Hotel Antonios

Tasos - Limenaria / Grčka

 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria
 Letovanje Grcka Limenaria

Pogledajte lokaciju

Tasos - Limenaria / Grčka

Location

Hotel Antonios
United States
40° 37' 34.6224" N, 24° 33' 53.3376" E

Opis

Kategorija: 
6
Sadržaj hotela: 
dečiji bazen
kafe bar
otvoreni bazen
parking
recepcija
restoran
suncobrani i ležaljke pored bazena
tv sala
wi-fi internet
Sadržaj sobe: 
balkon
klima uređaj
kupatilo
mini-frižider
sef
tv/sat
  • O hotelu
  • O mestu
Antonios je moderan hotelski kompleks, sa potpuno opremljenim apartmanima i sobama sa velikim balkonima. Plaža je udaljena 50 m i na 1km od centra Limenarije. Kombinacija mirnog okruženja hotela, njegovih modernih sadržaja i pogodnosti,  plavo-zelena kristalna voda, sigurno će vam ostati u sećanju. Sve sobe su opremljene s bračnim ili dva standardna kreveta, TV-om, klima uređajem, sefom, wi-fi, frižiderom, balkonom, i kupatilom sa tuš kabinom. Hotelske usluge i sadržaji uključuju recepciju, bazen, bar na bazenu, TV sobu, ostavu za prtljag, mini market u blizini, parking, wi-fi, doktora na poziv, restoran, lobby bar ...
 
Opis smeštaja:
Dvokrevetna soba pogled bašta: namenjena za 1-2 osobe (dva standardna ili bračni ležaj)
Dvokrevetna soba pogled more: namenjena za 1-2 osobe (dva standardna ili bračni ležaj)
Trokrevetna soba pogled bašta: namenjena za 1-3 osobe (dva standardna ili bračni ležaj i jedan standardni ležaj )
Trokrevetna soba pogled more: namenjena za 1-3 osobe (dva standardna ili bračni ležaj i jedan standardni ležaj )
Dvokrevetna soba pogled bašta za 4 osobe: namenjena za 1-4 osobe (odvojene spavaće sobe sa bračnim ležajem)
 
Usluga u hotelu je na bazi noćenja s doručkom ili polupansion (doručak - švedski sto, večera - set meni)
 
GPS koordinate: 40.626284, 24.564816

Limenaria, drugo po veličini mesto na Tasosu, nalazi se na jugozapadnoj obali ostrva, ima prelepu luku i nudi sjajan pogled na Egejsko more i Svetu Goru. Ima jednu od najblažih klima na ostrvu i zbog toga je postala veoma popularna destinacija. Limenaria je zadržala svoju jedinstvenu lokalnu kulturu i mnoge grčke tradicije. Posetioci mogu da uživaju u širokom izboru taverni i restorana, u kojima se služe grčka jela, a većina njih se nalazi pored mora. Svi objekti se nalaze na pešačkoj udaljenosti, i samim tim nudi prijatno okruženje za šetnju ali nudi i jednostavan način života koji se nije promenio mnogo godina.

Nešto zapadnije od Limenarije, nalazi se veoma duga plaža, oko 2 km dužine. Odmah posle nje se nalazi lepa i poznata plaža Trypiti, u čijoj okolini ne postoji turistički kompleks, pa je dobra opcija za turiste koji odsedaju u Limenariji a žele da izbegnu gužvu. Istočno od Limenarije, u njenoj neposrednoj blizini, naići ćete na plažu Metalia koja je idealno mesto za sve one koji vole mir i tišinu.

Ovaj program putovanja je isključivo informativnog i PROMOTIVNOG karaktera, a važio je za rezervacije do 15.03.2020.
Izrada i objavljivanje novog programa će uslediti kada se za to steknu uslovi.

 

Vaše letovanje 2020 može da počne!

  • Cenovnik leto 2020
  • Prevoz leto 2020
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja

HOTELSKI SMEŠTAJ - SOPSTVENI PREVOZ - LETOVANJE 2020

 

Cene su izražene u eurima sa uračunatim popustom za uplatu u celosti ili uplatu akontacije prilikom rezervacije u zavisnosti od uslova popusta koji su hoteli propisali.


Boravišna taksa u Grčkoj se naplaćuje dnevno po sobi: privatan smeštaj - 0.5€, hoteli 1*, 2* - 0.5€, hoteli 3* - 1,5€, hoteli 4* - 3€, hoteli 5* - 4€.
Plaćanje boravišne takse se vrši na recepciji hotela ili apartmana.


Cene hotela kroz online-sistem su informativnog karaktera i važe do popune kapaciteta ili do eventualne (neplanirane) promene cene od strane hotela.
Važeća je ponuda dobijena putem E-mail-a ili u prostorijama agencije.

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
POLAZAK ZA
LEFKADU I PARGU
POLAZAK ZA
AMULJANI OSTRVO
Mesto polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
Turistički terminal na “Lastinom” parkingu, koji se nalazi u sklopu Autocentra Lasta, na autoputu Beograd – Niš.
Adresa je Autoput Beograd-Niš broj 4. 
Lokacija Turistički terminal
18,0021,0017,0014.3015.0019,0015,0018,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,3015,3018,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3515,4518,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4016,1018,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4516,2518,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0016,4519,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0017,0020,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1517,1520,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2017,2020,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3017,3020,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4517,4520,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1518,0021,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0019,0022,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3020,3023,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 85€ / 70€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 75€ / 60€
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti 
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 65€ •Jagodina... 70€ / 60€ •Niš... 65€ / 55€
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 80€ / 70€ •Jagodina... 75€ / 65€ •Niš... 70€ / 60€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Novi Sad... 80€ / 60€ / 60€ • Beograd... 75€ / 60€ / 60€ • Niš... 70€ / 60€ / 60€ • Vranje... 70€ / 60€ / 50€ 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 55€ •Jagodina...70€ / 50€ •Niš... 65€ / 45€
U cenu prevoza je uračunat trajekt na relaciji Tripiti-Amuljani-Tripiti, kao i transfer od luke na Amuljaniju do vila.

NAPOMENE:

• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, dva dana pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta i vremena polaska.
• Dete od 0-10 godina starosti mora imati svoje sedište (ne može se prevoziti u krilu).
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Mogućnost transfera iz Subotice, Sombora, Šabca, Kikinde, Zrenjanina,  Vršca, Novog Sada, Allibunara i Pančeva uz doplatu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda (za realizaciju transfera minimalan broj putnika je 4, za manji broj putnika postoji mogućnost realizacije transfera uz korekciju cene) :
-za polazak iz Subotice, Sombora - 25€;
-za polazak iz Šabaca, Kikinde, Zrenjanina i Vršaca - 20€;
-za polazak iz Novog Sada i Alibunara - 15€;
-za polazak iz Pančeva - 10€.
• Transferi do i od Beograda mogu biti realizovani mini-busom, kombijem ili putničkim automobilom.  
• Agencija pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir: vreme uplate aranžmana kao i starost putnika (stara lica ili porodice sa decom).
• Organizator putovanja ne garantuje poziciju sedišta u autobusu ukoliko to nije predviđeno i uplaćeno prema cenovniku kao mogućnost dodatne usluge i doplate.
• Organizator putovanja će putnicima odrediti bilo koje sedište i sprat u autobusu, bez obzira na eventualno usmeno date napomene. Naknadne izmene nisu moguce. Putnik će prihvatiti sedište koje mu agencija dodeli.
• Broj putnika po smenama može se značajno razlikovati. Organizator se ne obavezuje da će prevoz u povratku izvršiti istim prevoznim sredstvom i na istim sedištima kao u odlasku. U slučaju nedovoljnog broja prijavljanih putnika agencija zadržava pravo da pojedine polaske organizuje u saradnji sa drugom agencijom ili manjim prevoznim sredstvom od autobusa.
• Prenos prtljaga od autobusa do smeštajnog objekta nije obaveza Organizatora putovanja. Autobus po dolasku u letovalište staje što je moguće bliže smeštajnom objektu. Putnici su dužni svoj prtljag preneti do smeštaja.
• Organizator ima pravo da za prevoz angažuje sve tipove turističkih autobusa koji ispunjavaju uslove predviđene propisima (mini bus, autobus ili double decker), kao i druga prevozna sredstva ako to okolnosti uslovljavaju. Broj sedišta i razmak između njih zavisi od tehničke specifikacije autobusa (marke i tipa autobusa) i registrovan je u dozvoli te Organizator na to ne može da utiče.
• Iskrcaj putnika i broj mesta iskrcaja putnika pre konačnog mesta odredišta (npr. usputna letovališta i hoteli udaljena od glavne maršrute do 20 kilometara) su u isključivoj nadležnosti agencije i ona nema obavezu obaveštavanja putnika o tome (broju iskrcaja).
• U slučaju dodatnog transfera autobusom ili manjim vozilom moguće je čekanje do stodvadeset minuta. I u polasku, kao i dolasku na destinaiju i sa destinacije može doći do kašnjenja zbog različitih razloga (gužva na putu, kvar, velike količine prtljaga koji je potrebno smestiti u boks autobusa...).
• Ovakav vid prevoza nije linijski, sa utvrđenim striktnim redom vožnje, jer zavisi od velikog broja faktora. Procene trajanja putovanja i dolaska na destinaciju, kao i brzina vožnje su vrlo subjektivne procene vozača i vodiča i ne mogu biti predmet prigovora.
• Mesto izlaska iz autobusa na destinaciji je i mesto polaska za Srbiju.
• Minimum na autobuskom prevozu da bi došlo do realizacije puta je 40 putnika, u protivnom organizator zadržava pravo otkaza do 5 dana pred početak aranžmana,
• Postoji mogućnost ulazaka/izlaska i na usputnim stanicama na autoputu (u dogovoru sa vodičem i vozačem autobusa) koje nisu navedene u tabeli, ali isključivo na mestima predviđenim za stajanje (parking, pumpa, motel, restoran). Zabranjeno je zaustavljanje autobusa na petljama, kružnom toku ili u zaustavnoj traci autoputa zbog ukrcaja/iskrcaja putnika.
• Pušenje u autobusu nije dozvoljeno

 

1.Dan – Dolazak I smeštaj u izabrani objekat. Ulazak u smeštajne jedinice je posle 15:00 časova na dan dolaska.
2.Dan do poslednjeg dana boravka – Boravak u izabranom objektu na bazi odabrane usluge
Poslednji dan boravka – Napuštanje smeštajne jedinice najkasnije do 09:00 časova. Kraj usluga.

Cena aranžmana obuhvata:
-Smeštaj u hotelu na bazi odabrane usluge za odabrani broj noćenja (navedenoj u vaučeru)
-Usluge predstavnika ili ino partnera za vreme boravka na destinacij.

Cena aranžmana ne obuhvata:
-
Međunarodno putno osiguranje (po važećoj tarifi osiguravajuće kuće) – detaljnije informacije su dostupne u agencija.  Preporuka agencije je da putnik poseduje ovu vrstu osiguranja
-Boravišna taksa koja se naplaćuje po danu, po smeštajnoj jedinici u zavisnosti od kategorizacije smeštajnog objekta boravka i plaća se na licu mesta (hoteli 1*, 2* - 0.5€, hoteli 3* - 1,5€, hoteli 4* - 3€, hoteli 5* - 4€).
-Prevoz do odredišta
-Individualne troškove putnika.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA:
Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti , na dan uplate po zvaničnom srednjem kursu NBS-a. Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate. Započeti način plaćanja se ne može menjati.
a)  UPLATA U CELOSTI (100% prilikom rezervacije)
- gotovinski, na račun agencije, platnim karticama: Visa, Master, Maestro, American Express i Dina.
b) UPLATA DO POLASKA
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak aranžmana se iplaćuje u celosti najkasnije 15 dana pre putovanja.
c) ODLOŽENO PLAĆANJE
c.1) Čekovima građana
- 40% akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana u jednakim mesečnim ratama, po obračunu na dan uplate, najkasnije do 25.10.2020. Dospeće rata je 15., 20. i 25. u mesecu. Čekovi građana se deponuju odmah prilikom potpisivanja ugovora o putovanju.
c.2) Platnim karticama
- 40% akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana kreditnim karticama - Visa i MasterCard,  Banke Intesa do 6 rata bez kamate. (prilikom potpisivanja ugovora). Dospeće zadnje rate najkasnije do 25.10.2020.
-Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.
c.3 ) Administrativna zabrana 
-40 % akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), najkasnije do 25.10.2020. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

d) KREDITI BANAKA
Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka i Halkbank banka. Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.

VAŽNE NAPOMENE:

* Tokom boravka u smeštajnom objektu gosti su dužni da se poštuju posebne mere "Covid 19", koje su propisane uredbom grčke vlade,  a koje su važeće i primenjive tokom boravka.
Takodje postoji mogućnost da neke od usluga neće biti u potpunosti ispunjene, jer trenutne mere to ne dozvoljavaju.

Putnici se sami javljaju na recepciju i smeštaju u hotel uz vaučer dobijen u agenciji. U slučaju nemogućnosti da pronadju ugovoreni hotel, u obavezi su da kontaktiraju predstavnika agencije na telefon koji se nalazi na vaučeru.
Organizator ima pravo da otkaže putovanje usled prebukiranosti hotela ili nepredviđenih okolnosti na koje turistička agencija nije mogla da utiče, s tim što je organizator u obavezi da  ponudi alternativni smeštaj u drugom objektu iste  ili više kategorije.
O raspodeli soba (spratnost, br.sobe, pogled ) odlučuje hotelijer po dolasku gostiju u hotel i prijavi gosta na recepciji.
*“Late arrival,, ( kasni dolazak ): hoteli čuvaju rezervacije za sobe do 18.00h na dan dolaska. Ukoliko dolazite  nakon ovog vremena, trebate nas obavestiti o tom kasnom dolasku najkasnije 48 h pre početka boravka . U protivnom, hoteli imaju pravo izdati sobu(e) drugim gostima te neće uvažiti zahteve za naknadu troškova.
Dress code / pravila oblačenja: Obavezan je “dress code” za vreme obroka u restoranima u svim hotelima od 3* do 5*.
Organizator nije odgovoran za realizaciju fakultativnih lokalnih izleta predstavnika - ino partnera.
Organizator ima pravo da u prvim i poslednjim smenama, kada hotel može biti zatvoren zbog nedovoljne popunjenosti, pomeri datum započinjanja usluge ili ponudi alternativni hotel za isti datum boravka.
Smeštaj iz ove ponude registrovan je, pregledan i standardizovan od strane Nacionalne turističke asocijacije zemlje u kojoj se nalazi. Opis destinacija i smeštaja dostupan je u agenciji ili na web-stranici www.atlantic.travel Opisi smeštajnih objekata su informativnog karaktera. Za eventualna odstupanja i kvalitet usluge u okviru smeštajinih objekata, organizator putovanja ne snosi odgovornost, jer to isključivo zavisi od smeštajih objekata.
Usluga prevoza putnika se vrši samo do mesta/letovališta koja su navedena u tabeli za prevoz ili na glavnom putu do mesta/letovališta navedenog u tabeli za prevoz. Ukoliko traženi hotel nije na glavnom putu, putnik sam organizuje/plaća transfer od mesta izlaska iz autobusa do odredišta. Molimo Vas da prilikom rezervacije prevoza, proverite u agenciji mesto izlaska za traženi hotel.
Vizni režim: Svi putnici, državljani Srbije, koji poseduju nove biometrijske (crvene) pasoše, mogu putovati BEZ VIZA u skladu sa odlukom Saveta Ministara EU.
Svi ostali putnici koji koriste pasoše izdate od strane drugih država u obavezi su da se sami informišu o viznom režimu zemlje u koju putuju .
*Putnici sami snose odgovornost za  lična putna dokumenta i njihovu validnost .
*Maloletna deca bez pratnje roditelja moraju imati overenu saglasnost roditelja  pri prelasku granice.

Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja turističke agencije Atalntic Travel & Service , licenca br. OTP 195/2020, kategorija A40.

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA:
Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti , na dan uplate po zvaničnom srednjem kursu NBS-a. Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate. Započeti način plaćanja se ne može menjati.

a)  UPLATA U CELOSTI (100% prilikom rezervacije)
- gotovinski, na račun agencije, platnim karticama: Visa, Master, Maestro, American Express i Dina.

b) UPLATA DO POLASKA
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak aranžmana se iplaćuje u celosti najkasnije 15 dana pre putovanja.

c) ODLOŽENO PLAĆANJE
c.1) Čekovima građana
- 40% akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana u jednakim mesečnim ratama, po obračunu na dan uplate, najkasnije do 25.10.2020. Dospeće rata je 15., 20. i 25. u mesecu. Čekovi građana se deponuju odmah prilikom potpisivanja ugovora o putovanju.
c.2) Platnim karticama
- 40% akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana kreditnim karticama - Visa i MasterCard,  Banke Intesa do 6 rata bez kamate. (prilikom potpisivanja ugovora). Dospeće zadnje rate najkasnije do 25.10.2020.
-Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.
c.3 ) Administrativna zabrana 
-40 % akontacije prilikom potpisivanja ugovora, ostatak aranžmana u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), najkasnije do 25.10.2020. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

d) KREDITI BANAKA
Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka i Halkbank banka. Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.