Hotel Makryammos Bungalows

Tasos - Limenas / Grčka

 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas
 Letovanje Grcka Limenas

Pogledajte lokaciju

Tasos - Limenas / Grčka

Location

Hotel Makryammos Bungalows
Greece
40° 46' 10.434" N, 24° 43' 31.7532" E

Opis

Kategorija: 
8
Sadržaj hotela: 
bar
bar pored bazena
bilijar
dečiji bazen
dečiji zabavni park
internet kafe
konferencijska sala
menjačnica
mini market
otvoreni bazen
parking
recepcija
rent-a-car
restoran
room service
sauna
sef
sportovi na vodi
stoni tenis
teniski tereni otvoreni
teren za odbojku
teretana
tv sala
video igre
Sadržaj sobe: 
fen za kosu
klima uređaj
mini bar
sef
telefon
terasa
tv/sat
  • O hotelu
  • O mestu

Luksuzni bungalovi hotela Makryammos, rasporedjeni su u borovoj šumi i nude sobe kraj plaže, sa direktnim pogledom na more. U okviru kompleksa nalazi se i mali zoo-vrt. Udaljen je oko 1,5 km od mesta Limenas, glavnog grada i luke. Bungalovi su sagrađeni u tradicionalnom grkom stilu, a u skladu sa prirodnom lepotom koja ih okružuje. Kompleksu pripada jedna od najlepših plaža, koja je nagradjena "plavom zastavicom". Doručak i večera se služe u glavnom restoranu. Taverna kraj mora u ponudi ima a la carte mediteranska jela, uključujući morske plodove i svežu ribu. U osvežavajućem piću i koktelu možete uživati pored bazena ili na plaži. Hotel sadrži: recepciju, WIFI Internet u lobiju (besplatno), restoran, tavernu na plaži, tri bara, veliki bazen sa delom za decu, mini klub za decu, mini market, terene za tenis (uz doplatu na licu mesta), košarku, odbojku na pesku, stoni tenis, bilijar, video igrice, TV salu, salu za konferencije, parking, rent-a-car… Suncobrani i ležaljke oko bazena su uključeni u cenu, a na plaži se doplaćuju oko 7 eur dnevno (set: 2 ležaljke i suncobran). Peškiri za plažu se iznajmljuju po ceni od 1 eur dnevno. U okviru kompleksa obezbeđen je besplatan parking. Sve sobe imaju SAT TV, TWC sa fenom, terasu, krevetac (na upit, uz doplatu po cenovniku), klima uređaj, frižider, pribor za pripremu čaja/kafe, sef i telefon, mermerni pod sa drvenim nameštajem.

Opis smeštaja:

Dvokrevetna soba: oko 25 m2, nalazi se na 100-250 m od plaže, namenjena za 2-3 osobe (dva standardna ležaja i pomoćni ležaj). 
Dvokrevetna superior soba: oko 30 m2, nalazi se na 100-150 m od plaže, namenjena za 2-3 osobe (dva standardna ležaja i pomoćni ležaj). 
Dvokrevetna soba (2+2): oko 30 m2, nalazi se na 100-250 m od plaže, namenjena za 2-4 osobe (dva standardna ležaja i kreveti na sprat).
Deluxe soba: oko 24 m2, renovirana 2013. i ima veliki balkon, namenjena za 2-3 osobe (dva standardna ležaja ili bračni ležaj i sofu).
Junior suite: oko 42m2, prostran, sa delom za sedenje i spavaćim delom, privatnim ulazom, modernim kupatilom i nameštajem od hrastovog. Idealno za parove i porodice koje traže dodatni luksuz (dva standardna ležaja ili bračni ležaj i sofa). 
Family suite: renovirane suite sa dve zasebne spavaće sobe, sa prelepo dizajniranim sobama obložene kamenom i drvenim plafonima.

Usluga u hotelu je na bazi polupansiona, doručak i večera – “švedski sto” (samoposluživanje).

GPS KOORDINATE: 40.771027, 24.725010

Ime Tasos nosi od antičkog doba, a naziv Limenas je dobio u 19. veku, kada je obnovljen. Naime, u burnoj i turobnoj novovekovnoj istoriji ostrva, ovaj, u antici bogat grad, je mnogo puta razaran i ostajao je bez stanovnika. Danas ima 3.500 stalnih žitelja, a okružen je brdima pokrivenim borovom šumom i maslinjacima. Gradić ostrvljani zovu Limenas Tasos ili skraćeno samo Limenas, da se zna da se misli na grad, a ne na ostrvo. Tasos leži na severoistočnom delu ostrva, nasuprot grada Kavala koji je udaljen oko 31 km.

Antički Tasos se nalazio na prostoru gde je danas luka u 4. veku p.n.e. Tasos su njegovi stanovnici napustili, zbog učestalih gusarskih napada, tako da je za sedam vekova pao u potpuni zaborav. Stanovnici su se povukli u brda unutrašnjosti oko sela Panagia i Potamia. Od antičkog Tasosa koristili su samo luke: Limenas i Panagia, i polja koja su obrađivali. Tasos su zauzeli Turci 1459. godine nakon dugotrajne opsade pod komandom Kapudan paše Zagana. Nakon zauzimanja grada mnogi stanovnici su deportovani, a 1519. godine naselje je nazvano Limančisar. Tasos je bio bez stanovnika i na početku 19. veka - napušteno mesto obraslo u divlju lozu. Tako da je 1828. godine jedina kuća u luci bila od mesnog age uz koju je stajao Đenovački toranj, i nekoliko trgovačkih skladišta. Početkom 20. veka počinje vraćanje stanovnika iz brda u naselje na obali, pa je 1908. godine naselje već imalo 170 kuća, a pravi polet naselje je doživelo nakon oslobađanja ostrva od otomanske vlasti 1914. godine.

Stanovnici Tasosa bave se uglavnom turizmom, a nešto manje eksploatacijom i obradom mermera i proizvodnjom maslinovog ulja. Najveća znamenitost Tasosa su arheološki ostaci antičke agore, koja se nalazi pored arheološkog muzeja, sa ostacima helenističkih građevina i ostacima teatra (koji se koristi leti). Na brdu iznad mesta nalaze se ostaci Đenovačkog zamka i temelji antičke akropole i ostaci hramova Apolona, boga muzike, lepote i Sunca, i Atene, boginje rata. Tasos ima arheološki muzej sa eksponatima pronađenim po celom ostrvu od 7. veka pne. do 7. veka ne.

Vaše letovanje 2019 može da počne!

  • Cenovnik leto 2019
  • Prevoz leto 2019
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • Opšti uslovi putovanja
Tip smeštaja Po sobi Po osobi
01.05.- 31.05.
01.06.-30.06.
01.07.-31.08. 01.09.-20.09. 21.09.-15.10.
Dvokrevetna soba pogled planina (2+1)            
Dvokrevetna superior soba (2+1)            
Dvokrevetna soba pogled planina (2+2)            
Dvokrevetna deluxe soba (2+1)            
Junior suite (2+2)            
Family svite (3+2 ili 2+3)            
Minimum noćenja     3 5 7 5 3
Popusti za dvokrevetne sobe:
Prvo dete 0-12 godina 
Treća odrasla osoba
 

100%
30%

100%
30%

100%
30%

100%
30%

100%
30%
Popusti za suite:
Prvo dete 0-12 godina 
Treća odrasla osoba
  100%
40%
100%
​40%
100%
​40%
100%
​40%
100%
​40%
Doplate: 
Drugo dete 2-12 godina 
Treće dete u family suite
           
DINARSKI DEO ARANŽMANA JE 3.000 DINARA PO OSOBI, DECA DO 12 GODINA NE PLAĆAJU DINARSKI DEO.
Cene u tabelama su izražene u Eur, dnevno po osobi. Usluga polupansion.
BORAVIŠNA TAKSA GRČKA 2018:
Od 01.01.2018 se vrši obavezna naplata boravišne takse u Grčkoj, koja se naplaćuje dnevno po sobi: privatan smeštaj - 0.5€, hoteli 1*, 2* - 0.5€, hoteli 3* - 1,5€, hoteli 4* - 3€, hoteli 5* - 4€. Plaćanje boravišne takse se vrši na recepciji hotela ili apartmana.
HOTELSKI POPUSTI
Specijalna ponuda  
Napomena Krevetac (deca od 0-2 godine) se plaća na licu mesta, 3 eur po danu.
 
NAPOMENE:
Svi popusti koji su naznačeni u cenovnicima odnose se samo na devizni deo i važe samo za osnovnu cenu (NE važe za doplate).
KAPACITETI SMEŠTAJA
Broj osoba po jedinici Max osoba Min osoba Max odraslih Max dece Max beba 0-2
Dvokrevetna soba (2+1) 3 2 3 1 0
Dvokrevetna superior soba (2+1) 3 2 3 1 0
Dvokrevetna soba (2+2) 4 2 2 2 0
Dvokrevetna deluxe soba (2+1) 3 2 3 1 0
Junior suite (2+2) 4 2 2 2 0
Family suite  5 3 3 3 0

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
POLAZAK ZA 
EVIJU
POLAZAK ZA
PILION
POLAZAK ZA
KEFALONIJU
POLAZAK ZA
AMULJANI OSTRVO
Mesto polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
Turistički terminal na “Lastinom” parkingu, koji se nalazi u sklopu Autocentra Lasta, na autoputu Beograd – Niš.
Adresa je Autoput Beograd-Niš broj 4. 
Lokacija Turistički terminal
18,0021,0017,0014.3015.0019,0013,0018,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.0015.3019,3013,3018,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,4518,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.4016.1019,4014,1018,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,2518,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,4519,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.3017.0021,0015,0020,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,1520,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.5017.2021,2015,2020,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.0017.3021,3015,3020,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,4520,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.3018.0022,1516,0021,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.3019.0023,0017,0022,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.0020.3000,3018,3023,30
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 85€ / 70€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 75€ / 60€
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti 
 • Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 65€ •Jagodina... 70€ / 60€ •Niš... 65€ / 55€
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 80€ / 70€ •Jagodina... 75€ / 65€ •Niš... 70€ / 60€
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 90€ / 80€ •Jagodina...85€ / 75€ •Niš... 80€ / 70€
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 20€.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 55€ •Jagodina...70€ / 50€ •Niš... 65€ / 45€
U cenu preovoza je uračunat trajekt na relaciji Tripiti-Amuljani-Tripiti, kao i transfer od luke na Amuljaniju do vila.

NAPOMENE:

• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, dva dana pred put.
• Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

• Tokom sezone, moguća je promena mesta i vremena polaska.
• Dete od 0-12 godina starosti mora imati svoje sedište (ne može se prevoziti u krilu).
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Mogućnost transfera iz Subotice, Sombora, Šabca, Kikinde, Zrenjanina,  Vršca, Novog Sada, Allibunara i Pančeva uz doplatu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda (za realizaciju transfera minimalan broj putnika je 4, za manji broj putnika postoji mogućnost realizacije transfera uz korekciju cene) :
-za polazak iz Subotice, Sombora - 25€;
-za polazak iz Šabaca, Kikinde, Zrenjanina i Vršaca - 20€;
-za polazak iz Novog Sada i Alibunara - 15€;
-za polazak iz Pančeva - 10€.
• Umanjenje cena prevoza u odnosnu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda :
-za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€,
-za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
• Transferi do i od Beograda mogu biti realizovani mini-busom, kombijem ili putničkim automobilom.  
• Agencija pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir: vreme uplate aranžmana kao i starost putnika (stara lica ili porodice sa decom).
• Organizator putovanja ne garantuje poziciju sedišta u autobusu ukoliko to nije predviđeno i uplaćeno prema cenovniku kao mogućnost dodatne usluge i doplate.
• Organizator putovanja će putnicima odrediti bilo koje sedište i sprat u autobusu, bez obzira na eventualno usmeno date napomene. Naknadne izmene nisu moguce. Putnik će prihvatiti sedište koje mu agencija dodeli.
• Broj putnika po smenama može se značajno razlikovati. Organizator se ne obavezuje da će prevoz u povratku izvršiti istim prevoznim sredstvom i na istim sedištima kao u odlasku. U slučaju nedovoljnog broja prijavljanih putnika agencija zadržava pravo da pojedine polaske organizuje u saradnji sa drugom agencijom ili manjim prevoznim sredstvom od autobusa.
• Prenos prtljaga od autobusa do smeštajnog objekta nije obaveza Organizatora putovanja. Autobus po dolasku u letovalište staje što je moguće bliže smeštajnom objektu. Putnici su dužni svoj prtljag preneti do smeštaja.
• Organizator ima pravo da za prevoz angažuje sve tipove turističkih autobusa koji ispunjavaju uslove predviđene propisima (mini bus, autobus ili double decker), kao i druga prevozna sredstva ako to okolnosti uslovljavaju. Broj sedišta i razmak između njih zavisi od tehničke specifikacije autobusa (marke i tipa autobusa) i registrovan je u dozvoli te Organizator na to ne može da utiče.
• Iskrcaj putnika i broj mesta iskrcaja putnika pre konačnog mesta odredišta (npr. usputna letovališta i hoteli udaljena od glavne maršrute do 20 kilometara) su u isključivoj nadležnosti agencije i ona nema obavezu obaveštavanja putnika o tome (broju iskrcaja).
• U slučaju dodatnog transfera autobusom ili manjim vozilom moguće je čekanje do stodvadeset minuta. I u polasku, kao i dolasku na destinaiju i sa destinacije može doći do kašnjenja zbog različitih razloga (gužva na putu, kvar, velike količine prtljaga koji je potrebno smestiti u boks autobusa...).
• Ovakav vid prevoza nije linijski, sa utvrđenim striktnim redom vožnje, jer zavisi od velikog broja faktora. Procene trajanja putovanja i dolaska na destinaciju, kao i brzina vožnje su vrlo subjektivne procene vozača i vodiča i ne mogu biti predmet prigovora.
• Mesto izlaska iz autobusa na destinaciji je i mesto polaska za Srbiju.
• Minimum na autobuskom prevozu da bi došlo do realizacije puta je 40 putnika, u protivnom organizator zadržava pravo otkaza do 5 dana pred početak aranžmana,
• Postoji mogućnost ulazaka/izlaska i na usputnim stanicama na autoputu (u dogovoru sa vodičem i vozačem autobusa) koje nisu navedene u tabeli, ali isključivo na mestima predviđenim za stajanje (parking, pumpa, motel, restoran). Zabranjeno je zaustavljanje autobusa na petljama, kružnom toku ili u zaustavnoj traci autoputa zbog ukrcaja/iskrcaja putnika.
• Pušenje u autobusu nije dozvoljeno.

 

 

1. dan: ulazak u hotel posle 14:00h.
2. dan do poslednjeg dana: Slobodni dani za odmor i individualne aktivnosti. Usluga prema programu putovanja
Poslednji dan  boravka: napuštanje hotela do 9:00h. Kraj programa

 

CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
-smeštaj u odabranom hotelu po  odgovarajućoj usluzi navedenoj u vaučeru
 

CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
-putno-zdravstveno osiguranje
-Individualne troškove putnika
-prevoz do odredišta
-boravišnu taksu koja se naplaćuje dnevno po sobi: privatan smeštaj - 0.5€, hoteli 1*, 2* - 0.5€, hoteli 3* - 1,5€, hoteli 4* - 3€, hoteli 5* - 4€. Plaćanje boravišne takse se vrši na recepciji hotela ili apartmana.
 

NAPOMENE:

  • Putnici se sami javljaju na recepciju i smeštaju u hotel uz vaučer dobijen u agenciji. U slučaju nemogućnosti da pronadju ugovoreni hotel, u obavezi su da kontaktiraju predstavnika agencije na telefon koji se nalazi na vaučeru.
  • Organizator ima pravo da otkaže putovanje usled prebukiranosti hotela ili nepredviđenih okolnosti na koje turistička agencija nije mogla da utiče, s tim što je organizator u obavezi da  ponudi alternativni smeštaj u drugom objektu iste  ili više kategorije.
  • O raspodeli soba (spratnost, br.sobe, pogled ) odlučuje hotelijer po dolasku gostiju u hotel i prijavi gosta na recepciji.
  • *“Late arrival,, ( kasni dolazak ): hoteli čuvaju rezervacije za sobe do 18.00h na dan dolaska. Ukoliko dolazite  nakon ovog vremena, trebate nas obavestiti o tom kasnom dolasku najkasnije 48 h pre početka boravka . U protivnom, hoteli imaju pravo izdati sobu(e) drugim gostima te neće uvažiti zahteve za naknadu troškova.
  • Dress code / pravila oblačenja: Obavezan je “dress code” za vreme obroka u restoranima u svim hotelima od 3* do 5*.
  • Organizator nije odgovoran za realizaciju fakultativnih lokalnih izleta predstavnika - ino partnera.
  • Organizator ima pravo da u prvim i poslednjim smenama, kada hotel može biti zatvoren zbog nedovoljne popunjenosti, pomeri datum započinjanja usluge ili ponudi alternativni hotel za isti datum boravka.
  • Smeštaj iz ove ponude registrovan je, pregledan i standardizovan od strane Nacionalne turističke asocijacije zemlje u kojoj se nalazi. Opis destinacija i smeštaja dostupan je u agenciji ili na web-stranici www.atlantic.travel
  • Opisi smeštajnih objekata su informativnog karaktera. Za eventualna odstupanja i kvalitet usluge u okviru smeštajinih objekata, organizator putovanja ne snosi odgovornost, jer to isključivo zavisi od smeštajih objekata.
  • Agencija zadržava pravo da propiše i drugačije uslove plaćanja za pojedine promotivne ponude, kao i za zaposlene u firmama sa kojima zaključi poseban ugovor.
  • Usluga prevoza putnika se vrši samo do mesta/letovališta koja su navedena u tabeli za prevoz ili na glavnom putu do mesta/letovališta navedenog u tabeli za prevoz. Ukoliko traženi hotel nije na glavnom putu, putnik sam organizuje/plaća transfer od mesta izlaska iz autobusa do odredišta. Molimo Vas da prilikom rezervacije prevoza, proverite u agenciji mesto izlaska za traženi hotel.

Vizni režim: Svi putnici, državljani Srbije, koji poseduju nove biometrijske (crvene) pasoše, mogu putovati BEZ VIZA u skladu sa odlukom Saveta Ministara EU.

Svi ostali putnici koji koriste pasoše izdate od strane drugih država u obavezi su da se sami informišu o viznom režimu zemlje u koju putuju .

*Putnici sami snose odgovornost za  lična putna dokumenta i njihovu validnost .

*Maloletna deca bez pratnje roditelja moraju imati overenu saglasnost roditelja  pri prelasku granice.

Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja turističke agencije Atalntic Travel & Service , licenca OTP 325/2010 od 18.02.2010.

 

a)  UPLATA U CELOSTI
 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga;

b) UPLATA DO POLASKA
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja;

c) ODLOŽENO PLAĆANJE
40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.10.2019. Dospeće rata je 15., 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja, najkasnije 15 dana pre putovanja;

d) KREDITI BANAKA
Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.
Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture.

e) PLATNE KARTICE
Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)
Za korisnike kreditnih kartica - Visa i MasterCard,  Banke Intesa – mogućnost plaćanja do 6 rata bez kamate.
Za korisnike kreditne kartice – Visa,  Banke Poštanska Štedionica - odloženo plaćanje do 75 dana, a nakon toga je plaćanje u deset jednakih mesečnih rata, bez kamate.

f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA
40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator), do 25.10.2019. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost, na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.
Započeti način plaćanja se ne može menjati.