije dozvoljeno

 

1.Dan – Dolazak I smeštaj u izabrani objekat. Ulazak u smeštajne jedinice je posle 15:00 časova na dan dolaska.

2.Dan do poslednjeg dana boravka – Boravak u izabranom objektu na bazi odabrane usluge
Poslednji dan boravka – Napuštanje smeštajne jedinice najkasnije do 09:00 časova. Kraj usluga.

Cena aranžmana obuhvata:
-Smeštaj u hotelu na bazi odabrane usluge za odabrani broj noćenja (navedenoj u vaučeru)
-Usluge predstavnika ili ino partnera za vreme boravka na destinacij.

Cena aranžmana ne obuhvata:
-
Međunarodno putno osiguranje (po važećoj tarifi osiguravajuće kuće) – detaljnije informacije su dostupne u agencija.  Preporuka agencije je da putnik poseduje ovu vrstu osiguranja
-Boravišna taksa koja se naplaćuje po danu, po smeštajnoj jedinici u zavisnosti od kategorizacije smeštajnog objekta boravka i plaća se na licu mesta (hoteli 1*, 2* - 0.5€, hoteli 3* - 1,5€, hoteli 4* - 3€, hoteli 5* - 4€).
-Prevoz do odredišta
-Individualne troškove putnika.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA:
Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti , na dan uplate po zvaničnom srednjem kursu NBS-a. Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate. Započeti način plaćanja se ne može menjati.
a)  UPLATA U CELOSTI (100% prilikom rezervacije)
- gotovinski, na račun agencije, platnim karticama: Visa, Master, Maestro, American Express i Dina.
b) UPLATA DO POLASKA
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak aranžmana se iplaćuje u celosti najkasnije 15 dana pre putovanja.
c) ODLOŽENO PLAĆANJE
c.1) Čekovima građana
- 40% akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana u jednakim mesečnim ratama, po obračunu na dan uplate, najkasnije do 25.10.2020. Dospeće rata je 15., 20. i 25. u mesecu. Čekovi građana se deponuju odmah prilikom potpisivanja ugovora o putovanju.
c.2) Platnim karticama
- 40% akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana kreditnim karticama - Visa i MasterCard,  Banke Intesa do 6 rata bez kamate. (prilikom potpisivanja ugovora). Dospeće zadnje rate najkasnije do 25.10.2020.
-Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.
c.3 ) Administrativna zabrana 
-40 % akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), najkasnije do 25.10.2020. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

d) KREDITI BANAKA
Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka i Halkbank banka. Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.

VAŽNE NAPOMENE:

* Tokom boravka u smeštajnom objektu gosti su dužni da se poštuju posebne mere "Covid 19", koje su propisane uredbom grčke vlade,  a koje su važeće i primenjive tokom boravka.
Takodje postoji mogućnost da neke od usluga neće biti u potpunosti ispunjene, jer trenutne mere to ne dozvoljavaju.

Putnici se sami javljaju na recepciju i smeštaju u hotel uz vaučer dobijen u agenciji. U slučaju nemogućnosti da pronadju ugovoreni hotel, u obavezi su da kontaktiraju predstavnika agencije na telefon koji se nalazi na vaučeru.
Organizator ima pravo da otkaže putovanje usled prebukiranosti hotela ili nepredviđenih okolnosti na koje turistička agencija nije mogla da utiče, s tim što je organizator u obavezi da  ponudi alternativni smeštaj u drugom objektu iste  ili više kategorije.
O raspodeli soba (spratnost, br.sobe, pogled ) odlučuje hotelijer po dolasku gostiju u hotel i prijavi gosta na recepciji.
*“Late arrival,, ( kasni dolazak ): hoteli čuvaju rezervacije za sobe do 18.00h na dan dolaska. Ukoliko dolazite  nakon ovog vremena, trebate nas obavestiti o tom kasnom dolasku najkasnije 48 h pre početka boravka . U protivnom, hoteli imaju pravo izdati sobu(e) drugim gostima te neće uvažiti zahteve za naknadu troškova.
Dress code / pravila oblačenja: Obavezan je “dress code” za vreme obroka u restoranima u svim hotelima od 3* do 5*.
Organizator nije odgovoran za realizaciju fakultativnih lokalnih izleta predstavnika - ino partnera.
Organizator ima pravo da u prvim i poslednjim smenama, kada hotel može biti zatvoren zbog nedovoljne popunjenosti, pomeri datum započinjanja usluge ili ponudi alternativni hotel za isti datum boravka.
Smeštaj iz ove ponude registrovan je, pregledan i standardizovan od strane Nacionalne turističke asocijacije zemlje u kojoj se nalazi. Opis destinacija i smeštaja dostupan je u agenciji ili na web-stranici www.atlantic.travel Opisi smeštajnih objekata su informativnog karaktera. Za eventualna odstupanja i kvalitet usluge u okviru smeštajinih objekata, organizator putovanja ne snosi odgovornost, jer to isključivo zavisi od smeštajih objekata.
Usluga prevoza putnika se vrši samo do mesta/letovališta koja su navedena u tabeli za prevoz ili na glavnom putu do mesta/letovališta navedenog u tabeli za prevoz. Ukoliko traženi hotel nije na glavnom putu, putnik sam organizuje/plaća transfer od mesta izlaska iz autobusa do odredišta. Molimo Vas da prilikom rezervacije prevoza, proverite u agenciji mesto izlaska za traženi hotel.
Vizni režim: Svi putnici, državljani Srbije, koji poseduju nove biometrijske (crvene) pasoše, mogu putovati BEZ VIZA u skladu sa odlukom Saveta Ministara EU.
Svi ostali putnici koji koriste pasoše izdate od strane drugih država u obavezi su da se sami informišu o viznom režimu zemlje u koju putuju .
*Putnici sami snose odgovornost za  lična putna dokumenta i njihovu validnost .
*Maloletna deca bez pratnje roditelja moraju imati overenu saglasnost roditelja  pri prelasku granice.

Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja turističke agencije Atalntic Travel & Service , licenca br. OTP 195/2020, kategorija A40.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA:
Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti , na dan uplate po zvaničnom srednjem kursu NBS-a. Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate. Započeti način plaćanja se ne može menjati.

a)  UPLATA U CELOSTI (100% prilikom rezervacije)
- gotovinski, na račun agencije, platnim karticama: Visa, Master, Maestro, American Express i Dina.

b) UPLATA DO POLASKA
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak aranžmana se iplaćuje u celosti najkasnije 15 dana pre putovanja.

c) ODLOŽENO PLAĆANJE
c.1) Čekovima građana
- 40% akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana u jednakim mesečnim ratama, po obračunu na dan uplate, najkasnije do 25.10.2020. Dospeće rata je 15., 20. i 25. u mesecu. Čekovi građana se deponuju odmah prilikom potpisivanja ugovora o putovanju.
c.2) Platnim karticama
- 40% akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana kreditnim karticama - Visa i MasterCard,  Banke Intesa do 6 rata bez kamate. (prilikom potpisivanja ugovora). Dospeće zadnje rate najkasnije do 25.10.2020.
-Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.
c.3 ) Administrativna zabrana 
-40 % akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), najkasnije do 25.10.2020. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

d) KREDITI BANAKA
Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka i Halkbank banka. Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.